Promovat
Garsoniera de vanzare Constantin Brancoveanu
6
13

Garsoniera de vanzare Constantin Brancoveanu

Se ofera spre vanzare garsoniera situata in zona Constantin Brancoveanu pe strada,in imediata apropiere a imobilului, la aproximativ 100 m fata de acesta, se afla statia STB (linia 241) care face legatura directa cu statia de metrou Aparatorii Patriei in doar cateva minute.Anul blocului este 1977,este ...

1432 EUR/m2 | 37 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 camere in Rate la Dezvoltator Berceni pe 3 ani - 1900 euro mp
12
2

Vanzare fara comision in rate pe 36 luni, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus = 105300 euro. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus = 112320 euro. Rate la dezvoltator cu avans de 30000 euro = ...

1879 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cochet cu 2 camere la 2 min de Plaza România și aproape de Moghioros
8
4

Cauti un apartament cochet, accesibil si potrivit pentru investitie? Avem solutia perfecta! Eleganta, spatiu si oportunitate de investitie intr-o singura proprietate. Va prezentam spre vanzare un apartament superb cu 2 camere, cu o suprafață de 36 mp, situat in Drumul Taberei la parterul unui bloc cu ...

2389 EUR/m2 | 36 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Militari-2 Camere, 58.2 mp, dec, bucatarie inchisa, Metrou Pacii / Preciziei
13

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 58.2 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.3 mp, situat la etajul 9, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

1992 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
teren de vanzare sector4
5

teren de vanzare sector4

teren de vanzare 300mp deschidere 13,18 la strada Roșiori deschidere 22,78 la strada Actiunii terenul este racordat la reteaua de apa si canal

300 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Apartament elegant 2 camere | Bucureștii Noi   lângă parc & metrou | bloc boutiq
5

Apartament elegant 2 camere | Bucureștii Noi lângă parc & metrou | bloc boutiq

Un apartament care se diferențiază prin lumină, spațiu și echilibru situat într-una dintre cele mai apreciate zone din nordul capitalei, în imediata apropiere a Parcului Bazilescu și la doar 7 minute de metrou. Caracteristici: - 67,3 mp utili + balcon închis 3 mp - Living generos cu bucătărie ...

2672 EUR/m2 | 67 m2

Bucureștii Noi, Sector 1, Bucuresti

Vând apartament 2 camere strada Luica sector 4
5
4

Vând apartament 2 camere strada Luica sector 4

Vând apartament cu 2 camere,etaj 2 semidecomandat intr un bloc reabilitat termic,curat,cu lift nou! Apartamentul necesita mici sau mari transformări in funcție de dorința fiecaruia ,de aceea cea mai buna descriere este a fiecăruia după vizionare!Prețul este de 58700e ușor discutabil!

1631 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Prelungirea Ghencea Valea Oltului vila de vanzare
20

Prelungirea Ghencea Valea Oltului vila de vanzare

Oferta Exclusiva.Galaxiymob va prezinta spre vanzare o vila Premium moderna ,situata la o distanta mica de metroul Raul Doamnei.Imobilul este construit in anul 2005 ,este structurata pe un regim de inaltime S+ P+M si beneficiaza de o curte superba prevazuta cu gazon.Calitatile sunt cuvintele care definesc ...