Promovat
Apartament 4 camere + Terasa 94mp | Licurg 2 / Cartierul Armenesc
8

Arhitectura proiectului boutique Licurg 2 Prime Residence încorporează elemente de design specifice zonei, evidențiindu-se prin fațade elegante și detalii de piatră atent lucrate, ce se integrează armonios în peisajul local. Materialele, culorile și texturile sunt alese pentru a menține un aspect estetic ...

6933 EUR/m2 | 119 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Militari - Lujerului, 2 camere, c-tie bloc 1978, 270 metri metrou, comision 0%
12

Militari - Lujerului, strada Timonierului, apartament 2 camere semidecomandat, situat la 270 metri de metrou Lujerului. Apartamentul este la etajul 8 din 10, într-un bloc construit în 1978, și are o suprafață totală de 54 mp. Dispune de bucătărie mare, baie cu geam, balcon pe bucătărie și sufragerie, ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

Lujerului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere, decomandat, sector 4, Metalurgiei
8

Apartament 2 Camere, decomandat, sector 4, Metalurgiei

Apartament 2 Camere | Imobil Nou 2023 | Sector 4 – Drumul Dealul Cucului Descoperă confortul unui apartament elegant, amenajat cu atenție la detalii și pregătit pentru mutare imediată. Situat într-un imobil modern finalizat în 2023, această proprietate îmbină perfect designul contemporan, compartimentarea ...

2148 EUR/m2 | 54 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Propunem spre vanzare un apartament 2 camere in zona Constantin Brancoveanu
4
57

Propunem spre vanzare un apartament 2 camere, complet decomandat. proiect imobiliar premium amplasat in proximitatea intersectiei dintre Bulevardul Constantin Brancoveanu si Strada Turnu Magurele, Sectorul 4. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 55 mp este situat la etajul 1 , dispune de doua lifturi ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, Bdul Timisoara, Frigocom, Drumul Taberei, mobilat
7
5

Propietar vand apartament 2 camere mobilat si utilat( fara tv-uri si frigider) la Frigocom - B dul Timisoara care este compus din: Sufragerie Dormitor 1 baie cu geam Bucatarie Hol intrare Hol baie Camara Peretii exteriori sunt izolatii cu polistiren extrudat pe interior. Parter din 10 etaje fara ...

2361 EUR/m2 | 36 m2

Sector 6, Bucuresti

Proprietar, 3 camere, Pucheni, Rahova
10

Proprietar, 3 camere, Pucheni, Rahova

Apartament semidecomandat, langa Piata Rahova, zona linistita, S.T: 62,6 mp, S.U 59,3 mp, Et2 4, Bloc 1975. Boxa 12 mp in subsol. Necesita renovare totala.

1500 EUR/m2 | 60 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vand garsoniera Cart.Latin
4

Vand garsoniera Cart.Latin

Vând garsoniera in Cart.Latin,42 mp, et.9, mobilata și utilata complet,aer condiționat,las tot,plec din tara.Amanunte la tel .

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsoniera (32mp utili), recent renovata,12 minute de Metrou Titan, zona Arena Nationala
6
5

Garsonieră 32mp | Piața Muncii | De vânzare PREȚ: 73.000 EURO (negociabil) Proprietar vând garsonieră complet mobilată și utilată (frigider, aer condiționat, mașină de spălat, aragaz etc.) Renovată recent: instalație electrică complet înlocuită, aer condiționat nou. Compusă din: cameră, hol, baie, ...

2281 EUR/m2 | 32 m2

Piata%2525252bMuncii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere langa Marriot | Bloc 2016
6

Apartament 2 camere langa Marriot | Bloc 2016

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona 13 Septembrie/ Marriot/ Catedrala Mantuirii Neamului: Informații generale • Tipul apartamentului: 2 camere, tip: open-space. • Suprafața: • Utilă: 53,46 m²; • Construită: 60 m². • Etajul: 1/4 • Anul construcției: 2016 • Tipul ...

4008 EUR/m2 | 51 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Proaspat renovat decomandat spatios 3 camere Berceni Grand Arena
10

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, complet renovat în 2026, situat într-un bloc solid tip „C” pe cadre și grinzi din beton (monolit), construit în 1976 și reabilitat termic în 2023, inclusiv cu schimbarea coloanelor de apă caldă și rece. Imobilul este amplasat în zona Grand Arena, ...

1879 EUR/m2 | 67 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Pantelimon aproape de Mega Mall
5
4

Apartament 2 camere Pantelimon aproape de Mega Mall

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Sector 2, zona Pantelimon, la aproximativ 800 m de Mega Mall, într-o zonă liniștită, cu acces facil către mijloacele de transport în comun. Locuința este amplasată la etajul 2 din 8 al unui imobil anvelopat, dotat cu lift. Compartimentarea decomandată oferă ...

1611 EUR/m2 | 45 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Drumul Taberei ap. 2 cam. cf.1/decomandat
4

Drumul Taberei ap. 2 cam. cf.1/decomandat

Va prezentam un apartament de 2 camere situat in cartierul Drumul Taberei aflat intr-un imobil la 10 minute de metrou Valea Ialomitei. Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 si in apropiere se alfa hipermarket : Kaufland, Megaimage, stații STB scoli, grădinițe, magazine,unități bancare. Este liber ...

1582 EUR/m2 | 48 m2

Sector 6, Bucuresti

Cimitirul Bellu - loc de veci cu 4 cripte (stanga-dreapta)
4

Cimitirul Bellu - loc de veci cu 4 cripte (stanga-dreapta)

Ofer spre vanzare CAVOU marmura, cu 4 cripte (2 stanga, 2 dreapta) situat in cimitirul Bellu intr-una dintre cele mai prestigioase zone ale acestuia, respectiv pe Aleea Artistilor si Scriitorilor. Locurile de veci sunt libere, cu acees facil.

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Drumul Taberei Favorit
6

Garsoniera Drumul Taberei Favorit

Va prezentam spre vanzare o garsoniera confort 1 situata la doar 2 min. de metrou și st STB, Megaimage non-stop la circa 6-7 min. mall Afi Cotroceni, construcție 1967. Garsoniera este semidecomandata, renovata, are 31m², două lifturi, et.9/9, în apropiere de piață și suprmarket, școli,grădiniță. si ...

2090 EUR/m2 | 31 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsoniera bloc 2025
6
1

Garsoniera bloc 2025

Va prezentam spre vanzare o garsoniera confort 1 aflata la parterul unui imobil dintr-un ansablu rezidential construit in 2025. Garsoniera este decomandata, renovata, are 43 m²si se vinde mobilata si utilata. Actele pregatite pentru vanzare si se accepta credit. Facilități : imediat st. Stb, la cca 12-14 ...

1521 EUR/m2 | 43 m2

Sector 6, Bucuresti

Baneasa - Teisani, vila P+1E, 6 camere, suprafata utila 212 mp
15

Baneasa - Teisani, vila P+1E, 6 camere, suprafata utila 212 mp, (suprf. construita 250 mp), an 2008, teren 553 mp, deschidere 30 m, trei grupuri sanitare, garaj, centrala termica, in apropierea padurii, intabulat, comision 0, pret vanzare 650.000 EUR negociabil

3066 EUR/m2 | 212 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Loc de veci Cimitir Privirea Domnului Cernica
1
1

Loc de veci Cimitir Privirea Domnului Cernica

Vând loc de veci îmi cimitirul Privirea Domnului Cernica. Taxe plătite la zi. Cimitirul este îngrijit și curat.

Sector 3, Bucuresti

Salaj, Rahova, str. Pricopan, 10 minute de Unirii cu STB, 117 sau 32
10
74

18 mp, et. 5 10, bloc civilizat, utilata, mobilata, mai putin pat, imbunatatiri, baie modernizata, toate utilitatile

2278 EUR/m2 | 18 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | 7 min metrou  Crângași | complet mobilat utilat | fără investiții |
5

Apartament 2 camere decomandat | 7 min metrou Crângași | complet mobilat utilat | fără investiții |

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat, situat într-un bloc solid construit în 1984 pe strada Zboina Neagră ,poziționat excelent, la doar 7-8 minute de metrou Crângași, cu acces rapid către centrul orașului. Locuința a fost complet renovată și se vinde mobilată și utilată complet, cu electrocasnice ...

2441 EUR/m2 | 51 m2

Sector 6, Bucuresti

C.tie 2025 sector 3 nelocuită
5
10

C.tie 2025 sector 3 nelocuită

Liberă , nefinisat la interior, adică fără gresie și faianță dar zugrăvit În alb . teren 83 mp.din care jumătate este amprenta locuinței ,având la parter bucătărie și living open space de asemeni posibilitatea extinderii,in spate cu o încăpere pt grup sanitar de serviciu și depozitare unelte.La taj sunt ...