Promovat
Casă cu curte de vanzare Ferentari- Salaj
20
18

Casă cu curte de vanzare Ferentari- Salaj

Va propunem spre cumparare aceasta casa foarte solida, formata din 2 corpuri alipite, structurata pe parter + pod, aflata pe strada fruntas Gurita Ilie. Casa propriu zisa este formata din 2 camere de locuit, hol, baie si bucatarie, iar anexa din 2 camere mai mici suprapuse(cea de jos are rol de magazie), ...

1467 EUR/m2 | 75 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat | 2 băi | Bloc 1986 | Teiul Doamnei
18
2

Vă prezentăm în exclusivitate spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Teiul Doamnei, într-un imobil construit în 1986, poziționat la etajul 8 din 8. Proprietatea are o suprafață utilă de 63,89 mp, la care se adaugă un balcon de 3,26 mp, rezultând ...

1794 EUR/m2 | 64 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Pantelimon Liceu Lucian Blaga
11
3

Apartament 3 camere Pantelimon Liceu Lucian Blaga

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafață utilă de 67 mp, situat la etajul 10 10 al unui bloc construit în 1976, cu structură solidă pe cadre de beton, diafragme și închideri din BCA, avand deasupra etaj tehnic, ceea ce oferă protecție suplimentară. Proprietatea oferă ...

1119 EUR/m2 | 67 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE
20
1

5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE

Vă prezentăm spre vânzare, un apartament spectaculos cu 5 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Green Lake, aflat lângă lacul Grivița. O locuință ce oferă confort de lux, spațiu generos și un stil de viață rafinat, într-un cadru natural de excepție, în imediata apropiere a King's Oak British ...

2434 EUR/m2 | 154 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent   str Odei   Bloc 2023
10

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023 | Finisaje Premium 182500 euro , 99 mp ,et 1 6 ,bloc 2023 Loc de parcare inclus! Se vinde utilat si semimobilat Dispune de 4 aere condiționate ,toate noi! Vă propunem spre achiziție un apartament foarte spatios cu 4 camere decomandate ...

1843 EUR/m2 | 99 m2

Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial * Metrou Brancoveanu * Stradal Alunisului * 47 mp
14

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial studio in zona Constantin Brancoveanu,pe Str. Alunisului ,situat intr un bloc nou construit -Stradal- Intrare direct din strada! ?0758546451 ?105.000 Euro Pretabil pentru multiple afaceri , cabinet stomatologic , notariat , cabinet individual , medicina ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere * renovat complet *
7
1

Apartament 2 camere * renovat complet *

Apartament 2 camere, cf 2 , 38 mp , an constructie 1975 ,bucatarie marita prin desființare logie-balcon,geam la baie. Etaj 2 4, Sector 4, Piata Resita. Nou renovat in totalitate instalații electrice și sanitare schimbate. Usi noi, parchet nou, gresie nouă, bloc reabilitat . Toate actele ok se accepta ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *
16
2

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *

Mutare Imediată | 3 Camere Decomandat | Design Modern & Confort Ești în căutarea unei locuințe unde singura ta grijă este să aduci bagajele? Acest apartament cu 3 camere reprezintă echilibrul perfect între funcționalitate, estetică și accesibilitate. Detalii Care Fac Diferența: Compartimentare: Decomandat ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1  loc parcare inclus
10

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1 loc parcare inclus

Apartament 4 camere decomandat 99 mp. Se vinde cu mobila de bucătărie,hota ,centrală, cuptor,aragaz,frigider,mașină de vase . Balcon închis plus 2 dulapuri pe comandă . Holul mobilat pe comandă ,4 aere condiționate noi și încă in garanție,dressing 4 metri lungime și 2.72 înălțime. loc parcare inclus ...

1843 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu  Metrou Parc | Mutare Rapida
12
1

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu Metrou Parc | Mutare Rapida

Brancoveanu 3 camere Bloc 2025 Finalizat Finisaje Premium Apartament 3 Camere | Bloc Nou 2025 | Finisaje Premium | 8 min Metrou Brâncoveanu Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, situat într-un imobil boutique finalizat în 2025, ideal pentru o familie care își dorește confort modern ...

2961 EUR/m2 | 77 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Dacia -Toamnei garsoniera cocheta in vila anvelopata 32000 EURO
5
15

Dacia - Maria Rosetti garsoniera 21 mp utili, ideala pentru locuinta sau birou.

1519 EUR/m2 | 21 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din D+P+2, 42 mp utili, renovat, 3 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Sos. Colentina - etaj 7 10 - 56 mp bloc 1977
4
3

Comision 0 ! De vanzare apartament 2 camere situat pe Sos. Colentina din sector 2 - Bucuresti. Blocul este amplasat la bulevard chiar pe Sos. Colentina nr 58 intre Pod Fundeni si Pod Dna Ghica. Este un apartament semidecomandat, foarte luminos, spatios, dispune de o suprafata de 56 mp, si se vinde renovat ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5
1

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat
11
21

Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din S+P+2, 42 mp utili, renovat, 2 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan 20.683 mp  LAC STRAULESTI sect 1
4
2

Teren intravilan 20.683 mp LAC STRAULESTI sect 1

Teren intravilan 20.683 mp LAC STRAULESTI cu vedere spre Lacul Straulesti sect1, situat in zona L2A, cu POT=60%, CUT=2,2 regim de inaltime P+2 +M. 350 mp+tva Teren intravilan 3 173 mp situate pe strada Godeanu 55E ,Sos Chitila Colosseum Retail Park , cu vedere spre Lacul Straulesti, Conform PUG-ului ...

20,683 m2

Sector 4, Bucuresti

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady   Nicolae Teclu
10

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere modern, complet mobilat și utilat, situat în Sector 3, în proximitatea zonei Pallady IKEA Pallady. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, compartimentare semidecomandată și este poziționată la etajul 5 din 7, într-un imobil construit în 2021, cu structură din beton și cărămidă ...

2800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea