Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
14

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern în zona Parcului Ghidigeni
9

Ansamblu Rezidențial Modern în zona Parcului Ghidigeni

Case Noi P+1 în Bragadiru | 3 Dormitoare | 117 mp utili | Terase | Parcare Ansamblu rezidențial nou, format din 6 case tip triplex (P+1), proiectate eficient pentru familii care își doresc spațiu real, compartimentare practică și confort exterior. Suprafațe Suprafață utilă interioară: 117 mp Suprafață ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Acte gata - 2 camere cu Gradina de 34 mp - Aparatorii Patriei Metrou, sesctor 4 Berceni
11
4

Apartament 2 camere cu gradina proprie Berceni, Sector 4, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei. Mutare imediata | Acte gata | Bloc nou tip boutique | Incalzire pardoseala - centrala Buderus, instalatie Romstal Descoperă confortul unui apartament modern, situat intr-un bloc ...

1435 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Vitan conf 1
6

Apartament 2 camere Vitan conf 1

Apartament Premium 2 Camere | Renovat Modern | Confort Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu 4 etaje, construit în anul 1982, într-o zonă liniștită și cu acces la toate punctele de interes ale orașului. Amenajat cu bun gust și renovat recent, apartamentul ...

2361 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent   str Odei   Bloc 2023
10

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023 | Finisaje Premium 182500 euro , 99 mp ,et 1 6 ,bloc 2023 Loc de parcare inclus! Se vinde utilat si semimobilat Dispune de 4 aere condiționate ,toate noi! Vă propunem spre achiziție un apartament foarte spatios cu 4 camere decomandate ...

1843 EUR/m2 | 99 m2

Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial * Metrou Brancoveanu * Stradal Alunisului * 47 mp
14

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial studio in zona Constantin Brancoveanu,pe Str. Alunisului ,situat intr un bloc nou construit -Stradal- Intrare direct din strada! ?0758546451 ?105.000 Euro Pretabil pentru multiple afaceri , cabinet stomatologic , notariat , cabinet individual , medicina ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere * renovat complet *
7
1

Apartament 2 camere * renovat complet *

Apartament 2 camere, cf 2 , 38 mp , an constructie 1975 ,bucatarie marita prin desființare logie-balcon,geam la baie. Etaj 2 4, Sector 4, Piata Resita. Nou renovat in totalitate instalații electrice și sanitare schimbate. Usi noi, parchet nou, gresie nouă, bloc reabilitat . Toate actele ok se accepta ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *
16
2

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *

Mutare Imediată | 3 Camere Decomandat | Design Modern & Confort Ești în căutarea unei locuințe unde singura ta grijă este să aduci bagajele? Acest apartament cu 3 camere reprezintă echilibrul perfect între funcționalitate, estetică și accesibilitate. Detalii Care Fac Diferența: Compartimentare: Decomandat ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1  loc parcare inclus
10

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1 loc parcare inclus

Apartament 4 camere decomandat 99 mp. Se vinde cu mobila de bucătărie,hota ,centrală, cuptor,aragaz,frigider,mașină de vase . Balcon închis plus 2 dulapuri pe comandă . Holul mobilat pe comandă ,4 aere condiționate noi și încă in garanție,dressing 4 metri lungime și 2.72 înălțime. loc parcare inclus ...

1843 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu  Metrou Parc | Mutare Rapida
12
1

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu Metrou Parc | Mutare Rapida

Brancoveanu 3 camere Bloc 2025 Finalizat Finisaje Premium Apartament 3 Camere | Bloc Nou 2025 | Finisaje Premium | 8 min Metrou Brâncoveanu Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, situat într-un imobil boutique finalizat în 2025, ideal pentru o familie care își dorește confort modern ...

2961 EUR/m2 | 77 m2

Sector 4, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5
1

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ponton    Restaurant
4

Ponton Restaurant

Vand PONTOANE cu structura de fier amenajate in restaurant . Lungimea este de 28 m si 5 m latime , fiind amenajat astfel : restaurant, bucatarie , 2 grupuri sanitare , camere de depozitare , etc. Are curent monofazic si trifazic , instalatie de evacuare a apei menajere cu pompe , etc Pontoanele ...

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.755 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -78.672 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1814 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala
11

Studio la pret de garsoniera -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -71.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -74.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...