Vanzare garsoniera Pajura
4
1

Vanzare garsoniera Pajura

Va propunem o garsonieră smart și cochetă, ideală pentru cei care vor totul aproape, fără să sacrifice confortul. Situată în zona Pajurei, la doar 5 minute de Casa Presei și Parcul Herăstrău, această locuință de 26 mp e un mix reușit între funcționalitate și stil. La 5 minute de metrou și 10 minute de ...

2692 EUR/m2 | 26 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Baneasa-Aviatiei I Finisaje Premium I COMISION 0%
12

Va ofer spre vanzare apartamente cu 3 camere spatioase si luminoase, in zona Aviatiei - Baneasa, sectorul 1, pe o strada adiacenta strazii Biharia, in Nordul capitalei, intr-o zona rezidentiala aerisita si foarte selecta. Disponibilitate imediata! Ideal locuinta familie / investitie! Apartamentele ...

2800 EUR/m2 | 75 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
3 camere | Damaroaia | Bucurestii Noi | Parcare | Boxa | Com 0%
19
1

PROPRIETATE - P265308 COMISION 0% ZOCA Real Estate vă propune în reprezentare exclusivă o proprietate rară prin dimensiuni și localizare: un apartament de 3 camere impresionant, cu o suprafață totală de 112,79 mp, situat în inima cartierului verde Dămăroaia. SPAȚIU ȘI COMPARTIMENTARE (100 mp Utili ...

1610 EUR/m2 | 105 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Lujerului
3
105

Garsoniera de vanzare zona Lujerului

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona lujerului ,25 mp , etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la metrou. Metroul este situat la 8 minute de mers pe jos. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

1360 EUR/m2 | 25 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3camere112m2|72m curte|Fabrica de Glucoză|Gherghitei|A3|pipera
10
3

*3 Camere constructie 2023* 168 mp utili Parter inalt 96 mp utili ai apartamentului Pret negociabil Posibilitate rate Tva inclus Doua intrari (una individuala iar a doua prin bloc) Curte72 Balcon16 mp Luminos in fiecare incapere se afla cate o fereastra bucataria este inchisa! Finisaje de calitate ...

1220 EUR/m2 | 168 m2

Sector 1, Bucuresti

Afacere Teren intravilan 8600 mp 90 ml Lunca Bisericii Splaiul Unirii
2
1

Teren intravilan 8600 mp compus din 2 loturi alaturate, insumand o deschidere stradala de aprox 94 ml, lot 1 de 3900 mp, respectiv 4600 mp. Ambele loturi sunt delimitate in teren prin borne de masurare (amplasament). La dorinta cumparatorului loturile pot fi comasate in baza incheierii unei promisiuni ...

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere spațios 54 mp | Sector 3   Drumul Gura Făgetului | Bloc nou
8
2

Apartament 2 camere spațios 54 mp | Sector 3 Drumul Gura Făgetului | Bloc nou

Se vinde apartament modern cu 2 camere, foarte luminos și bine compartimentat, situat în Sector 3 Drumul Gura Făgetului, într-un imobil construit recent. Apartamentul are 54,1 mp suprafață totală (50,5 mp utili). Locuința este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție, având o compartimentare ...

Sector 3, Bucuresti

Vanzare 2 camere Drumul Taberei - intre MALL PLAZA si PARC DRUMUL TABEREI - 3 minute METROU
8
60

Vanzare apartament 2 camere DRUMUL TABEREI - intre MALL PLAZA si PARC DRUMUL TABEREI (Moghioros) - 3 minute METROU, constructie 1965, suprafata 49 mp utili, balcon, etaj 4 din 4 semidecomandat (fara probleme cu terasa), confort 1, fara imbunatatiri, ideal pentru viitorul proprietar de a personaliza ...

1520 EUR/m2 | 49 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Voluntari, ansamblu rezidential, p+3, lift Bulevardul Eroilor comision 0
15

Voluntari ansamblu rezidential!foto sunt de prezentare Cladirea noastra, cu regim de inaltime P+3, ofera apartamente luminoase si spatioase, gandite pentru cei care apreciaza un stil de viata relaxat, intr-o zona linistita de case. Aici veti avea parte de intimitate si confort, dar si de acces facil ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Voluntari, Sector 2, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere et 4 decomandat 60 mp util 1990 Tei, Circ
8
19

Propietar. Apartament 2 camere decomandat, suprafata 60 mp cu balcon inclus, et 4 8, bloc edificat 1990. Expunere solara VEST. Vecinatati: Parcul Circului, Piata Obor, Stefan cel Mare, Spitalul Colentina. Posibilitate instalare centrala termica, conducta gaz accesibila pe etaj pt bransament. (Apartamente ...

2148 EUR/m2 | 60 m2

Sector 2, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic
1

Apartament 4 camere Decomandat Berceni-Almasu Mic

Apartament 4 camere Berceni-Almasu Mic, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 95 mp, an constructie 1981, geam la baie, 2 bai, 3 balcoane. Apartamentul necesita renovare completa, are centrala proprie si termopan. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1342 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Hala industriala de vanzare | 560 mp | Theodor Pallady-Bucuresti
11

Van Gulik Real Estate are placerea de a va prezenta spre vanzare o proprietate industriala moderna, amplasata strategic pe strada Oxigenului, intr-una dintre cele mai bine conectate zone logistice si industriale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata construita de 640 mp si este amplasata pe ...

929 EUR/m2 | 560 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa/ Credit 15%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea