Promovat
Apartament 2 camere Constantin Brancoveanu / Nitu Vasile
11

Apartament 2 camere Constantin Brancoveanu / Nitu Vasile

Va propunem spre vanzare, un apartament de 2 camere, confort 1, intr-un bloc reabilitat termic in 2025, situat pe Bulevardul Constantin Brancoveanu. -etaj 2/8 -Aproximativ 51 mp -balcon -bucatarie renovata -aproape de mijloc de transport STB/Metrou Constantin Brancoveanu. -Necesita renovare, ceea ...

1725 EUR/m2 | 51 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady
6
1

Apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady

Se vinde apartament 2 camere zona Ozana - Theodor Pallady, etaj 2 din 4, conf 1, decomandat, supraf. 49 mp. an constructie 1979, bloc anvelopat, renovat integral cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, usi schimbate. Apartamentul nu are balcon. 5 min de metrou ...

1959 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Pantelimon Delfinului - Chisinau I COMISION 0%
5

Va ofer spre vanzare apartament decomandat cu 4 camere, in Pantelimon, pe B-dul Chisinau la rond Delfinului, in sector 2, langa Piata Delfinului, intr-un bloc reabilitat termic, intr-o scara foarte curata cu vecini linistiti, intr-o zona care beneficiaza de toate facilitatile necesare unei vieti moderne, ...

1635 EUR/m2 | 85 m2

Pantelimon, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX
8

Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament premium | 4 camere | ONE LAKE CLUB Lacul Tei Suprafata Totala 175 mp Suprafata Apartament 156,5 mp Suprafata Terasa 18,5 mp An finalizare constructie 2026. Apartamentul este pe persoana juridica . Pretul este 540.000 € PLUS TVA Se poate ...

3086 EUR/m2 | 175 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului
17

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului

COMISION 0% pentru cumparator Dacă vrei o locuință spațioasă sau o oportunitate bună de închiriere, asta merită văzută Garsonieră de 41 mp, an constructie 1976, etaj 10/11, pe Bd. Iuliu Maniu – la doar 4 minute de metrou Lujerului. ✨ Avantaje cheie: ✔️ Suprafață mare (rar pentru garsoniere) ✔️ ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament 2 camere giurgiului ferentari sector 5
5
1

Vand apartament 2 camere giurgiului ferentari sector 5

Vand apartament 2 camere str Iacob Andrei nr 2 bl 26 sc 2 et 3 ap 34 sector 5 pozitionat f aproape de statia stb, vedere parc,magazine pe stradă Lidl ,Penny in apropiere, scara curata cu interfon , vecini liniștiți gresie faianta, termopan tripan ,gaze, Centrală

1313 EUR/m2 | 32 m2

Sector 5, Bucuresti

3 camere Panorama City
5
1

3 camere Panorama City

Apartament 3 camere, decomandat. 72 mp utili. Et 2 din 6. Balcon închis. 2 băi. Vedere pe 2 laturi. Bloc situat in Bucuresti, str Drumul Rotii, sect 6 Complex Panorama City. Acces rapid in bdul Iuliu Maniu (400 m). Constructie 2019. Apartamentul nu a fost locuit niciodata. Tamplarie Salamander sticla ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox
1
1

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox

Vand, cedez concesionare loc de veci. Locul de veci este amenajat corespunzător pentru procesul de înhumare. Cripta este dispune de 3 locuri destinate înhumării. Situat in Cimitirul Bellu Ortodox, figura 124. Cripta beneficiază de act de concesiune valabil, iar toate obligațiile fiscale și documentele ...

Sector 3, Bucuresti

casa de vanzare dobroiesti
5
1

casa de vanzare dobroiesti

casă de vânzare cu 3 dormitoare două băii sufragerie bucătărie mare și toate utilitățile p+1 toate actele. la zi mai multe detali la tel poziție foare bună pe colț cu două deschideri în bulevard propietarul casei eu sunt fără agenți sunați-mă pentru mai multe detali tel

1679 EUR/m2 | 140 m2

Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera  cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar
3
2

vand garsoniera cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar

Vand garsoniera cf 1 ,etaj 2 4 ,,4 apartamente pe paliere,,bloc mixt ,an contructie-receptie -1993,are gresie ,faianta ,parchet,usa metalica,geam baie etc Se afla la 2 min de mall Vitan ,,Sunt mai multe magazine in zona ,,statie RAtb si tramvai ,parcuri etc si 7,8 min de metrou.. NU colaborez cu agentiile! ...

2305 EUR/m2 | 41 m2

Sector 3, Bucuresti

PARTICULAR Vand ap. duplex Cotroceni, Gradina Botanica
7
17

PARTICULAR Vand ap. duplex Cotroceni, Gradina Botanica

PARTICULARvand apartament duplex in Cotroceni, etajele 1+2 din S+P+4E. S. Totala 151 mp; S. Utila 126 mp. S. etaj 1+2 + 118 mp. Garaj (1 loc) + anexe = 33,31 mp. Teren cota indiviza 68,76 mp Cladirea este localizata in vecinatatea Gradinii Botanice si a Palatului Cotroceni. Este edificata in anul ...

3468 EUR/m2 | 126 m2

Cotroceni, Sector 6, Bucuresti

Inchiriez garsoniera cocheta,vis a vis de Mall Vitan
8
2

Inchiriez garsoniera cocheta,vis a vis de Mall Vitan

Proprietar,inchiriez garsoniera cocheta,amenajata,vis a vis de Mall Vitan pe strada Alexandru Moruzzi,16mp,etaj 1 din 4,cheltuieli mici de intretinere,preț 250 euro

18 EUR/m2 | 16 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera
5
15

vand garsoniera

vând garsoniera pe bulevardul 1 decembrie 1918 bloc M32 scara B etaj 4,propietar

1765 EUR/m2 | 34 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere I Piata Universitatii
8
1

Vanzare apartament 2 camere I Piata Universitatii

Vanzare apartament 2 camere, situat pe str. Slanic, 4-5 minute fata de metrou. Apartamentul este situat la etajul 6 7, are compartimentare circulara, balcon, iar blocul dispune de lift. Avantaje: - Acces rapid la metrou (Universitate M2), la cativa pasi distanta - Nenumarate linii de transport, metrou, ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Comision 0% I Casa individuala ultracentral - Universitate
3

Comision 0% I Casa individuala ultracentral - Universitate

Pozitionata ultracentral, pe Strada Tudor Arghezi, in zona Universitate, aceasta proprietate beneficiaza de acces imediat catre cele mai importante repere culturale si administrative ale Capitalei. Casa individuala pastreaza elemente originale, precum sobe pe gaz, tavane inalte si detalii arhitecturale, ...

1929 EUR/m2 | 420 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere + birou, curte proprie, parcare I Giulesti
2

Comision 0% ! Vanzare apartament cu 2 camere + birou, situat in str. Calea Giulesti nr 426 la 2-3 minute fata de mijloace de transnsport in comun (statie de tramvai si statie Stb). Apartametul dispune de curte proprie, este curat, are spatii pentru depozitare, centrala termica(noua), dispozitiv aer ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

giulesti, Sector 6, Bucuresti

 Vand teren intravilan 1300 mp, Bucuresti - Mihai Eminescu 6

Vand teren intravilan 1300 mp, Bucuresti - Mihai Eminescu

Vand teren intravilan 1300 mp pe Mihai Eminescu (Bucuresti). Pret 870 eur/mp., suprafata totala care poate fi construita 7500 mp TelefonAlexandruValentina,

1,300 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere Chitila Parter Inalt Curte Proprie Centrala Metrou
8

2 Camere Chitila Parter Inalt Curte Proprie Centrala Metrou

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, decomandat, in zona Chitila, la 10 minute de statia de metrou Jiului si in proximitatea Pietei 16 Februarie, pe o straduta linistita, intr-un bloc cu 7 apartamente. Imobilul este situat la parterul unui bloc ...