Decebal, Calea Calarasi, Metrou
5
3

Decebal, Calea Calarasi, Metrou

Apartament cu 2 camere generos, luminos, CENTRALA DE BLOC, renovat integral, spatii de depozitare, dressing, mobilat, situat la etajul 2 in bloc construit in 2008.

3075 EUR/m2 | 52 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – un cămin modern, gata să devină acasă
20
3

Apartament 2 camere – un cămin modern, gata să devină acasă

Acest apartament cu 2 camere își așteaptă noii proprietari, fiind un spațiu modern, complet mobilat și utilat, pregătit pentru mutare imediată. Conceput pentru confort și echilibru, locuința îmbină armonios lumina naturală cu funcționalitatea fiecărui detaliu, oferind sentimentul autentic de „acasă” ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Casă de vânzare în Pipera – Emil Racoviță, în Complexul Azur
15
1

Îți propun spre vânzare o casă situată în Pipera, pe strada Emil Racoviță, în binecunoscutul Complex Azur – un ansamblu rezidențial apreciat pentru liniște, siguranță, străzi private, comunitate selectă și accesul rapid către zonele de birouri, școli internaționale, Mall Promenada, Hub-ul Pipera și DN1. Complexul ...

1928 EUR/m2 | 140 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE CALEA VICTORIEI
5

APARTAMENT 3 CAMERE CALEA VICTORIEI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat intr-una dintre cele mai emblematice zone ale Capitalei si reprezinta o oportunitate rara de a locui sau investi. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil solid cu 8 niveluri, fara ...

4359 EUR/m2 | 78 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cartierul Brancusi garsoniera de vanzare
9

Cartierul Brancusi garsoniera de vanzare

Garsoniera de vanzare

212 EUR/m2 | 368 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

CASA CU  teren de vânzare
5
1

CASA CU teren de vânzare

Casa vânzarea cu teren 447mp ,deschidere 14m,stradal,sector5, str Amurgului, lângă casa de pensii Omenia, doua case a cate doua camere ,4 holuri,baie,bucătărie,doua camere trebuiesc renovate,doua camere baie ,bucătărie,izolate, având toate utilitățile incluse, centrală termică, pivnita,magazie,tabla ...

Sector 5, Bucuresti

Pret excelent // 1960 // Magheru
8
2

Pret excelent // 1960 // Magheru

Zenit Real Estate propune spre vanzare un apartament excelent, cu mare potential, 1960. spatios, cu dispune si de balcon iar vederea este in spate, ferit de zgomot. Trebuie renovat

1854 EUR/m2 | 48 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 3 camere, disponibil imediat pentru mutare.
13
1

Apartament cu 3 camere, disponibil imediat pentru mutare.

Oferim spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, complet finisat, având o suprafață totală de 94 mp, situat într-un ansamblu rezidențial nou, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Păcii. Locuința face parte din Ansamblul Maniu 141, aflat în inima cartierului Militari, într-o ...

2520 EUR/m2 | 64 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartamente 2 camere cu terasă în Militari   Direct de la dezvoltator, lângă metrou
8
1

Apartamente 2 camere cu terasă în Militari Direct de la dezvoltator, lângă metrou

Apartament 2 camere, suprafata totala 62 mp, complet finisat, situat la 3 minute de statia de metrou Pacii. Ansamblul Rezidential Maniu 141 este localizat intr-o zona fara concurenta a cartierului Militari, in partea de vest a capitalei, unde ai totul la indemana: nu trebuie sa iti mai faci griji pentru ...

1997 EUR/m2 | 62 m2

Sector 6, Bucuresti

Vând 7500mp pădure langa Iancu Nicolae. Ideală pentru investiție compensare silvică 1

Vând 7500mp pădure langa Iancu Nicolae. Ideală pentru investiție compensare silvică

Vand loturi de padure pe strada padurea baneasa cu intrare din Iancu Nicolae-Traian Voluntari. Terenurile se afla în Sectorul de Pădure Voluntari, acces din Iancu Nicolae Sunt 6 loturi de cate 1250 mp. Pretul este de 12 euro per mp. In acte exista si cota indiviza din drumul de acces la drumul public ...

7,500 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

4 Camere | Damaroaia | Bucurestii Noi | Parcare | Metrou | Duplex
16

Apartament tip duplex, 4 camere - Bucureștii Noi Situat într-o zonă liniștită de case din Dămăroaia, acest apartament tip duplex oferă senzația de locuință „ca la casă”, dar cu avantajele unui imobil modern (construcție 2014, beton armat și cărămidă). Locuința este dispusă pe două niveluri (parter ...

2772 EUR/m2 | 101 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Clădire business P+4E Sector 3 1352 mp hotel clinica birouri
6

Clădire business P+4E de vânzare | 1352 mp utili | Sector 3 | zonă semicentrală Se oferă spre vânzare clădire de business P+4E, situată în zona semicentrală de est a Bucureștiului, în Sectorul 3, în apropiere de Arena Națională și Parcul IOR. Imobilul este compus din două corpuri (corp principal + ...

1481 EUR/m2 | 1,350 m2

Sector 3, Bucuresti

Penthouse zona Petre Ispirescu -Dr Sarii
5

Penthouse zona Petre Ispirescu -Dr Sarii

an bloc2024 an receptie2025 suprafata utila 117mp totala 219mp 2locuri parcare incluse in pret pretul incluse si TVA Format la et7 din living cu bucatarie open space+baie et8-3 dormitoare cu3 bai individuale 1dressing in zona holului terasa 94mp dormitoarele au iesire in terasa mai multe detalii video ...

3932 EUR/m2 | 117 m2

Sector 5, Bucuresti

Vila Cartierul Latin, zona exceptionala, la gri, reducere 30.000 euro
10
22

ATENTIE !!! PRET EVALUARE VILA - 300.000 EURO OFERTA SPECIALA REDUCERE 30.000 EURO LA PLATA INTEGRALA. PRET FINAL - 270.000 EURO Particular, vand VILA LA GRI, situata pe str Primaverii, in imediata apropiere de Cartierul Latin - Prelungirea Ghencea, regim de inaltime P+1+M, in suprafata utila de ...

863 EUR/m2 | 313 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Militari -  apartament 3 camere - mobilat si utilat modern !
10
1

Militari - apartament 3 camere - mobilat si utilat modern !

Apartament 3 camere decomandat liniște, lumină și vedere liberă! Dacă îți dorești un apartament într-o zonă aerisită, departe de aglomerația blocurilor înghesuite, această locuință poate fi exact ce cauți. Apartamentul are 3 camere decomandate, o suprafață de 67 mp și este situat la etajul 4 din ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Sector 6, Bucuresti

Lujerului | 2 camere | Decomandat | 5min metrou | Renovat | Comision 0
15
1

Apartament 2 camere de vanzare - Lujerului - OFERTA EXCLUSIVA - Comision 0% Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Lujerului, pe Aleea Cetatuia nr. 4, Bloc M22, la aproximativ 5 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Lujerului si la 4 minute pana la linia de tramvai ...

2905 EUR/m2 | 42 m2

lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, cu un view superb! Zona Sos Chitilei, Biserica Sfantul Andrei
10

Apartament cu 2 camere luminos și bine compartimentat situat într-un bloc tip boutique fără cheltuieli ascunse si intretinere foarte redusa. Cauți un apartament locuit deja de peste 10 ani unde totul este pus la punct și pregătit pentru mutare, unde abonamentele la utilitati sunt individuale? Te invităm ...

2179 EUR/m2 | 39 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 4 camere-Titan Piața Miniș
10
17

Apartament 3 4 camere-Titan Piața Miniș

Direct proprietar vând apartament în imobil din cărămidă,cu 4 etaje,reabilitat termic în urmă cu 2 ani.Blocul se află într-o zonă verde,liniștită,cu multe locuri de joacă,la 1 minut de creșă și grădiniță,în imediata apropiere fiind și școli,licee și piața Miniș.Se află la 10 minute de mers pe jos de ...

1935 EUR/m2 | 93 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră - Lujerului (Str. Timonierului) - Metrou la doar 350m - Complet Mobilata   Utilata
9
1

Garsonieră - Lujerului (Str. Timonierului) - Metrou la doar 350m - Complet Mobilata Utilata

Se oferă spre vânzare garsonieră confort 1, situată în București, Sector 6, Str. Drumul Timonierului nr. 14, bloc 113C, etaj 8 din 8, într-un imobil construit în 1986. Garsoniera are o suprafață utilă de 37,56 mp, iar suprafața totală este de 40,92 mp, incluzând balconul de 3,36 mp. Compartimentarea ...

2447 EUR/m2 | 38 m2

Sector 6, Bucuresti

Unirii - Bld Dimitrie Cantemir - 2 cam - etaj 2 - vedere spate
11
1

Va supun atenției aceasta oportunitate privind achiziționarea unui apartament cu doua camere, amplasat in zona centrala, pe bld Dimitrie Cantemir nr 15 (restaurant Budapesta), la etajul 2/9, într-un bloc construit in anul 1964, reabilitat termic si încadrat in clasa de risc seismic 2 (conform AMCCRS). Apartamentul ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Cantemir, Sector 4, Bucuresti

PIPERA-VITA BELLA, COMPLEX PRIVAT, LANGA SCOALA AMERICANA, 0% COMISION!
20

PIPERA-VITA BELLA, COMPLEX PRIVAT, LANGA SCOALA AMERICANA, LOC PARCARE! Zona minunata, langa Padurea Baneasa, oaza de liniste, aer curat si verdeata, cu acces rapid spre zona de Nord, Centrul Capitalei, Aeroport si DN1. Apartament confortabil, intr-un Complex rezidential 2009, cu toate facilitatile: ...