Promovat
Baneasa, I. Ionescu de la Brad, lift, terasa22mp
20

Baneasa, I. Ionescu de la Brad, lift, terasa22mp

Demisol Inalt - Decomandat - Curte proprie/Terasa- Confort termic si fonic - Permite utilizarea in scop Rezidential sau Mixt - activitate birouri /cabinete Va prezentam un apartament cu 4 camere, partial mobilat si utilat, disponibil pentru vanzare imediata, situat la demisolul inalt, al unui bloc ...

2149 EUR/m2 | 83 m2

baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Lujerului metrou, garsonieră renovată nou în bloc din 1988, strada Veteranilor
17

Vânzare garsonieră în zona Lujerului, pe strada Veteranilor, în bloc din 1988, la etajul p 4, confort 1, decomandat, 37 mp; cu hol de intrare din care se face accesul în cameră, bucătărie, debara și baie (cu geam pentru aerisire). Interiorul e nou-nouț, renovat acum, nelocuită după renovare. Instalațiile ...

2568 EUR/m2 | 37 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Colentina Maior Bacila
10

Apartament 4 camere Colentina Maior Bacila

Compania imobiliara Apulum 94 ofera spre vanzare apartament 4 camere situat in Colentina, zona Maior Bacila, la parter/8 , in bloc reabilitat si izolat termic, cu o suprafata totala de 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise cu termopan. centrala proprie, gresie, faianta, parchet

1529 EUR/m2 | 85 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament ultracentral exclusivist cu Garaj încălzit
10
5

Apartament ultracentral exclusivist cu Garaj încălzit

Ultracentral , exclusivist , (prețul zonei este de 6000 euro mp ) , situat pe strada Plantelor nr.8-10 , sector2 , ( zona Mintuleasa-Negustori ) cartier boieresc , mobilat , utilat , etaj 5 din10 , 2 lifturi , anvelopat , renovat recent , curte privată a blocului ! Garajul este încălzit , are apă ...

6000 EUR/m2 | 85 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament in vila interbelica | singur pe etaj
20
1

Apartament in vila interbelica | singur pe etaj

Apartament distins într-o vilă interbelică – unic pe etaj, cu farmec clasic și rafinament atemporal Vă invităm să descoperiți un apartament remarcabil, situat la etajul 1 al unei vile interbelice cu regim de înălțime P+2, ce îmbină armonios eleganța arhitecturii de epocă cu funcționalitatea modernă. ...

2070 EUR/m2 | 97 m2

Sector 3, Bucuresti

OPORTUNITATE | 3 CAMERE | DECOMANDAT | LOC DE PARCARE | 2025
15

Acest apartament modern de 3 camere, situat într-un bloc nou finalizat în 2025, la etajul 2 al unei clădiri cu regim de înălțime P+4, oferă o suprafață utilă de 74,2 mp, la care se adaugă un balcon spațios de 6,8 mp, ajungând la o suprafață totală de 81 mp. Proiectat pentru confort și funcționalitate, ...

2487 EUR/m2 | 74 m2

baneasa, Sector 1, Bucuresti

Vânzări apartamente 2

Vânzări apartamente

Direct Proprietar, persoane fizica, exclus intermediari vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București punct de reper Metro Berceni, apartamentul este nou are 56 m, balcon de 8 metri pătrați, etaj 1 preț 110000 euro negociabil

1964 EUR/m2 | 56 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare
7
12

Casa de vanzare

Casă de vânzare 120 mp utili, Sector 1, zonă excelentă (Direct proprietar) Se oferă spre vânzare o casă primitoare, ideală pentru o familie, situată pe strada Almaș, în Sector 1, la doar 100 de metri de Piața 16 Februarie, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința are o suprafață utilă de ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro
7

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, in Bucuresti, Sectorul 6, pe Drumul Ciorogarla , cu o suprafata totala de 50 mp. Apartamenul se vinde asa cum se poate observa in fotografii si are si loc de parcare propriu intabulat , la pretul de ...

2 EUR/m2 | 54 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Proprietar,vand garsoniera semidecomandata sector 2,Dimitrov

Garsoniera Sector 2 Pret 57000 Descriere Strada Oborul Nou 13, etaj 10 10, Sector 2 suprafata totala 31 mp. Imobilul este amplasat intr-o zona linistita in spatele Colegiului Național Iulia Hasdeu Garsoniera se află la ultimul etaj al unui bloc tip S+P+10E beneficiind de lumina naturala abundenta ...

2036 EUR/m2 | 28 m2

Dimitrov, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

2 camere decomandat, balcon + 2 debarale, renovat complet, bloc anvelopat
10
4

Vând apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, etaj 6 10, bloc 1981 anvelopat. Renovat complet, balcon închis, 2 debarale, scară curată si renovata. Se vinde nemobilat, iar la cerere se poate vinde si mobilat, contra cost. Localizare excelentă: este situat intre str. Petre Ispirescu si str. Sebastian ...

1891 EUR/m2 | 55 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere semidecomandat zona Rahova
1
1

Apartament 3 camere semidecomandat zona Rahova

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, ideal pentru familie sau investiție. Caracteristici: mobilat și utilat complet compartimentare semidecomandată etajul 4 din 4 suprafață utilă: 35 mp centrală proprie, termopan, aer condiționat loc de parcare în fața blocului Situat în ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
2

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, parter din 4, Dobroesti, Fundeni, Marului
20
4

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat, renovat, Piata Romana
14

Apartament 3 camere decomandat, renovat, Piata Romana

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Magheru, ca punct de reper Piata Romana, intr-un imobil cu lift, construit in anul 1958 , fara risc seismic, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 73 mp. Apartamentul a fost renovat, instalatia electrica si sanitara ...

3209 EUR/m2 | 67 m2

magheru, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere semidecomandat 3

Apartament 2 camere semidecomandat

Ap 2 cam,baie,bucătărie,balcon închis cu termopan,gresie,faianță, parchet,centrală termică, aer conditionat

1000 EUR/m2 | 45 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere circular
10
23

Apartament 3 camere circular

Apartament compus din doua dormitoare, o sufragerie, o baie, bucatarie si doua balcoane. Este situat la etajul 4 4. Suprafata este 67 mp. Are vedere pe ambele parti ale blocului. Este renovat partial, termopane, aer conditionat. Ca amplasare se afla in cartierul Berceni, Piata Sudului, zona Emil Racovita. ...

1343 EUR/m2 | 67 m2

Piata%252bSudului, Sector 4, Bucuresti

Movilița| Teren extravilan| 24000 Mp.
2
1

Movilița| Teren extravilan| 24000 Mp.

Teren Movilița, județul Ialomița, tarla 402 4, cu deschidere de 82 m la asfalt.

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, la 5 minute de Mega Mall
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Pantelimon, intr-un imobil construit in anul 1983, disponibil la etajul 7 din 10, cu o suprafata utila de 58 mp, doua balcoane. ID intern: ROI0018901.

1810 EUR/m2 | 58 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vânzare teren 100 euro mp
1
1

Vânzare teren 100 euro mp

Vând teren, în suprafață de 5.000 mp, la prețul de 100 euro mp, negociabil. Terenul este situat în zona cuprinsă între Drumul Fântâna Oilor și Drumul Coasta Măgurii - Parcela 35, Tarlaua 43, Giulești Sîrbi, București, sector 6. Terenul nu dispune de utilități.

5,000 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

0% Comision Ap 3 camere Drumul Taberei Metrou Valea Ialomiței – 115000
9

0% Comision Client Apartament 3 camere decomandat – Drumul Taberei – Metrou Valea Ialomiței – 115.000€ Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, confort lux, situat în Drumul Taberei, între Bd. Timișoara și Valea Ialomiței, la doar aproximativ 100 m de stația de metrou Valea Ialomiței. ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

Particular,vând apt.3cam,zona Tei,etaj 4  8 ,an constructie1986
8

Particular,vând apt.3cam,zona Tei,etaj 4 8 ,an constructie1986

Lacul Tei .Particular vând ap 3 camere, semidecomandat, etaj 4 8 .An construcție 1986, wc serviciu,baie .Renovat recent.Nu dorim colaborare cu firme de imobiliare.VA MULTUMESC.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea