Spatiu birouri zona Lujerului -Virtutii
14

Spatiu birouri zona Lujerului -Virtutii

Vanzare cladire de birouri alcatuita din D+P+3.amplasata pe un tren de 354mp. Cladirea se afla in zona Virtutii-Uverturii. Toata cladirea are o suprafata de 1084 mp.Pe fiecare etaj exista centrala termica. Pretul este de 1960000 euro. In zona se afla statia de metrou Lujerului, precum si linii STB

1808 EUR/m2 | 1,084 m2

lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Pantelimon
9
58

Apartament 2 camere de vanzare zona Pantelimon

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Pantelimon, 47 mp, etaj 2 . Este situat la 10 minute de Mega Mall , se vinde complet mobilat utilat. In zona se regasesc parcuri,scoli, gradinite, spatii de joaca pentru copii. Pentru mai multe detalii si vizionari suna la numarul de telefon.

1511 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Giurgiului
8
39

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Giurgiului

Propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, disponibil in ansamblul rezidential Confort Urban Residence din Sectorul 5 al Capitalei, localizat la doar 7 km distanta de Piata Unirii. Apartamentul este dispus la etajul 5 9 al imobilului, are o suprafata utila totala de 57 mp, organizata ...

1228 EUR/m2 | 57 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!
20
1

De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!

Cu siguranță cea mai LINIȘTIȚĂ, cea mai FRUMOASĂ și cea mai DORITĂ stradă din zonă! Și nu numai! Episcop Ilarie te cheamă s-o vezi, s-o apreciezi și s-o dorești. Vino să te convingi! Vino să vezi un parter inferior, cu un singur nivel deasupra și cu mansardă. E spațios! E luminos! E călduros! E răcoros! Tot ...

1617 EUR/m2 | 81 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6
12

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, zona Tineretului. Se afla la etajul 6 din 10 intr-un imobil construit in anul 1978 . Dispune de o suprafata utila totala de 68 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Tineretului (700 m), STB 381, 68 (500 m). Pret ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
14
1

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Tineretului ndash; mobilat complet, gata de mutare, ideal locuinta sau investitie 1. Introducere (hook comercial): Descopera un apartament primitor, situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale capitalei ndash; Tineretului. O alegere excelenta atat pentru locuit, cat si pentru ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!
13
1

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei ndash; doar 65.000euro;! Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie! Apartament cu 2 camere situat la doar 7 minute de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie. Etaj 1 10 ndash; acces facil Suprafata: 36 mp Bloc ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate Apartament 2 camere 74 mp Ghencea Parcare + Piscina
8

Apartament 2 camere de valanzare | 74 mp | Prelungirea Ghencea | Ansamblul Primavara Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament de 2 camere decomandat situat in Ansamblul Primavara, Prelungirea Ghencea nr. 94-100, sector 6. Suprafata: 74 mp Etaj 1 Bloc 2008, cu lift Balcon inchis Loc ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Metrou 1 Decembrie-Apartament 3 Camere-Mobilat Utilat
17
1

Metrou 1 Decembrie-Apartament 3 Camere-Mobilat Utilat

Sector 3-Metrou 1 Decembrie - Apartament 3 Camere - Mobilat De vanzare un apartament de 3 camere decomandat, situat in sectorul 3 al capitalei in apropiere de Bulevardul 1 Decembrie . Detalii: Adresa : Aleea Barajul Bistritei Suprafata utila totala: 74mp An constructie : 1964 Etaj : 10 10 ( + etaj ...

1909 EUR/m2 | 66 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3
20

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3

Aduc spre vanzare locuinta cu 2 camere, situata in Sector 3, intr-o zona centrala cu acces facil catre puncte de interes urban Proprietate amplasata intr-un imobil cu caracter istoric, ce imbina arhitectura clasica cu modernizari esentiale Spatiu bine compartimentat, potrivit atat pentru rezidenta, ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

3 camere Titan | 73 mp | Etaj 10 cu etaj tehnic | Mobilat | 15 min Metrou
15

Apartament 3 camere de vanzare | 15 minute metrou Titan Se ofera spre vanzare apartament de 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona verde si linistita, cu acces rapid catre transport si facilitati. Detalii apartament: bull; Suprafata totala: 73.58 mp bull; Etaj: 10 din 10 bull; Etaj ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere
20

Apartament 3 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si bine compartimentat, cu o suprafata totala de 68 mp, situat la etajul 4 din 4 al unui imobil construit in anul 1967. Blocul are terasa recent refacuta, fara infiltratii, oferind un plus de confort si siguranta. Apartamentul a fost renovat ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata
11

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata

Garsoniera decomandata | Eroii Revolutiei | Renovata | Mutare imediata Str. Magurei ndash; Sector 5 Pret: 59.900 euro; 30 mp utili Decomandata Etaj 8 9 Bloc 1965 2 lifturi Complet renovata Bucatarie mobilata si utilata Disponibila imediat Ideala pentru locuit sau investitie Zona cu acces ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

5 Min Metrou Aparatorii Patriei Apartament 3 camere decomandat
11

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, complet decomandat, ideal pentru locuire sau investitie imobiliara Proprietate situata intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei Acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou
15

3 camere Titan | 73 mp | Mobilat | 15 min Metrou

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Titan, Aleea Barajul Bistritei Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe Aleea Barajul Bistritei, intr-o zona verde si linistita, ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc confort si acces rapid catre oras. Locuinta are o suprafata ...

1750 EUR/m2 | 74 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute
8
1

Garsoniera Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare garsoniera - Aparatorii Patriei - 15 minute - gata de mutare in iulie 2026 . Se preda la cheie, complet finisata, cu obiecte sanitare montate . Suprafata totala 36.13 mp . Etaj Parter inalt ( parcare la demisol ) . An 2026 . Bucatarie inchisa . Incalzire in pardoseala . Finisaje la alegere . Balcon ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Gata de mutare Nicolae Grigorescu
16

Apartament 3 camere Gata de mutare Nicolae Grigorescu

Apartament 3 camere de vanzare in zona Aleea Barajul Bistritei. Locuinta are o suprafata de 73.58 mp si este situata la etajul 10 din 10, deasupra existand etaj tehnic. Compartimentare practica, 1 baie, spatii bine organizate, ideal pentru familie sau investitie. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere | Decomandat | Parcare inclusa | 3 min STB
10

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in anul 1988. Cu o suprafata utila de 53,4 mp, locuinta beneficiaza de o compartimentare eficienta, oferind spatii bine delimitate si confortabile, ideale atat pentru ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3
11

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3 Situat pe strada Eufrosina Popescu 65mp Etaj 4 din 10 Bloc reabilitat termic , constructie 1970 Se vinde Mobilat Utilat Pret 134.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea