Promovat
Oferta extraordinara pentru 3 camere la Doamna Ghica, bloc reabilitat
20

Un apartament cu adevărat reușit, situat într-o zonă excelentă, într-un bloc solid și bine construit. Dacă v-am stârnit interesul, vă ofer câteva detalii care fac această proprietate o alegere inspirată. Imobilul este construit în 1975, recunoscut pentru structura sa rezistentă, și dispune de mai multe ...

1804 EUR/m2 | 60 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament direct dezvoltator  Stefan cel Mare
11

Apartament direct dezvoltator Stefan cel Mare

Situat pe Strada Radu de la Afumați nr. 69, în Sectorul 2 București, Premium Plaza este un proiect rezidențial de tip boutique, creat pentru cei care își doresc mai mult decât un simplu apartament – un cămin cu personalitate, într-o comunitate atent gândită. Proiectul îmbină eleganța arhitecturală cu ...

3913 EUR/m2 | 67 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Parcul Circului - Tei, apartament exceptional 2 camere, etaj 3  in bloc 1978
14
3

Parcul Circului - Tei, apartament exceptional 2 camere, etaj 3 in bloc 1978

Bld. LACUL TEI (bloc stradal ), vanzare apartament superb, compus din 2 camere de locuit plus dependinte, in suprafata totala utila de 53 mp. situat la etajul 3 in bloc reabilitat termic structurat pe S + P + 10E , constructie finalizata in anul 1978 cu intrare si vedere stradala. Imbunatatiri: ...

2151 EUR/m2 | 53 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
garsoniera sector 3 titan theodor pallady langa metrou si parc
10
8

garsoniera 60.40 mpc Pallady Titan direct dezvoltator - moderna, super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. Clădire finalizată lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces ...

1524 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului
17

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului

COMISION 0% pentru cumparator Dacă vrei o locuință spațioasă sau o oportunitate bună de închiriere, asta merită văzută Garsonieră de 41 mp, an constructie 1976, etaj 10/11, pe Bd. Iuliu Maniu – la doar 4 minute de metrou Lujerului. ✨ Avantaje cheie: ✔️ Suprafață mare (rar pentru garsoniere) ✔️ ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament 2 camere giurgiului ferentari sector 5
5
1

Vand apartament 2 camere giurgiului ferentari sector 5

Vand apartament 2 camere str Iacob Andrei nr 2 bl 26 sc 2 et 3 ap 34 sector 5 pozitionat f aproape de statia stb, vedere parc,magazine pe stradă Lidl ,Penny in apropiere, scara curata cu interfon , vecini liniștiți gresie faianta, termopan tripan ,gaze, Centrală

1313 EUR/m2 | 32 m2

Sector 5, Bucuresti

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox
1
1

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox

Vand, cedez concesionare loc de veci. Locul de veci este amenajat corespunzător pentru procesul de înhumare. Cripta este dispune de 3 locuri destinate înhumării. Situat in Cimitirul Bellu Ortodox, figura 124. Cripta beneficiază de act de concesiune valabil, iar toate obligațiile fiscale și documentele ...

Sector 3, Bucuresti

casa de vanzare dobroiesti
5
1

casa de vanzare dobroiesti

casă de vânzare cu 3 dormitoare două băii sufragerie bucătărie mare și toate utilitățile p+1 toate actele. la zi mai multe detali la tel poziție foare bună pe colț cu două deschideri în bulevard propietarul casei eu sunt fără agenți sunați-mă pentru mai multe detali tel

1679 EUR/m2 | 140 m2

Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera  cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar
3
2

vand garsoniera cf 1 -vizavi de malll Vitan,proprietar

Vand garsoniera cf 1 ,etaj 2 4 ,,4 apartamente pe paliere,,bloc mixt ,an contructie-receptie -1993,are gresie ,faianta ,parchet,usa metalica,geam baie etc Se afla la 2 min de mall Vitan ,,Sunt mai multe magazine in zona ,,statie RAtb si tramvai ,parcuri etc si 7,8 min de metrou.. NU colaborez cu agentiile! ...

2305 EUR/m2 | 41 m2

Sector 3, Bucuresti

PARTICULAR Vand ap. duplex Cotroceni, Gradina Botanica
7
17

PARTICULAR Vand ap. duplex Cotroceni, Gradina Botanica

PARTICULARvand apartament duplex in Cotroceni, etajele 1+2 din S+P+4E. S. Totala 151 mp; S. Utila 126 mp. S. etaj 1+2 + 118 mp. Garaj (1 loc) + anexe = 33,31 mp. Teren cota indiviza 68,76 mp Cladirea este localizata in vecinatatea Gradinii Botanice si a Palatului Cotroceni. Este edificata in anul ...

3468 EUR/m2 | 126 m2

Cotroceni, Sector 6, Bucuresti

Inchiriez garsoniera cocheta,vis a vis de Mall Vitan
8
2

Inchiriez garsoniera cocheta,vis a vis de Mall Vitan

Proprietar,inchiriez garsoniera cocheta,amenajata,vis a vis de Mall Vitan pe strada Alexandru Moruzzi,16mp,etaj 1 din 4,cheltuieli mici de intretinere,preț 250 euro

18 EUR/m2 | 16 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vand garsoniera
5
15

vand garsoniera

vând garsoniera pe bulevardul 1 decembrie 1918 bloc M32 scara B etaj 4,propietar

1765 EUR/m2 | 34 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere I Piata Universitatii
8

Vanzare apartament 2 camere I Piata Universitatii

Vanzare apartament 2 camere, situat pe str. Slanic, 4-5 minute fata de metrou. Apartamentul este situat la etajul 6 7, are compartimentare circulara, balcon, iar blocul dispune de lift. Avantaje: - Acces rapid la metrou (Universitate M2), la cativa pasi distanta - Nenumarate linii de transport, metrou, ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Comision 0% I Casa individuala ultracentral - Universitate
3

Comision 0% I Casa individuala ultracentral - Universitate

Pozitionata ultracentral, pe Strada Tudor Arghezi, in zona Universitate, aceasta proprietate beneficiaza de acces imediat catre cele mai importante repere culturale si administrative ale Capitalei. Casa individuala pastreaza elemente originale, precum sobe pe gaz, tavane inalte si detalii arhitecturale, ...

1929 EUR/m2 | 420 m2

Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea