Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11
1

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata

Se vinde garsoniera 32mp in Bucuresti, b-dul Brancoveanula etajul 10/10, cladire cu 2 lifturi. Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Va rugam sa ne sunati pentru mai multe informatii!

2141 EUR/m2 | 32 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Cartierul Solar - Piscina In Complex
10
2

DE VÂNZARE Apartament 2 camere, 57 mp, Cartierul Solar Locație: Cartierul Solar blocurile noi An construcție: 2025 Suprafață: 57 mp Etaj: 6 din 7 Compartimentare: Decomandat Detalii: Apartament luminos, modern și complet mobilat rămân toate obiectele care se văd în poze Finisaje de calitate superioară Bucătărie ...

1982 EUR/m2 | 57 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
14

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2019 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Locuință spectaculoasă cu potențial de business – 730 mp, sector 2
20

VILĂ CU 5 NIVELURI ȘI 730 MP – LOCUINȚĂ DE FAMILIE SAU INVESTIȚIE VERSATILĂ – SECTOR 2, STRADA BUȘTENI O proprietate cu adevărat impresionantă, situată într-o zonă urbană liniștită din sectorul 2, București – Strada Bușteni. Cu un aer nobil și o construcție solidă desfășurată pe 5 niveluri, această ...

1697 EUR/m2 | 501 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere Pajura 2

Vand apartament 2 camere Pajura

Vand apartament 2 camere Pajura, mobilat, toate utilitatile ,la 30 min de Parcul Herastrau.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita
5
1

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA ...

1719 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%
19
1

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%

Pret proprietate: -112.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil ...

1662 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea