Promovat
PROMOTIE Apartament 2 cam, Auchan - Iuliu Maniu, Envogue Residence, ANSAMBLU VERDE
19
28

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1839 EUR/m2 | 58 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
5
21

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Se oferă spre vânzare garsonieră de 32 mp, situată în cartierul Berceni, la etajul 4 10 al unui imobil construit în anul 1985. Proprietatea se află în proximitatea stației de metrou Piața Sudului și a centrului comercial Sun Plaza, la doar câteva minute de mers pe jos. Zona este bine dezvoltată, cu acces ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
INVESTITIE - Aviatiei - Baneasa - 3 camere - 110 mp - parcare
20

Areea Imobiliare va ofera la vanzare un apartament de o calitate superioara, cu living generos, 2 dormitoare, 2 bai, terasa si balcon, situat intr-un ansamblu rezidential finalizat la nivel 2007. Adresa imobilului este pe Str Zeletin, in vecintatea Bd Aerogarii si a Str Biharia, din Nordul capitalei,. Repere ...

2634 EUR/m2 | 93 m2

aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
4
39

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera zona tei ,la 3 minute de facultatea de constructii,mobilata modern,utilata complet. suprafata 42 mp,etaj 2 10,bloc reabilitat termic,zona verde cu numeroase facilitati.

1381 EUR/m2 | 42 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Calea Ferentari-Capat RATB Zetarilor 7500 mp intravilan,apa,gaze si curent
5
16

Calea Ferentari-la 300 m de capatul RATB Zetarilor-Propunem dezvoltatorilor din aceasta zona un teren intravilan pretabil ptr a dezvolta un cartier rezidential.Ceea ce il recomanda sunt pozitia si utilitatile (strada asfaltata,iluminat public,apa curenta,canalizare si gaze)care sunt in fata terenului ...

7,500 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare Straulesti White Residence
6
5

Case de vanzare Straulesti White Residence

Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...

2238 EUR/m2 | 105 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Vanf apartament 3 camere decomandat
6

Vanf apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandar , bloc reabilitat termic total. Se accepta credit. Nu dau comision agentie. Etaj 4 4

1786 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

PRIMAVERII proprietar vand imobil P+3

PRIMAVERII proprietar vand imobil P+3

Imobil P+3 ,constructie 2002 , 5 apartamente, direct proprietar.

6290 EUR/m2 | 620 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp
2
9

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp

Vând casa demolabila + teren,200mp,situata pe colț,in zona Bucurestii Noi la intersecția dintre 2 străzi(deci se pot face 2 intrari,multiple posibilități de construire si amenajare) Utilitati:,apa si canalizare,gaze la poarta, nu sunt trase in curte. Casa are 3 camere,bucatarie si baie si o cămară,dar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Străulești Sud, Sector 1, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...