Promovat
APARTAMENT PENTHOUSE TITAN CU INTIMITATEA SI CONFORTUL UNEI CASE!
19

Compania imobiliara Apulum94 va propune spre vanzare un pethouse in zona Titan- Baba Novac, in apropiere de Parcul Ior. Proprietatea se afla la ultimul etaj- etajul 11 si este o oaza de liniste in mijlocul orasului, ce te deconecteaza de la zgomotul orasului. Apartamentul dispune de lift ce urca direct ...

3481 EUR/m2 | 181 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Teiul Doamnei de vanzare, bloc 1985
7
1

Apartament 2 camere Teiul Doamnei de vanzare, bloc 1985

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat intr-o zona destul de cautata a orasului pentru proximitatea de doua parcuri, Tei si Plumbuita, scoli, gradinite, magazine, farmacii. Apartamentul se afla la parterul unui bloc construit in 1985, reabilitat termic, este decomandat, compus din 2 ...

1858 EUR/m2 | 52 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Grand Arena Apartament 3 Camere
7

Grand Arena Apartament 3 Camere

Oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Berceni, Sector 4, în zona Piața Covasna, într-un bloc civilizat, fără restanțieri. Locuința are o suprafață de 70 mp și este amplasată la parter, beneficiind de un balcon generos. Compartimentarea semidecomandată este bine gândită, oferind un ...

1341 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 garsoniera de vanzare  in zona Berceni aproape de metrou
3
23

garsoniera de vanzare in zona Berceni aproape de metrou

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Berceni aproape de metrou. Garsoniera dispune de o suprafata totala de 30 mp ,etaj 4 6,bloc cu lift ,bloc cunstruit in 2017. In zona se regasesc mai multe spatii comerciale,scoli gradinite si acces la transport comun. Mentionez ca metroul este la 10 minute de mers ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Cam -Studio- 58Mp- Mobilat-Utilat- Cart Latin- Mutare rapida
20

Prelungirea Ghencea - Cartierul Latin Mutare imediata Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, tip studios, foarte spațios, suprafata 58 mp, situat în Cartierul Latin, într-un imobil construit în 2009, la etaj intermediar, centrala termica, aer conditionat. Locuința se vinde complet mobilată și ...

1413 EUR/m2 | 58 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere lux de vanzare in zona Aviatiei
7

Apartament 2 camere lux de vanzare in zona Aviatiei

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere, situat in zona Aviatiei, una dintre cele mai cautate si apreciate zone din Bucuresti. Proprietatea este amplasata la parterul unui imobil cu regim de inaltime P+3, construit in anul 1985, oferind un acces facil si confort sporit. Apartamentul dispune ...

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

De vanzare Cladire S+P+4E + teren si anexe
5
1

De vanzare Cladire S+P+4E + teren si anexe

Propunem spre vanzare imobilul compus din teren si constructii (cladire birouri S+P+4E si anexe), care are o suprafata de 537 mp, este contruit in 2007 si este situat in strada Sos. Chitilei, nr.88, sector 1, Bucuresti Imobilul este o constructie S+P+4E, care cuprinde showroom si depozitare la parter, ...

Sector 1, Bucuresti

Loc de veci Bellu Ortodox

Loc de veci Bellu Ortodox

Vand loc de veci in Cimitirul Bellu Ortodox. 2 locuri a câte 3 cripte fiecare. Constructie nouă. Pret discutabil pentru toate cele 6 cripte. 12 000 euro 3 cripte sau 24 000 euro 6 cripte.

Sector 4, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 64MP  Bd iuliu Maniu
10
16

Apartament 64MP Bd iuliu Maniu

Promotii atractive! Viziteaza garsoniera cu cel mai frumos balcon! ANSAMBLU VERDE CU PANOURI FOTOVOLTAICE. https: watch?v=S46PCLmuBAE Envogue Residence Iuliu Maniu vă pune la dispoziție garsoniere, studio-uri, apartamente cu 2 și 3 camere, elegante, la preț atractiv în care vă veți simți ca acasă ...

1837 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa
11
1

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa

Van Gulik Real Estate vă propune spre achiziție un imobil dispus pe două etaje situat pe Calea Victoriei. Imobilul reprezintă o afacere la cheie ce se va preda mobilat și utilat complet, pregătit pentru închiriere în regim hotelier. Astfel, noul proprietar poate beneficia de venituri imediate și de ...

3499 EUR/m2 | 36 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
De vanzare casa in duplex-pe str Mezes in Chitila, langa Laminorului
20
1

In cartierul Chitila, situată la capătul liniei de tramvai 53, în apropiere de intersecția cu Bulevardul Laminorului (venind dinspre Pod Constanța, se virează stânga pe strada Mezeș), această proprietate beneficiază de o poziție excelentă: o stradă liniștită, cu trafic redus, destinată în principal riveranilor. Imobilul ...

1651 EUR/m2 | 97 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

VAND Teren 200MP Tei Toboc 8

VAND Teren 200MP Tei Toboc

VAND TEREN 200MP,BUCURESTI,SECTOR 2,CARTIER TEI-TOBOC.PE TEREN SE GASESTE O CASA VECHE.

Sector 2, Bucuresti

Vila brancoveneasca restaurata complet - eleganta, istorie si dotari moderne
18

Vila deosebita, construita in anul 1927 in stil brancovenesc autentic, complet consolidata, restaurata si extinsa in perioada 2018ndash;2019, cu pastrarea elementelor arhitecturale originale. Proprietatea are o suprafata utila de 850 mp (regim de inaltime S+P+1+M) si este ideala pentru birouri de prestigiu, ...

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea