Promovat
Vanzare apartament 3 camere Dristor, Calea Vitan, Mihai Bravu
15

Filado Imobiliare va propune in exclusivitate spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Mihai Bravu, zona Calea Vitan, intr-un imobil construit in anul 1980, disponibil la etajul 8 din 8 + etaj tehnic, cu o suprafata totala de aproximativ 71 mp, doua grupuri ...

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse Ultracentral de 243 mp (Terasă 105 mp!) cu View Spectaculos si 3 locuri de parcare
19
1

Imaginați-vă deasupra Bucureștiului, într-un penthouse care redefinește standardele de lux și spațiu. Situat la doar 2 minute de mers pe jos de Parcul Carol I și la o aruncătură de băț de Piața Unirii și Casa Poporului. Aceasta nu este o simplă locuință, este o experiență: Spațiu Fără Compromisuri: ...

4528 EUR/m2 | 138 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Lujerului metrou, garsonieră renovată nou în bloc din 1988, strada Veteranilor
17

Vânzare garsonieră în zona Lujerului, pe strada Veteranilor, în bloc din 1988, la etajul p 4, confort 1, decomandat, 37 mp; cu hol de intrare din care se face accesul în cameră, bucătărie, debara și baie (cu geam pentru aerisire). Interiorul e nou-nouț, renovat acum, nelocuită după renovare. Instalațiile ...

2568 EUR/m2 | 37 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 104mp-utili 2bai centrala -an 1985 -Bd. Chisinau -Mega Mall
13

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit de luminos, de 105mp utili, cu vedere pe ambele laturi ale blocului, 2 lifturi pe scara O oferta foarte buna de pret, sub pretul zonei, blocul este pe Bulevardul Chisinau la 400 metri de Arena Nationala si 650metri de Mega Mall. Apartamentul este potrivit ...

1794 EUR/m2 | 104 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala
2

Apartament 2 camere Modern-Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.835 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1656 EUR/m2 | 72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului
17

Garsonieră moderna 4 minute metrou Lujerului

COMISION 0% pentru cumparator Dacă vrei o locuință spațioasă sau o oportunitate bună de închiriere, asta merită văzută Garsonieră de 41 mp, an constructie 1976, etaj 10/11, pe Bd. Iuliu Maniu – la doar 4 minute de metrou Lujerului. ✨ Avantaje cheie: ✔️ Suprafață mare (rar pentru garsoniere) ✔️ ...

1756 EUR/m2 | 41 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament 2 camere giurgiului ferentari sector 5
5
1

Vand apartament 2 camere giurgiului ferentari sector 5

Vand apartament 2 camere str Iacob Andrei nr 2 bl 26 sc 2 et 3 ap 34 sector 5 pozitionat f aproape de statia stb, vedere parc,magazine pe stradă Lidl ,Penny in apropiere, scara curata cu interfon , vecini liniștiți gresie faianta, termopan tripan ,gaze, Centrală

1313 EUR/m2 | 32 m2

Sector 5, Bucuresti

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox
1
1

Loc de veci în cimitirul Bellu' Ortodox

Vand, cedez concesionare loc de veci. Locul de veci este amenajat corespunzător pentru procesul de înhumare. Cripta este dispune de 3 locuri destinate înhumării. Situat in Cimitirul Bellu Ortodox, figura 124. Cripta beneficiază de act de concesiune valabil, iar toate obligațiile fiscale și documentele ...

Sector 3, Bucuresti

casa de vanzare dobroiesti
5
1

casa de vanzare dobroiesti

casă de vânzare cu 3 dormitoare două băii sufragerie bucătărie mare și toate utilitățile p+1 toate actele. la zi mai multe detali la tel poziție foare bună pe colț cu două deschideri în bulevard propietarul casei eu sunt fără agenți sunați-mă pentru mai multe detali tel