Promovat
Proprietate speciala Cladire Mixta - Investitie - Agricultori/Decebal
20
2

Această proprietate speciala reprezinta o oportunitate unica pentru investitorii! Va prezentam la vanzare o cladire noua (finalizata in 2024) cu regim de inaltime S+P+M+4E+5E retras, situata pe Str Agricultori, in proximitatea Bdulul Decebal. Cladirea are o amprenta la sol de 132 mp, este construita ...

4591 EUR/m2 | 1,307 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1600 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Tineretului.
9
2

Apartament 3 camere Tineretului.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat in zona Tineretului, luminos, modern, cu bucătărie open space – la 5 minute de metroul Tineretului. În apropiere se află două magazine Mega Image, precum și Piața Norilor – ideal pentru cumpărături rapide/ Caracteristici principale:Orientare ...

2762 EUR/m2 | 65 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Acte gata - mutare directa - 3 camere la Metrou Aparatorii Patriei, Berceni, sector 4
14
10

Direct dezvoltator | Comision zero | Apartament 3 camere | 2 bai | 2 balcoane | Acte gata | Mutare imediata | Incalzire pardoseala Locatie : Berceni Sector 4, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei Te invităm să descoperi un apartament modern și complet finalizat, situat într-un ...

1615 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 2 camere
10
8

apartament 2 camere

nu necesita investiție se vinde mobilat curat bloc 2015 centrala proprie suprafata utila 49 mp cu balcon etaj 2 din 4 parcare inclusa nu de la adp adresa aleea surianu 4 ferentari

1214 EUR/m2 | 49 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vilă elegantă în zona Primăriei Sector 1 - la 10 minute de Piața Victoriei
10
4

Situată într-o zonă rezidențială exclusivistă, liniștită și sigură, chiar în apropierea Primăriei Sectorului 1, această casă modernă, construită în 2015, îmbină perfect confortul urban cu intimitatea unei locuințe private. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către Piața Victoriei, Șoseaua Kiseleff ...

3492 EUR/m2 | 126 m2

Sector 1, Bucuresti

inchiriez ap doua camere cf1
10
1

inchiriez ap doua camere cf1

Inchiriez ap doua camere mobilat complet zugravit recent .zona Piata Progresu doua stati de tranvai pana la Metrou Eroi Revolutiei. Blog renovat curat etaj 2 7 Ap este liber .

8 EUR/m2 | 55 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Vand Garsoniera Dristor 2
5
8

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2250 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren Intravilan Magurele Varteju Ilfov 2

Teren Intravilan Magurele Varteju Ilfov

Vand teren intravilan in Magurele Varteju 2500E mp deschidere 13,86m parcela 694 2 tarlaua 194 situat dincolo de podul Sabar aproape de viitoarea autostrada a Bucurestiului aproape de padurea Varteju Pret 25E mp ID anunt NPT06

Sector 2, Bucuresti

Calea Ferentari-Capat RATB Zetarilor 7500 mp intravilan,apa,gaze si curent
5
16

Calea Ferentari-la 300 m de capatul RATB Zetarilor-Propunem dezvoltatorilor din aceasta zona un teren intravilan pretabil ptr a dezvolta un cartier rezidential.Ceea ce il recomanda sunt pozitia si utilitatile (strada asfaltata,iluminat public,apa curenta,canalizare si gaze)care sunt in fata terenului ...

7,500 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare Straulesti White Residence
6
5

Case de vanzare Straulesti White Residence

Va prezentam spre vanzare un nou proiect imobiliar realizat de EMsia Construction Koncept, WHITE RESIDENCE WHITE RESIDENCE este un complex deosebit, privat, format din 9 case single si cuplate. Toate finisajele interioare sunt de calitate superioara (gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, ...

2238 EUR/m2 | 105 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Vanf apartament 3 camere decomandat
6

Vanf apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandar , bloc reabilitat termic total. Se accepta credit. Nu dau comision agentie. Etaj 4 4

1786 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie
6

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie

High Garden East este un proiect rezidential gândit pentru un stil de viata modern si sigur intr-o comunitate selecta si durabila, punand accent pe sustenabilitate si responsabilitate. Se afla pe strada Electronicii, nr. 31, la doar 5 minute cu masina de Piata Obor si Piata Iancului, avand langa proiect ...

32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

PRIMAVERII proprietar vand imobil P+3

PRIMAVERII proprietar vand imobil P+3

Imobil P+3 ,constructie 2002 , 5 apartamente, direct proprietar.

6290 EUR/m2 | 620 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp
2
9

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp

Vând casa demolabila + teren,200mp,situata pe colț,in zona Bucurestii Noi la intersecția dintre 2 străzi(deci se pot face 2 intrari,multiple posibilități de construire si amenajare) Utilitati:,apa si canalizare,gaze la poarta, nu sunt trase in curte. Casa are 3 camere,bucatarie si baie si o cămară,dar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Străulești Sud, Sector 1, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea