Promovat
Teren 2519 MP - Deschidere 34 MP •  Sector 5 - Salaj •  Documentatie Verificata
5

Teren 2519 MP - Deschidere 34 MP • Sector 5 - Salaj • Documentatie Verificata

Strada Gemănata • Sector 5 • București Teren intravilan • 2.519 MP • Deschidere 34 ML • POT 45% • CUT 0.9 Toate Utiliatile Prezente la teren Terenul este intravilan – curți construcții, iar conform documentației urbanistice disponibile beneficiază de indicatori care permit dezvoltări rezidențiale cu ...

2,519 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere in zona Lujerului aproape de metrou
4
6

Ofer spre vânzare apartament de 2 camere in zona Lujerului aproape de metrou . Are o suprafață de 53 de mp, etaj 3 . In zona se regăsesc spații comerciale si acces la transport in comun . Bloc construit in anul 1989. Pentru detalii sau vizionari sunați la numărul de telefon sunați la numărul de telefon ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Best price! Ap 3 cam, 2 bai, balcon, parcare | Pipera - Cortina 126
20

Apartament premium cu 3 camere, 2 bai, balcon si loc de parcare subteran in CORTINA 126. / Apartamentul se vinde cu 310.000 euro iar locul de parcare de la -2 cu 19.000 euro. | Nu se adauga TVA! (proprietar persoana fizica)| / Pe site-ul NILS Imobiliare puteti vedea mai multe poze, schita in galeria ...

4026 EUR/m2 | 77 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere -Soseua Iancului- Super oferta
9
1

Apartament 3 camere -Soseua Iancului- Super oferta

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament de 3 camere confort 1 ,decomandat, etajul 10/11 situaut pe Soseua Iancului , intrare stradala, bloc 1977,anvelopat ,scara intretinuta si monitorizata video .Apartamentul este rapid eliberabil, are o suprafata utila de 765mp si un balcon generos de ...

1737 EUR/m2 | 65 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb Garsoniera Confort 3 Titan-Vis-a vis Auchan cu apartament 2 camere+diferenta
4
9

Vand garsoniera confort 3 situata in zona Titan-vis-a -vis Auchan . Este situata la etajul 4 5, intr-un bloc REABILITAT. Garsoniera este DECOMANDATA, AMENAJATA, gresie, faianta, parchet, termopan, AC, TV, usa metal, MOBILATA SI UTILATA COMPLET, pat matrimonial, scara curata, pozitie excelenta. Merita ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Chisinau vanzare garsoniera etaj 8 an constructie 1980
10

Chisinau vanzare garsoniera etaj 8 an constructie 1980

Garsoniera situata in zona Chisinau cu multiple imbunatatiri, langa piata Delfinului. Garsoniera se afla la etajul 8 intr-un imobil cu 10 etaje Bloc reabilitat Garsoniera este mobilata, utilata complet frigider, aragaz, masina de spalat, aer conditionat si ofera acces facil Mega Mall, Basarabia, Iancului, ...

2241 EUR/m2 | 29 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

 2 camere  Berceni
9
14

2 camere Berceni

Izvorul Rece - 2 camere confort 1 sporit , etajul 3 din 4 , constructie 1979 , suprafata 54 mp cu balcon . gaze separat , bloc supraveghere video , 2 intrari , liber , toate actele .

1407 EUR/m2 | 54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere renovat Gara de Nord
8
2

Apartament 2 camere renovat Gara de Nord

Apartament 2 camere renovat Gara de Nord Detalii principale: Compartimentare: living + dormitor separat Living cu bucătărie open-space Balcon închis Baie modernă Complet mobilat și utilat Bucătărie: Mobilă nouă Plită + cuptor electric Hotă Frigider Mașină de spălat rufe (Toate electrocasnicele sunt ...

1666 EUR/m2 | 39 m2

Sector 1, Bucuresti

Vanzare garsoniera lujerului exigent faza 5
5

Vanzare garsoniera lujerului exigent faza 5

PROPRIETAR! Vând garsonieră în exigent plaza faza 5. Totul nou, nu a locuit nimeni în ea. -> 41 mp (cea mai mare suprafață din complex) -> etaj 1 -> încălzire în pardoseală -> mobilată și utilată complet (electronice și electrocasnice BOSCH, SAMSUNG, LG). -> 12 min pe jos până la metrou lujerului -> ...

3317 EUR/m2 | 41 m2

Sector 6, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Casa Vila Bucuresti 190mpc 300mp teren,str Gardeniei,500m de tramvai 32, persoana fizica,fara tva
5
10

Sunt proprietar - persoana fizica, vanzarea se va face fara comisioane si fara tva. Proprietatea este inscrisa la Cartea Funciara si are cadastru si intabulare este libera de sarcini si se poate vinde imediat cu cach sau credit bancar. Vila este la 500m de Carrefour (fost Cora din Soseaua Alexandriei) ...

1267 EUR/m2 | 161 m2

Sector 6, Bucuresti

ParticularAl Uioara,vand apt 2 cam
9
7

ParticularAl Uioara,vand apt 2 cam

Al Uioara,nr 4 bl 48 ,2 cam cf 2,renovat,1977, et 2 4,,imbunatatiri,acces ușor către stații stb la Piața Reșița,sau Lamotesti către metrou Brâncoveanu sau stația Al Izv Oltului către metrou Apărătorii Patriei.Acte la zi. Tel . .Se vinde nemobilat.64000 euro. usor negociabil..Tel .

1730 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

 Proprietar,Al Uioara,vand apt 2 cam
9
4

Proprietar,Al Uioara,vand apt 2 cam

Particular,vând apt 2 cam cf 2,et2 4,vedere fata,semidecomandat,1977,renovat,imbunatatiri:gresie,faianțăgresie,termopan,parchet,ușa metalica,cabina de dus.In apropiere sunt scoli,grădinițe,supermarketuri cât și stații str la Piața Reșița 381,76,la stația Al Izv Oltului 116,220,102,sau la stația Lamotesti ...

1727 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Cam -Studio- 58Mp- Mobilat-Utilat- Cart Latin- Mutare rapida
20

Prelungirea Ghencea - Cartierul Latin Mutare imediata Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, tip studios, foarte spațios, suprafata 58 mp, situat în Cartierul Latin, într-un imobil construit în 2009, la etaj intermediar, centrala termica, aer conditionat. Locuința se vinde complet mobilată și ...

1413 EUR/m2 | 58 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere lux de vanzare in zona Aviatiei
7

Apartament 2 camere lux de vanzare in zona Aviatiei

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere, situat in zona Aviatiei, una dintre cele mai cautate si apreciate zone din Bucuresti. Proprietatea este amplasata la parterul unui imobil cu regim de inaltime P+3, construit in anul 1985, oferind un acces facil si confort sporit. Apartamentul dispune ...

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

De vanzare Cladire S+P+4E + teren si anexe
5
1

De vanzare Cladire S+P+4E + teren si anexe

Propunem spre vanzare imobilul compus din teren si constructii (cladire birouri S+P+4E si anexe), care are o suprafata de 537 mp, este contruit in 2007 si este situat in strada Sos. Chitilei, nr.88, sector 1, Bucuresti Imobilul este o constructie S+P+4E, care cuprinde showroom si depozitare la parter, ...

Sector 1, Bucuresti

Loc de veci Bellu Ortodox

Loc de veci Bellu Ortodox

Vand loc de veci in Cimitirul Bellu Ortodox. 2 locuri a câte 3 cripte fiecare. Constructie nouă. Pret discutabil pentru toate cele 6 cripte. 12 000 euro 3 cripte sau 24 000 euro 6 cripte.

Sector 4, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 64MP  Bd iuliu Maniu
10
16

Apartament 64MP Bd iuliu Maniu

Promotii atractive! Viziteaza garsoniera cu cel mai frumos balcon! ANSAMBLU VERDE CU PANOURI FOTOVOLTAICE. https: watch?v=S46PCLmuBAE Envogue Residence Iuliu Maniu vă pune la dispoziție garsoniere, studio-uri, apartamente cu 2 și 3 camere, elegante, la preț atractiv în care vă veți simți ca acasă ...

1837 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa
11
1

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa

Van Gulik Real Estate vă propune spre achiziție un imobil dispus pe două etaje situat pe Calea Victoriei. Imobilul reprezintă o afacere la cheie ce se va preda mobilat și utilat complet, pregătit pentru închiriere în regim hotelier. Astfel, noul proprietar poate beneficia de venituri imediate și de ...

3499 EUR/m2 | 36 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea