Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
6
148

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Se vinde apartament decomandat de 2 camere, 60 mp utili, etaj 2 8, bloc finalizat în 1987. Living generos cu ieșire în balcon, dormitor matrimonial, bucătărie mare cu cămară. Poziționare excelentă, la 5 minute de Parcul IOR și stația de metrou Titan.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din D+P+2, 42 mp utili, renovat, 3 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Povestea unui apartament rar, pe Jules Michelet - Piata Romana
17
1

Pe una dintre cele mai elegante străzi din București, la câțiva pași de Piața Romană și în vecinătatea Ambasada Regatului Unit la București, există un apartament care nu se vinde des. Se transmite. Clădirea interbelică din 1930, cu arhitectură elegantă, este încadrată în RSS1, păstrând farmecul epocii ...

2297 EUR/m2 | 111 m2

Magheru, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere 111,78 mp - Cl. Victoriei - Nicolae Iorga
18

Comision 0% Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere cu suprafata totala de 111,78 mp, dintre care 86,21 mp utili + 18,15 mp cele 2 balcoane + 7,42 mp boxa la subsol, situat la ultimul etaj al unui imobil de 5 niveluri + un al saselea etaj retras care nu acopera apartamentul nostru, aflat ...

2158 EUR/m2 | 86 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriez ap doua camere cf1
10
1

inchiriez ap doua camere cf1

Inchiriez ap doua camere mobilat complet zugravit recent .zona Piata Progresu doua stati de tranvai pana la Metrou Eroi Revolutiei. Blog renovat curat etaj 2 7 Ap este liber .

8 EUR/m2 | 55 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Vand Garsoniera Dristor 2
5
8

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2250 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

Teren Intravilan Magurele Varteju Ilfov 2

Teren Intravilan Magurele Varteju Ilfov

Vand teren intravilan in Magurele Varteju 2500E mp deschidere 13,86m parcela 694 2 tarlaua 194 situat dincolo de podul Sabar aproape de viitoarea autostrada a Bucurestiului aproape de padurea Varteju Pret 25E mp ID anunt NPT06

Sector 2, Bucuresti

Vanf apartament 3 camere decomandat
6

Vanf apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandar , bloc reabilitat termic total. Se accepta credit. Nu dau comision agentie. Etaj 4 4

1786 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie
6

High Garden East | Best deal | Studio | Investitie

High Garden East este un proiect rezidential gândit pentru un stil de viata modern si sigur intr-o comunitate selecta si durabila, punand accent pe sustenabilitate si responsabilitate. Se afla pe strada Electronicii, nr. 31, la doar 5 minute cu masina de Piata Obor si Piata Iancului, avand langa proiect ...

32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp
2
9

Proprietar vand casa demolabila pe colt-200mp

Vând casa demolabila + teren,200mp,situata pe colț,in zona Bucurestii Noi la intersecția dintre 2 străzi(deci se pot face 2 intrari,multiple posibilități de construire si amenajare) Utilitati:,apa si canalizare,gaze la poarta, nu sunt trase in curte. Casa are 3 camere,bucatarie si baie si o cămară,dar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Străulești Sud, Sector 1, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea