Promovat
3 camere decomandat  | Timpuri Noi – Nerva Traian - Unirii |  Mobilat
8

3 camere decomandat | Timpuri Noi – Nerva Traian - Unirii | Mobilat

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament de 3 camere decomandat, tip H, cunoscut pentru compartimentarea eficientă și echilibrată, ideal pentru familii. Situat într-una dintre cele mai căutate zone din București – Timpuri Noi – Nerva Traian – Octavian Goga, cu acces rapid ...

3092 EUR/m2 | 76 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2
7

Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2

Violor Invest va prezenta spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in suprafata de 47 mp, situat la et. 2 3, in bloc reabilitat constructie 1962, confort 1, renovat, cu imbunatatiri, instalatii electrice si sanitare schimbate, parchet, termopan, gresie, faianta, usi interior noi. Scara este ...

2702 EUR/m2 | 47 m2

Barbu+Vacarescu, Sector 2, Bucuresti

Promovat
 Proprietar | 2 Camere Decomandat | Călinești 12, Berceni | Renovat & Terasă Nouă
9
2

Vând apartament cu 2 camere situat în zona Berceni (Aleea Călinești nr. 12), Sector 4, într-un bloc de 4 etaje, într-o zonă foarte liniștită și plină de verdeață. De ce să alegi acest apartament? Stare Tehnică Impecabilă: Renovare recentă completă. Au fost schimbate integral instalația electrică și rețeaua ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
6
32

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Garsoniera zona 13 septembrie. In apropiere de mijloace de transport magazine si supermarketuri. Garsoniera dispune de 50mp2. Dispune de loc de parcare si boxa la subsol. Situata la etajul 5. Blocul dispune de lift si este din 1985 fara risc seismic.

1400 EUR/m2 | 50 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Pta Romana Vand ap 6 cam mobilat utilat nou 173 np  Vila 1 pivnita 1 curte individuala 100 mp
10
5

Pta Romana Vand ap 6 cam mobilat utilat nou 173 np Vila 1 pivnita 1 curte individuala 100 mp

Ofer spre vanzare ap 4 cam la et 1 in Vila plus Mansarda compartimentata cu 2 cam,1 bucatarie ,1 baie,hol , multiple spatii pentru depozitare.Ap se vinde complet mobilat si utilat.Ap se vinde impreuna cu Mansarda plus o pivnita de 11 mp, o curte proprie .Curtea este imprejmuita cu Gard fin fier forjat ...

2775 EUR/m2 | 173 m2

Piata+Romana, Sector 2, Bucuresti

Skylight apartament 2 camere vind cesiune
15

Skylight apartament 2 camere vind cesiune

Vind cesiunea unui apartament in unul dintre cele mai inovatoare proiecte rezidentiale din Bucuresti, situat in zona istorica Obor. Proiectul combina designul urban modern cu facilitati premium si un concept sustenabil, fiind primul ansamblu din oras care ofera piscine infinity pe acoperis. Vind cu ...

2787 EUR/m2 | 61 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

3 Camere - Pacii - Centrala termica!
12
1

3 Camere - Pacii - Centrala termica!

Agentia imobiliara POVIL ofera spre vanzare un apartament decomandat de 3 camere situat in zona Bd. Iuliu Maniu - Metrou Pacii. Bloc construit in 1986 Etaj 3 din 3. Suprafata utila totala: 81,50 mp. Apartamentul necesita renovare. Centrala termica proprie. In proximitate avem: Metrou Pacii, Autogara ...

1485 EUR/m2 | 82 m2

Sector 6, Bucuresti

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere,  HERCESA VIVENDA