Promovat
Penthouse exclusivist cu vedere panoramică – Zona Armenească
10

Penthouse exclusivist cu vedere panoramică – Zona Armenească | Strada Toamnei Există locuințe în care trăiești… și există locuințe care îți schimbă ritmul vieții. Acest apartament, situat la ultimul etaj, singur pe nivel, este un astfel de loc. Diminețile încep cu lumină naturală care inundă livingul ...

4524 EUR/m2 | 210 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba, Oferta!
5
1

Titan, Liviu Rebreanu, Restaurant Alba, Oferta!

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter din 4, zona cu vegetatie, bine compartimentat, spatii de depozitare, balcon generos, parchet fag, fara imbunatatiri. Se doreste plata cash. COD P2019

1324 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa si teren de vanzare 3

Casa si teren de vanzare

PROPRIETAR, vand teren 665 mp intabulat, deschidere stradala 24 m, cu constructii 82 mp cu toate utilitatile necesare, centrala termica pe gaz, apa, canalizare, curent electric, pentru INVESTITORI IMOBILIARI, in Aparatorii Patriei, la 2 minute acces de la gura de metrou. Pret 369 500 Euro. Tel

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
10
4

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar, vând garsonieră 17.1 mp utili, str. Valeriu Braniște 54, zona Bd. Unirii - Piața Alba Iulia. Etaj 4 din 4, bloc construit în anul 1970, reabilitat termic, fără risc seismic sau urgență. Contoare apă cu citire radio, repartitor ...

2361 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 55 mp – etaj 5 10 – renovat complet
10

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil reabilitat termic. Proprietatea este renovata complet si se vinde mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 55 mp Etaj 5 ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona in plina dezvoltare. Locuinta beneficiaza de bucatarie mobilata si este amplasata intr-un imobil dotat cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare. Acces ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -
10
2

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -

Apartament 3 camere ndash; 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul Metalurgiei bull; Statie STB bull; ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
14

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan - Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
20

Sector 4 Apartament 2 Camere Mobilat Utilat

Vand apartament cu 2 camere 53 mp , situat la et 1 6 , bloc 2022, sector 4 Strada drumul binelui , zona Blv Metalurgiei In proximitate avem parcul Tudor Arghezi , Lidl , Kaufland, Jumbo, Auchan. Se vinde mobilat utilat cum se vede in poze , dispune de boxa la subsol si de loc de parcare. Pentru mai multe ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti