Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Titan
6
76

Apartament 2 camere de vanzare zona Titan

Apartamentul de 49.8 mp este situat la etajul 3 al unui bloc din beton. Are 2 camere.Se vinde nemobilat dar utilat ca bucătărie și parțial mobilă în ap .cu electrocasnice moderne. Locația este excelentă, fiind aproape de stații de metrou și autobuz. Te bucuri de acces rapid la magazine și restaurante, ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 Camere Băneasa – 2 bai/2 balcoane Încălzire în Pardoseală, Lux 118mp
11

ID Anunt : P227456 Vând apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 din 3 , în zona Băneasa – Sectorul 1, într-un imobil modern, ideal atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Preț: 305.000 € + TVA. ( se poate renunta la TVA prin Taxare Inversa ) Loc parcare subteran: 15.000 € + TVA Comision ...

2817 EUR/m2 | 108 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Metrou Nicolae Grigorescu 2 Camere
11
2

Metrou Nicolae Grigorescu 2 Camere

Vă prezentăm spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat intr-un bloc reabilitat termic. Statia de metrou Nicolae Grigorescu se afla la doar 5 minute de imobil. Are o suprafață de 54 mp, dispune de logie și o boxă spațioasă de aproximativ 10 mp. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin ...

1994 EUR/m2 | 54 m2

salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Eleganta si fluiditate - apartament langa Palatul Parlamentului
8

Vă propun spre achiziție sau inchiriere o resedinta rara, in zona Zero a Capitalei, pe Bulevardul Unirii/Fantani si in apropierea Palatului Parlamentului. Această proprietate se distinge prin spatiu, lumina și compartimentare ce asigura confortul vizual si libertatea de miscare. Imobilele din zona ...

5186 EUR/m2 | 105 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren drumul ghindari

Vând teren drumul ghindari

Vând teren,drumul Ghindari,600mp,deschidere 36m.

600 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 5, Bucuresti

Proprietar vând garsonieră zona Auchan Vitan
10
1

Proprietar vând garsonieră zona Auchan Vitan

Proprietar vând garsonieră mobilată parțial și utilata: -dressing în oglinzi, -spațiu de dormit delimitat de restul garsonierei, -mobilier de bucătărie, utilat cu plită, cuptor și hotă, încorporate. - baie recent renovată (duș cu rigola), -aer condiționat, -loc de parcare nominal (la bulevard), -intrarea ...

2426 EUR/m2 | 34 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Unicat Casa si Teren 300mp dubla deschidere stradala (Str Teius,Sect 5)
1
7

Oportunitate rara ptr cei care cauta teren aerisit, stradal,cu vizibilitate maxima,acces facil,fara constructii in fata, oferind lumina naturala si intimitate! 300 mp forma dreptunghiulara cu 31m liniari pe Str Teius si 11m liniari pe Str Abatajului. Constructii si utilati intabulate. Bransament complet ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa100mp bucurestii noi laminorului
4
6

Casa100mp bucurestii noi laminorului

Casa 100mp Teren 250mp Deschidere 9mp Gaze, apa, canalizare, electricitate. Pentru detalii

1490 EUR/m2 | 100 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

vanzare garsonieră Drumul Taberei

vanzare garsonieră Drumul Taberei

ofertă agenție imobiliară : Drumul Taberei, zona Favorit, etaj 9 din 10, confort 1, semidecomandată, fără îmbunătățiri ( necesită renovare totală ), aer condiționat, ușă metalică, liberă, intabulată, preț 65000 euro( fix ).

2031 EUR/m2 | 32 m2

Sector 6, Bucuresti

vanzare ap. 3 cam. Drumul Taberei 1

vanzare ap. 3 cam. Drumul Taberei

ofertă agenție imobiliară : Drumul Taberei, la 1 minut de metrou ( stația Constantin Brancuși ), bloc reabilitat termic, etaj 10 din 10, confort 1, decomandat, 2 balcoane, aer condiționat, fără îmbunătățiri, an construcție 1975, suprafață utilă totală 70 mp, LIBER, intabulat, preț 110.000 euro ( FIX ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

vanzare ap. 2 cam. Drumul Taberei

vanzare ap. 2 cam. Drumul Taberei

Drumul Taberei, bloc tip OD, reabilitat termic ( încadrat în clasa a 2-a de risc seismic ). etaj 8 din 8, confort 1, semidecomandat. termopan la toate ferrstrele, an construcție 1965, necesita renovare totală, preț 80.000 euro ( ușor negociabil ).

1538 EUR/m2 | 52 m2

Sector 6, Bucuresti

apartament de vanzare
10
9

apartament de vanzare

apartament 2 camere+gradina 30 mp situat la parter cu fata spre bulevardul Gheorghe Ionescu Sisesti 126 , sect.1 , ideal pentru un cabinet stomatologic , notariat ,firma etc.

2000 EUR/m2 | 75 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament Duplex 2 camere
10
4

Apartament Duplex 2 camere

Vă propunem spre vânzare un apartament tip duplex, cu o suprafață de 47 mp, bine compartimentat și ideal pentru un stil de viață confortabil. Locuința dispune de scară interioară, oferind separare eficientă a spațiului și un plus de intimitate. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere decomandat

Vand apartament 2 camere decomandat

Vand apartament 2 camere + balcon, decomandat, renovat si modernizat, bloc reabilitat termic.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând casa la curte Șoseaua Chitilei
10
2

Vând casa la curte Șoseaua Chitilei

Vând casa la curte , șoseaua chitilei strada amicitiei compusă din 4 camere, separat o garsonieră, la etaj un apartament cu balcon, toate cu intrari separate! Cu toate utilitățile! Mai multe detalii la tel ! Zero șapte șase opt nouă cinci șase șapte cinci doi! Preț 460 000 euro ,ușor negociabil!

1840 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere semidecomandat
10
2

Apartament 3 camere semidecomandat

Vând apartament pe str Postionumui 67,sec4,in bloc nou, stradal. Se afla la et2 4,cu lift. Bloc din 2020.Apartamentul se vinde nemobilat.,va rămâne doar bucătăria. Bai mari, spațiu depozitare Nu necesita renovare, se afla în starefoarte bună, centrala proprie, st la 2 mine. Nu accept agenție!! În preț ...

1761 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

casa de vanzare in insula thassos
5
7

casa de vanzare in insula thassos

casa de vanzare in kalivia thassos

643 EUR/m2 | 70 m2

1Mai, Sector 2, Bucuresti

Apartament mobilat Rotar Park 1 langa metrou Pacii cu 2 camere decomandat suprafata 55mp
10
1

Ofer spre vanzare un apartament decomandat foarte ingrijit si modern , situat la etajul 10 al unui bloc cu 11 etaje, finalizat in anul 2018 din Complexul Rezidential "Rotar Park Residence 1" , la 3 minute de mers pe jos de Metrou Pacii. Apartamentul are 2 camere si are pozitionare pe EST cu o superba ...

3064 EUR/m2 | 55 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare teren

Vanzare teren

Teren de vânzare la adresa Stradă Vârful Inalt nr. 15A. Suprafață 479 mp. Singur proprietar.

479 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand Vila Apartament Pajura
10
1

Vand Vila Apartament Pajura

Apartament spațios 3 camere + dependințe, Pajura vilă, etaj 2, garaj + 3 locuri parcare Vă propunem spre vânzare un apartament generos, situat într-unul dintre cele mai liniștite și apreciate cartiere din București Pajura. Proprietatea se află la etajul 2 al unei vile solide (P+3), construită în ...