Promovat
Apartament  3 camere metrou 1 Decembrie 1918 - strada Mizil
14
2

Apartament 3 camere metrou 1 Decembrie 1918 - strada Mizil

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere situat pe Strada Mizil nr. 4, la etajul 1 al unui bloc reabilitat, cu 4 etaje. Poziționarea foarte aproape de stația de metrou 1 Decembrie 1918 îl face ideal atât pentru familii, cât și pentru cei care lucrează în oraș și doresc acces facil la rețeaua ...

1752 EUR/m2 | 60 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Metrou 1 Decembrie Trapezului Theodor Pallady
15

Dacă îți dorești un apartament primitor, bine compartimentat și potrivit pentru începutul unui nou capitol în doi sau pentru o familie cu un copil, acest apartament de 2 camere ar putea fi exact ce cauți. Situat la etajul 2 din 10 al unui bloc reabilitat termic (construit în 1975), locuința impresionează ...

2054 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament nou 2 camere Apărătorii Patriei+ curte 60 mp | 6 min metrou
13

ID Anunt : P255890 Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp ...

3256 EUR/m2 | 41 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament exclusivist | 3 camere | 96.5 mp |Cortina 126
17

Apartament exclusivist | 3 camere | 96.5 mp |Cortina 126

Descoperă rafinamentul unei locuințe exclusiviste în Cortina 126, un ansamblu rezidențial contemporan situat pe Strada Erou Iancu Nicolae nr. 126F, în imediata vecinătate a pădurii Băneasa și a celor mai apreciate facilități urbane din nordul capitalei. Acest apartament cu 3 camere, amplasat la etajul ...

3686 EUR/m2 | 83 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere, The Grand Kristal, Parc Tudor Arghezi
9
4

Apartament 3 camere, The Grand Kristal, Parc Tudor Arghezi

Direct dezvoltator, 0% comision! Apartamentul cu 3 camere prezentat spre vanzare este disponibil la etajul 9 11 al imobilului si dispune de suprafata totala de 86.60 mp, impartita printr-o compartimentare moderna, astfel: living 19.10 mp, dormitor 14.60 mp, dormitor 13.20 mp, bucatarie inchisa 10.50 ...

1562 EUR/m2 | 87 m2