Promovat
Bld. Brâncoveanu, apartament 2 camere, renovat recent, totul nou, mutare rapida
7

Apartament 2 camere pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura este completa, ...

1973 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Plevnei
9
7

Garsoniera zona Plevnei

Zona Plevnei se vinde garsoniera suprafata 24 mp, mobilata ,centrala termica,etaj 1, in vila garsoniere , accesul in vila se face pe baza de cartela si interfon. Acces extrem de facil la mijloacele de transport in comun (statie autobuz troleibuz in fata blocului), locuri de parcare langa imobil. Locuinta ...

1875 EUR/m2 | 24 m2

Plevnei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sala Palatului- Cismigiu- Brezoianu
16

Sala Palatului- Cismigiu- Brezoianu

Top Home Advisors va propune spre vanzare un apartament situat la parter intr-un imobil construit in perioada interbelica 1938 compus din D+P+6, semidecomandat, 71.28 mp, mobilat/utilat partial, centrala proprie, toate actele. Imobilu are risc resmic I Pentru mai multe detalii si pentru a stabili ...

1824 EUR/m2 | 71 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat, et. 1 4   Zona Ozana   66 mp utili
5

Apartament 3 camere decomandat, et. 1 4 Zona Ozana 66 mp utili

Vă oferim spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, etajul 1 4, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din cartierul Ozana Titan, perfect pentru familii!     Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: 66 mp Compartimentare decomandată Renovat ultima dată în 2016 ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

De vânzare apartament cu 2 camere Drumul Taberei
9
14

De vânzare apartament cu 2 camere Drumul Taberei

Se vinde apartament cu 2 camere, foarte spațios, foarte bine compartimentat, decomandat, cu balcon închis, suprafață utilă 54 m pătrați, etaj 7 din 10, cu vedere către bulevard. Blocul, finalizat în anul 1982, este situat în cea mai căutată zonă din Drumul Taberei și dispune de 2 lifturi, camere de supraveghere ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 4 camere
5
2

Apartament 4 camere

Apartament 4 camere decomandat ,Berceni- Moldoveni , etaj 4 din 4 , 80 mp, baie și wc de serviciu, balcon tip lojă . Bloc reabilitat, 1975 an de construcție, contoar gaze cu proiect și pentru centrală.

1500 EUR/m2 | 80 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Baicului 25000euro 1

Garsoniera Baicului 25000euro

Garsoniera, 14m , etajul 3 din 4, locuibila, boiler propriu, racordata la reteaua de termoficare. Posibilitatea de racordare la gaze din reteaua blocului.

1786 EUR/m2 | 14 m2

Sector 2, Bucuresti

Vanzare 3 camere Gorjului | Semidecomandat | 6min metrou | Comision 0%
20
1

Apartament 3 camere de vanzare - Zona Gorjului Avem tur video disponibil si il putem transmite la cerere. Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Gorjului, la aproximativ 6 minute de mers pe jos pana la statia de metrou. Imobilul este construit in anul 1970, are regim de inaltime ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei, 3 camere decomandat, renovat, etaj 6 din 8, vedere, sud
10
3

Proprietar, ofer spre vânzare apartament de 3 camere decomandat, etaj intermediar (6 8), situat în Drumul Taberei, zona Tudor Vladimirescu, orientat spre sud, cu vedere deschisă 180 către Serele MApN. Blocul este reabilitat termic în 2025, are lifturi noi (2025 2026) și panouri solare montate pentru ...

2159 EUR/m2 | 66 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București, etaj 1, balcon 8 metri, vedere la piscina și parc, apartamentul este nou, 56 metri pătrați, relații preț 110.000 euro

1964 EUR/m2 | 56 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa Parcul IOR | Etaj 1 | Potential de transformare
17
4

Nu toate apartamentele vin gata''.Unele vin cu potential.La etajul 1, intr-un bloc de 4 etaje, reabilitat recent, acest apartament de 2 camere semidecomandat iti ofera libertatea de a-l transforma exact pe gustul tau.La doar 3 minute de Parcul Alexandru Ioan Cuza, intr-o zona verde si linistita, ai acces ...

1844 EUR/m2 | 43 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vanzare, 3 Camere, Kiseleff - Clucerului
12

Vanzare, 3 Camere, Kiseleff - Clucerului

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Zona Kiseleff - Clucerului | Locuinta premium sau sediu reprezentativ Va prezentam spre vanzare un apartament exclusivist, elegant si versatil, situat in una dintre cele mai prestigioase zone ale Capitalei ndash; Kiseleff - Clucerului, intr-un imobil modern finalizat ...

Kiseleff, Sector 1, Bucuresti

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea
1

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea

Vand teren Prelungirea Ghencea. Terenul este amplasat pe Drumul Valea Izvoarelor, in planul 2 fata de de Prelungirea Ghencea si este aproape de Avangarde Rezidential, Suprafata:2500 mp, cu deschidere 21 ml. Pret 110 euro mp

2,500 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament zona Obor 3 camere
9

Apartament zona Obor 3 camere

Vand apartament zona Obor, vecinitate mall Veranda, Piata Obor, Mega Mall, metrou statii Obor sau iancului la 10 min de mers pe jos. Stare foarte buna la pretul de 100.000 euro

2000 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 3 camere decomandat et1
11

Vand apartament 3 camere decomandat et1

Proprietar ! Exclus agentii ! Este un apartament cu 3 camere decomandat si bine compartimentat, la et 1 intr-un bloc turn (o singura scara) din 10. Este un apartament foarte calduros iarna si racoros vara dar si foarte luminos Blocul este anvelopat termic .Parcare de la ADP Renovat recent, toate caloriferele ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei 4

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei

Vand cu 150000 euro,negociabil,ap 2cam,et1,50 mp in bloc Sala Palatului-Novotel

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci   Petre Ispirescu
20
3

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci Petre Ispirescu

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si complet utilat. Etaj 1 10, bloc reabilitat termic, construit in 1978, cu supraveghere video, amplasat pe o strada linistita, fara zgomot, intr-o zona cu multe spatii verzi. Suprafata totala utila 71 mp, balcon inchis, hol mare, ...

1746 EUR/m2 | 71 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere cu loc de parcare inclus Theodor Pallady 66 A
5
1

Vand apartament 2 camere + Loc de parcare in Pallady Hills,la 2 minute de statia de metrou Anghel Saligny. Apartamentul este complet mobilat si utilat,acesta dispune de televizor Smart Tv de 55 inch(140Cm),Aer conditionat,Masina de spalat si bucatarie încorporată integral. Apartamentul dispune de altfel ...

2620 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Emil Racovita Nitu Vasile bloc 1983
5
3

Apartament 2 Camere Emil Racovita Nitu Vasile bloc 1983

2 Camere Spațioase (60 mp) | Emil Racoviță | Etaj 5 8 Zonă Verde & Curată Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat pe strada Emil Racoviță, într-un bloc solid construit în anii '80. Detalii principale: Suprafață generoasă: 60 mp utili, oferind un spațiu mult ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

De vânzare 6

De vânzare

Garsoniera de vânzare

1395 EUR/m2 | 43 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Avalon Estate Bulevardul Pipera, nr. 1-VIII M , vanzare apartament 2
13

Avalon Estate Bulevardul Pipera, nr. 1-VIII M , vanzare apartament 2 camere 69 mp loc parcare subteran Apartament 2 camere de vanzare 69 mp Etaj 2 4 Parcare subterana 230000 euro + Tva Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in complexul rezidential Avalon Estate, unul dintre ...

3333 EUR/m2 | 69 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Sebastian Brd  etaj cu panorama
9
26

Sebastian Brd etaj cu panorama

etaj 8 in bloc construit in 1986 blocul este pe o strada adiacenta cf 1 decomandat s.t de 70 m.p. cu inbunatattiri CONTOR SEPARAT DE GAZ acte apropiere mijloace de transport in comun;autobuze si liniie de tramvai accesibilitate scoli,gradinite accesibilitate piata Rahova si multe hipermarketuri

1625 EUR/m2 | 67 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea