Promovat
DRUMUL TABEREI - Aleea Callatis 3 camere decomandate
11
1

DRUMUL TABEREI - Aleea Callatis 3 camere decomandate

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, situat în cartierul Drumul Taberei, pe Aleea Callatis, într-un bloc cu regim de înălțime D+P+4, prevăzut cu garaje la demisol. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multă verdeață, specifică cartierului. Apartamentul are o suprafață ...

1392 EUR/m2 | 79 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 5 camere Mitropolie
11

Apartament 5 camere Mitropolie

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre achizitionare un apartament foarte spatios si luminos aflat in zona Mitropoliei. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-o cladire cu doua etaje si mansarda. Camerele sunt generoase si eficient impartite. In imediata apropiere se afla Bulevardul Unirii, ...

1008 EUR/m2 | 129 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Casa si teren de vanzare 3

Casa si teren de vanzare

PROPRIETAR, vand teren 665 mp intabulat, deschidere stradala 24 m, cu constructii 82 mp cu toate utilitatile necesare, centrala termica pe gaz, apa, canalizare, curent electric, pentru INVESTITORI IMOBILIARI, in Aparatorii Patriei, la 2 minute acces de la gura de metrou. Pret 369 500 Euro. Tel

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
150

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vitan Rin Grand Hotel
20

Vitan Rin Grand Hotel

2 camere confort 1 semidecomandat, mobilat modern, etaj 1 10, frigider, aragaz, masina de spalat, gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber, plus boxa la etaj 1, 22 mp, pret 8000 euro.

2222 EUR/m2 | 54 m2

Vitan+%e2%80%93+Barzesti, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Fundeni
5
4

Garsoniera zona Fundeni

Garsoniera moderna, 36 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc nou construit in 2020. Locuinta beneficiaza de finisaje moderne, camera spatioasa si luminoasa, bucatarie utilata, baie moderna. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata, aproape de mijloace de transport (autobuz, tramvai) ...

1847 EUR/m2 | 36 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament de 2 camere de vanzare in zona Colentina aproape de Parcul Plumbita
4
19

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Colentina, Sector 2. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 3 10, bloc construit în 1985. Locație avantajoasă, cu acces rapid la mijloace de transport, supermarketuri și Parcul Plumbuita. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișa ...

1489 EUR/m2 | 47 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului
17

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului

2 camere confort 1 decomandat , mobilat , etaj 9 10 , gresie , faianta , parchet , termopan , 56 mp , bloc 1986 , cadastru , intabulare , bloc reabilitat

1955 EUR/m2 | 56 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament doua camere zona Popesti Leordeni
5
9

Apartament doua camere zona Popesti Leordeni

Apartament 2 camere semidecomandat,bloc cu regim redus de inaltime S+P+6 etaje,dispune de dotari moderne cu finisaje premium,obiecte sanitare incluse, centrala proprie,incalzire pardoseala, contorizare individuala a utilitatilor.Suprafata 55mp situat la etajul 3.

1355 EUR/m2 | 55 m2

Popesti+%e2%80%93+Leordeni, Sector 4, Bucuresti

Costin Georgian , Pantelimon , Cora
17
1

Costin Georgian , Pantelimon , Cora

3 camere confort 1 decomandat, etaj 7 10, cadastru, intabulare, bloc reabilitat, contor de gaze,liber

1319 EUR/m2 | 72 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Iancului 2 minute metrou
20

Iancului 2 minute metrou

3 camere confort 1 semidecomandat, mobilat etaj 11 11, gresie, faianta, parchet, termopan,2 balcoane ,cadastru , intabulare ,fara risc seismic

1608 EUR/m2 | 74 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Ferentari
4
6

Vanzare garsoniera Ferentari

Va prezentam un apartament cu 1 camere, de vanzare, tip compartimentare semidecomandat, situat în zona Salaj din Bucuresti. Proprietatea este amplasată într-un imobil de tip , construit în anul , la etajul 5 5. Dispune de o suprafata totala de 24 mp.

1667 EUR/m2 | 24 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului
11

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului

Garsoniera confort 1 semidecomandata, mobilata, etaj 6 10, gresie, faianta, parchet, termopan, bloc 1980, bloc reabilitat, cadastru , intabulare , libera

1859 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

apartament cu 2 camere de vanzare, semidecomandat, în zona Berceni, Sector 4
4
3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Berceni, Sector 4. Suprafața utilă de 49 mp, etaj 3 10, bloc construit în 1985. Locație foarte bună, lângă metrou berceni, Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1653 EUR/m2 | 49 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera zona  Pantelimon
4
6

Garsoniera zona Pantelimon

Garsoniera de 27 mp, situata la etajul 2 intr-un bloc de apartamente in zona Pantelimon. Locuinta este functionala si ofera posibilitatea de a fi amenajata dupa preferinte. Dispune de o camera spatioasa, baie si bucatarie separata. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata la transportul ...

1407 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Crangasi stradal , 2 minute metrou
10
1

Crangasi stradal , 2 minute metrou

4 camere confort 1 semidecomandat ,mobilat etaj 8 10 ,gresie faianta ,parchet, termopan ,2 grupuri sanitare ,2 balcone, cadastru , intabulare, bloc 1984 .

2059 EUR/m2 | 85 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna
6

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna

3 camere confort 1 semidecomandat, nemobilat, etaj 6 10,baie cu gean , balcon inchis in termopan ,instalatie gaz separata ,posibilitate centrala , gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber,

1397 EUR/m2 | 68 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
4
9

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

13 septembrie - Petre Ispirescului- drumul Sarii confort 1 decomandat etaj 8 An 1984 Decomandat Etaj 6 din 8 Aer conditionat Apometre Balcon Centrala termica Contor gaze Debara Termopan Usa metalica Interfon Lift Structura beton Structura caramida Suprafata: 38mp

1526 EUR/m2 | 38 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei
10

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei

Teren intravilan ,950 mp , deschidere 17,5,gaze , apa canalizare in zona , cadastru ,intabulare.

950 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Drumul Taberei
6
52

Garsoniera de vanzare in zona Drumul Taberei

Oferim spre vanzare garsoniera, situata in zona Drumul Taberei se află la etajul 4 8, , bloc fără risc seismic,anul constructiei fiind 1985. Are o suprafata de 40mp.În apropiere se află Mall-ul AFI Cotroceni și cartierul Cotroceni.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea