Garsoniera vanzare zona Gorjului
3
46

Garsoniera vanzare zona Gorjului

Ofer garsoniera de vanzare in zona Gorjului 30 mp etaj 1 4,blocul este din 1989,situata intr-o zona foarte buna cu acces rapid la metrou,mijloace de transport,magazine si piata,locuinta luminoasa si bine compartimentata,pozitionata intr-un imobil curat si intretinut,sunati pentru mai multe detalii!

1800 EUR/m2 | 30 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
apartament cu doua camere de vanzare aflat pe Calea Vitan
4
75

apartament cu doua camere de vanzare aflat pe Calea Vitan

Va prezentam spre vanzare un apartament cu doua camere aflat pe Calea Vitan in apropierea Detasamentului de Pompieri Vitan. Apartramentul este decomandat, iar bloculeste construit in anul 1989. Suprafata este generoasa 46mp. Blocul este reabilitat. Centrala proprie. Acces facil la mijloacele de transport ...

1348 EUR/m2 | 46 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament doua camere de vanzare Drumul Taberei
7
41

Apartament doua camere de vanzare Drumul Taberei

Apartament 2 camere Supratafa utila 57 mp An Constructie 1981 Etaj 3 Apartamentul se vinde mobiliat si utilat exact ca in poze. Se afla intr-o zona linistita si accesibila foarte aproape de metrou. In prejurul lui sunt mai multe magazine si supermarketuri.

1544 EUR/m2 | 57 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament luxos,luminos,foarte spatios in Erou Iancu Nicolae-Oferta atractiva
20

Areea imobiliare va propune spre cumparare un apartament cu doua dormitoare ce este situat intr-un imobil finalizat in anul 2012. Adresa imobilului este pe str Erou Iancu Nicolae nr 75. Va rog sa va uitati si la video. Va stam la dispozitie la orice ora de luni pana duminica . Configuratie apartament: - ...

3333 EUR/m2 | 105 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat, et. 1 4   Zona Ozana   66 mp utili
5

Apartament 3 camere decomandat, et. 1 4 Zona Ozana 66 mp utili

Vă oferim spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, etajul 1 4, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din cartierul Ozana Titan, perfect pentru familii!     Caracteristici principale: Suprafață utilă totală: 66 mp Compartimentare decomandată Renovat ultima dată în 2016 ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

De vânzare apartament cu 2 camere Drumul Taberei
9
14

De vânzare apartament cu 2 camere Drumul Taberei

Se vinde apartament cu 2 camere, foarte spațios, foarte bine compartimentat, decomandat, cu balcon închis, suprafață utilă 54 m pătrați, etaj 7 din 10, cu vedere către bulevard. Blocul, finalizat în anul 1982, este situat în cea mai căutată zonă din Drumul Taberei și dispune de 2 lifturi, camere de supraveghere ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Baicului 25000euro 1

Garsoniera Baicului 25000euro

Garsoniera, 14m , etajul 3 din 4, locuibila, boiler propriu, racordata la reteaua de termoficare. Posibilitatea de racordare la gaze din reteaua blocului.

1786 EUR/m2 | 14 m2

Sector 2, Bucuresti

Vanzare 3 camere Gorjului | Semidecomandat | 6min metrou | Comision 0%
20
1

Apartament 3 camere de vanzare - Zona Gorjului Avem tur video disponibil si il putem transmite la cerere. Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Gorjului, la aproximativ 6 minute de mers pe jos pana la statia de metrou. Imobilul este construit in anul 1970, are regim de inaltime ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

gorjului, Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei, 3 camere decomandat, renovat, etaj 6 din 8, vedere, sud
10
3

Proprietar, ofer spre vânzare apartament de 3 camere decomandat, etaj intermediar (6 8), situat în Drumul Taberei, zona Tudor Vladimirescu, orientat spre sud, cu vedere deschisă 180 către Serele MApN. Blocul este reabilitat termic în 2025, are lifturi noi (2025 2026) și panouri solare montate pentru ...

2159 EUR/m2 | 66 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere 2

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București, etaj 1, balcon 8 metri, vedere la piscina și parc, apartamentul este nou, 56 metri pătrați, relații preț 110.000 euro

1964 EUR/m2 | 56 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare, 3 Camere, Kiseleff - Clucerului
12

Vanzare, 3 Camere, Kiseleff - Clucerului

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Zona Kiseleff - Clucerului | Locuinta premium sau sediu reprezentativ Va prezentam spre vanzare un apartament exclusivist, elegant si versatil, situat in una dintre cele mai prestigioase zone ale Capitalei ndash; Kiseleff - Clucerului, intr-un imobil modern finalizat ...

Kiseleff, Sector 1, Bucuresti

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea
1

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea

Vand teren Prelungirea Ghencea. Terenul este amplasat pe Drumul Valea Izvoarelor, in planul 2 fata de de Prelungirea Ghencea si este aproape de Avangarde Rezidential, Suprafata:2500 mp, cu deschidere 21 ml. Pret 110 euro mp

2,500 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament zona Obor 3 camere
9

Apartament zona Obor 3 camere

Vand apartament zona Obor, vecinitate mall Veranda, Piata Obor, Mega Mall, metrou statii Obor sau iancului la 10 min de mers pe jos. Stare foarte buna la pretul de 100.000 euro

2000 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 3 camere decomandat et1
11

Vand apartament 3 camere decomandat et1

Proprietar ! Exclus agentii ! Este un apartament cu 3 camere decomandat si bine compartimentat, la et 1 intr-un bloc turn (o singura scara) din 10. Este un apartament foarte calduros iarna si racoros vara dar si foarte luminos Blocul este anvelopat termic .Parcare de la ADP Renovat recent, toate caloriferele ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei 4

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei

Vand cu 150000 euro,negociabil,ap 2cam,et1,50 mp in bloc Sala Palatului-Novotel

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci   Petre Ispirescu
20
2

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci Petre Ispirescu

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si complet utilat. Etaj 1 10, bloc reabilitat termic, construit in 1978, cu supraveghere video, amplasat pe o strada linistita, fara zgomot, intr-o zona cu multe spatii verzi. Suprafata totala utila 71 mp, balcon inchis, hol mare, ...

1746 EUR/m2 | 71 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere cu loc de parcare inclus Theodor Pallady 66 A
5
1

Vand apartament 2 camere + Loc de parcare in Pallady Hills,la 2 minute de statia de metrou Anghel Saligny. Apartamentul este complet mobilat si utilat,acesta dispune de televizor Smart Tv de 55 inch(140Cm),Aer conditionat,Masina de spalat si bucatarie încorporată integral. Apartamentul dispune de altfel ...

2620 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

De vânzare 6

De vânzare

Garsoniera de vânzare

1395 EUR/m2 | 43 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

teren de vanzare
13
1

teren de vanzare

Teren de vânzare, com. Dorobantu, sat dorobantu , Călărași, strada Mihai Eminescu ,terenul se afla într-o zonă liniștită la 4 străzi de drumul principal are 2400mp intravilan, pe teren este construit un wc, o baraca cu 4 panouri solare funcționale , cameră video. Este la 90 km de bucuresti cu toate actele ...

2,400 m2

Sector 3, Bucuresti

Propietar - Apartament nou renovat - 2 camere - bloc foarte rezistent - sector 4 - Eroii Revolutiei
10
8

Ofer spre vanzare apartament 2 camere confort 1 in zona Eroii Revolutiei sector 4(Brancoveanu) proaspat renovat (instalatie electrica sanitara ) finisaje de lux, pozitionare excelenta, foarte aproape de orice va ganditi, mega image world class spitale medic familie farmacii amanet... metrou autobuz ...

2017 EUR/m2 | 59 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

apartament 3 camere şoseaua Giurgiului
2

apartament 3 camere şoseaua Giurgiului

apartament 3 camere şoseaua Giurgiului reabilitat termic; etaj 6; faţa la stradă necesită renovare; magazin Lidl în proximitate; situat în zona seismică cea mai sigură a Buc. (foto2)

2231 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Propietar vând teren 250 mp, casa demolabila, Antiaeriana, Bucuresti
5
2

Propietar vând teren 250 mp, deschidere 10 ml (între calcane), cu casă demolabilă (46 mp). Str Lespezi 28. Cadastru, intabulare. Zona de case intersecţie 13 Septembrie Antiaeriană Drumul Sării. Apă si curent pe propietate, gaze pe stradă. Se poate construi pe amprentă sau pe toată deschiderea intre ...

250 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere semidecomandat, Dorobanti, 47mp, 169.000 euro
11

Apartamentul este situat chiar în inima uneia dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Piața Dorobanți nr. 1. O locație extrem de căutată, recunoscută pentru prestigiul său, accesul rapid către puncte cheie ale orașului, restaurante premium, cafenele selecte, centre de business, instituții ...

3596 EUR/m2 | 47 m2

Sector 1, Bucuresti

Teren intravilan 1000 2000 mp   vânzare închiriere, ideal business auto
7

Teren intravilan 1000 2000 mp vânzare închiriere, ideal business auto

Oportunitate investiție teren intravilan premium pe Șoseaua București Târgoviște Stimați investitori, Oferim spre vânzare, închiriere sau colaborare un teren intravilan cu potențial comercial excelent, situat strategic lângă Restaurantul 2 Cocoși, în imediata vecinătate a spălătoriei self-service ...

2,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea