Brancoveanu - apropiere Izvorul Rece
13

Brancoveanu - apropiere Izvorul Rece

Apartament de camere confort 2, situat pe strada Resita, la intersectie cu str Izvorul Muresului. Locuinta necesita renovare completa, acesta fiind motivul pentru care pretul este mult scazut fata de celelalte oferte similare din piata . Blocul este impecabil, vecinii sunt de calitate; exista posibilitatea ...

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
DRUMUL TABEREI - Aleea Callatis 3 camere decomandate
11
1

DRUMUL TABEREI - Aleea Callatis 3 camere decomandate

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, situat în cartierul Drumul Taberei, pe Aleea Callatis, într-un bloc cu regim de înălțime D+P+4, prevăzut cu garaje la demisol. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multă verdeață, specifică cartierului. Apartamentul are o suprafață ...

1392 EUR/m2 | 79 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Sos Salaj 15 minute Piata Unirii
4
16

Garsoniera Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Garsonieră sos Sălaj 15 minute Piață Unirii construcție 2025 etaj 1 5 bloc prevăzut cu lift 36 mp balcon închis în termopan finisată complet centrală gaze cadastru intabulare . merită văzută la parterul blocului va fi spațiu comercial , în apropriere școala grădiniță stație stb , supermarketuri Kaufland, ...

1472 EUR/m2 | 36 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, 2 balcoane, spatii de depozitare, cu o suprafata generoasa de 82 mp, luminos, balcon inchis, situat la etajul 1 in bloc de 10 nivele, stradal, acte la zi.

2256 EUR/m2 | 82 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vitan Mall, Calea Vitan, CENTRALA
3

Vitan Mall, Calea Vitan, CENTRALA

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, cu o suprafata generoasa de 92 mp, luminos, balcon inchis, renovat situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, stradal, acte la zi.

3152 EUR/m2 | 92 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Fizicienilor, Penny, Centrala
9
10

Dristor, Fizicienilor, Penny, Centrala

Apartament cu 4 camere semidecomandat, vedere mixta, renovat, instalatii schimbate, 2 grupuri sanitare,2 balcoane spatii de depozitare, luminos, geam la baie, mobilat si utilat, situat la parter in bloc de 10 nivele reabilitat. Dispune de CENTRALA Acte la zi.

2202 EUR/m2 | 84 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL
1
3

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, scara civilizata, reabilitat termic, parter din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, autorizatie spatiu.

2256 EUR/m2 | 82 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Auchan
3
7

Dristor, Ramnicu Valcea, Auchan

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, mixt, reabilitat, scara civilizata, etajul parter inalt din 10, garsoniera, spatioasa, luminoasa, cu termopan, geam la baie, renovata, gata de mutare,acte la zi.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Piata Trapezului, Metrou
2
12

Titan, 1 Decembrie 1918, Piata Trapezului, Metrou

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, construit in 1977, reabilitat termic, scara civilizata, etajul 5 din 10, luminos, renovat, balcon inchis in termopan, acte pregatite pentru vanzare..

1562 EUR/m2 | 48 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Decebal, Calea Calarasi, Metrou
5
3

Decebal, Calea Calarasi, Metrou

Apartament cu 2 camere generos, luminos, CENTRALA DE BLOC, renovat integral, spatii de depozitare, dressing, mobilat, situat la etajul 2 in bloc construit in 2008.

3075 EUR/m2 | 52 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou
5

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat integral, mobilat si utilat, spatii de depozitare, situat la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat.

2830 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Berceni, Metalurgiei, Grand Arena, Piata Sudului, Metrou
3

Berceni, Metalurgiei, Grand Arena, Piata Sudului, Metrou

Garsoniera decomandata, renovata integral, CENTRALA proprie, situata la parter inalt in bloc de 10 nivele reabilitat.

2229 EUR/m2 | 35 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Titan, Constantin Brancusi, Parc IOR
4
3

Titan, Constantin Brancusi, Parc IOR

Apartament cu 3 camere semidecomandat, geam la baie, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 2 in bloc de 10 nivele, in apropierea parcului IOR, avand toate facilitatile in zona.

1597 EUR/m2 | 67 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Berceni, Piata Sudului, Spital Bagdasar, Metrou
6
1

Berceni, Piata Sudului, Spital Bagdasar, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, CENTRALA proprie, imbunatatiri, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 4 in bloc de 10 nivele reabilitat, in apropierea metroului Piata Sudului.

2164 EUR/m2 | 55 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Timpuri Noi, Gheorghe Sincai, Calea Vacaresti, Metrou
3

Timpuri Noi, Gheorghe Sincai, Calea Vacaresti, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat integral, mobilat si utilat, spatii de depozitare, situat la etajul 7 in bloc de 8 nivele reabilitat.

3331 EUR/m2 | 54 m2

Timpuri+Noi, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion
3
1

Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, renovat, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 3 in bloc de 8 nivele reabilitat, loc de parcare.

3063 EUR/m2 | 80 m2

Calea Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL
5

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL

Apartament cu 4 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, 2 balcoane, spatii de depozitare, imbunatatiri, luminos, situat la etajul 1 in bloc de 8 nivele reabilitat, boxa la subsol.

2305 EUR/m2 | 82 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Garsoniera decomandata, renovata integral, mobilata si utilata, centrala de bloc, luminoasa, suprafata generoasa, situata la etajul 6 in bloc de 10 nivele.

3795 EUR/m2 | 44 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou
3

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, imbunatatiri, spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, suprafata generoasa, situat la parter inalt in bloc de 4 nivele reabilitat.

2332 EUR/m2 | 60 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Scoala Mihai Botez
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Scoala Mihai Botez

Garsoniera decomandata, cu imbunatatiri, suprafata generoasa, luminoasa, situata la etajul 1 in bloc MIXT de 10 nivele reabilitat.

1857 EUR/m2 | 35 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala
8

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala

Apartament cu 2 camere semidecomandat, balcon inchis, terasa inchisa si terasa deschisa, CENTRALA proprie, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, suprafata generoasa, situat la etajul 5, in apropierea metroului Dristor.

2476 EUR/m2 | 105 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Penny
3

Titan, 1 Decembrie 1918, Penny

Apartament cu 2 camere semidecomandat, imbunatatiri, geam la baie, Aer Conditionat, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 3 in bloc de 10 nivele reabilitat.

1961 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Liviu Rebreanu, Complex Alba
1
7

Titan, Liviu Rebreanu, Complex Alba

Apartament cu 3 camere semidecomandat, spatii de depozitare, luminos, liber, gol, balcon inchis, situat la parter inalt in bloc de 4 nivele.

1350 EUR/m2 | 74 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria MOL, Metrou
5
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria MOL, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, luminos, Aer Conditionat, situat la etajul 6 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2338 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Muncii, Calea Calarasilor, Decebal, Metrou
5
1

Muncii, Calea Calarasilor, Decebal, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, Aer Conditionat, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 7 in bloc de 8 nivele.

3080 EUR/m2 | 75 m2

Calea+Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Penny
1
1

Titan, 1 Decembrie 1918, Penny

Apartament cu 2 camere semidecomandat, luminos, spatii de depozitare, liber, necesita renovare, situat la etajul 6 in bloc de 10 nivele reabilitat.

1529 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Unirii, Decebal, Delea Noua, Metrou
7
1

Unirii, Decebal, Delea Noua, Metrou

Apartament cu 2 camere semidecomandat, renovat integral, mobilat si utilat, centrala de bloc, situat la etajul 2, acte la zi.

3039 EUR/m2 | 51 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Decomandat
6
5

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Decomandat

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, cu imbunatatiri, liber, situat la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat. Toate facilitatile in zona.

2083 EUR/m2 | 72 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou
4
3

Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, 2 balcoane, renovat integral, complet mobilat si utilat, luminos, suprafata generoasa, situat la etajul 1 in bloc de 10 nivele.

2689 EUR/m2 | 111 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland
4
10

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland

Apartament cu 2 camere decomandat, CENTRALA proprie, renovat integral, mobilat si utilat, Aer Conditionat, suprafata generoasa, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele.

2000 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Postavarul, Parc IOR
3

Titan, Nicolae Grigorescu, Postavarul, Parc IOR

Apartament cu 3 camere semidecomandat, luminos, spatii de depozitare, geam la baie, liber, necesita renovare, situat la etajul 4 in bloc reabilitat, avand toate facilitatile in zona.

1404 EUR/m2 | 69 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Liviu Rebreanu, Mega Image, Metrou
5
5

Titan, Liviu Rebreanu, Mega Image, Metrou

Apartament cu 4 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, spatii de depozitare, imbunatatiri, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele reabilitat. Acesta este in apropierea metroului Titan si a Parcului IOR, avand toate facilitatile in zona.

1999 EUR/m2 | 80 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Piata Victoriei, Banu Manta, Centrala
4
7

Piata Victoriei, Banu Manta, Centrala

Garsoniera dubla, suprafata totala de 50mp, renovata integral, CENTRALA proprie, geam la baie, libera, la 10 minute de metroul Piata Victoriei, situata la demisol inalt in bloc de 3 nivele.

1578 EUR/m2 | 50 m2

Banu%2525252bManta, Sector 1, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Metrou, Parc IOR
4

Titan, Nicolae Grigorescu, Metrou, Parc IOR

Apartament cu 2 camere, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, luminos, spatii de depozitare, AC, renovat, liber, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele reabilitat.

1925 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, OFERTA, BLOC MIXT
2
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, OFERTA, BLOC MIXT

Garsoniera semidecomandata, zona excelenta, multiple facilitati, BLOC MIXT, luminoasa, acte la zi, situata la etajul 2 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2885 EUR/m2 | 26 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, Theodor Pallady, Dumbrava Noua, Piata, Metrou
4

Titan, Theodor Pallady, Dumbrava Noua, Piata, Metrou

Garsoniera decomandata, mobilata si utilata, spatii de depozitare, bloc mixt, luminoasa, situata la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat.

1750 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Racari, Decomandat
4
2

Dristor, Racari, Decomandat

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, luminos, spatii de depozitare, 2 grupuri sanitare, zona linistita, 2 balcoane, situat la etajul 4 in bloc reabilitat.

1949 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Unirii, Calea Dudesti, Rond
4
1

Unirii, Calea Dudesti, Rond

Apartament cu 2 camere decomandat, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, 2 balcoane, imbunatatiri, situat la etajul 1 in bloc de 8 nivele.

2857 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Matei Basarab, Popa Nan, Hyperion
6
1

Matei Basarab, Popa Nan, Hyperion

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, 2 grupuri sanitare, liber, loc de parcare, situat la etajul 3 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2938 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou
7

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat integral, mobilat si utilat, luminos, spatii de depozitare, zona excelenta, situat la etajul 8 intr-un bloc din 2019.

3448 EUR/m2 | 58 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Camil Ressu, Piata Ramnicu Sarat, Metrou, ParkLake
2
6

Dristor, Camil Ressu, Piata Ramnicu Sarat, Metrou, ParkLake

Apartament cu 3 camere, intr-o zona excelenta, 2 AC, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, multiple facilitati, spatios, situat la etajul 6 in bloc de 10 nivele reabilitat. Acte la zi! COD: X0188

1779 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Unirii, Decebal, Delea Noua
4
3

Unirii, Decebal, Delea Noua

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat, luminos, zona excelenta, CENTRALA de bloc, renovat, spatii de depozitare, situat la etajul 8 in bloc de 10 nivele.

2944 EUR/m2 | 54 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Centrala
7

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Centrala

Apartament cu 3 camere, intr-o zona excelenta, renovat integral, CENTRALA proprie, AC, mobilat si utilat, luminos, spatii de depozitare, 2 grupuri sanitare, situat la parter inalt in bloc de 4 nivele reabilitat.

2442 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl

Apartament cu 2 camere decomandat, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, renovat integral, spatii de depozitare, situat la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat.

2885 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image, Park Lake

Apartament cu 2 camere, intr-o zona excelenta, luminos, spatios, necesita renovare completa, calorifere schimbate, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele reabilitat.

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Faur
4

Titan, 1 Decembrie 1918, Faur

Apartament spatios, 4 camere, semidecomandat, bine compartimentat, imbunatatiri, CENTRALA de apartament, 2 bai, 2 balcoane, spatii de depozitare, vedere mixta, zona cu vegetatie, aflat la parterul unui bloc de 4 etaje, reabilitat. COD P1964

1860 EUR/m2 | 93 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului
8

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului

Exclus agențiile imobiliare !! Apt cu 2 camere pe bd Dimitrie Cantemir nr 18 Etaj 5 7 Bloc 1963 (fără risc seismic ) Bloc reabilitat și anvelopat Suprafața 47 m2 Se vinde complet mobilat și utilat ! Preț 115.000 euro. Preț fix !

2447 EUR/m2 | 47 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Profi, Metrou
4

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Profi, Metrou

Apartament cu 2 camere, decomandat, avand instalatiile schimbate, renovat integral, etaj 2 din 4, in bloc reabilitat, zona cu facilitati, scoli, magazine, metroul la cateva minute. COD P2052

1920 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou
1
2

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere,1 din 4, fara imbunatatiri, bine compartimentat, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, balcon inchis, zona cu vegetatie, scoli, magazine, piata, metrou. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD P1990

2125 EUR/m2 | 80 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Camil Ressu, Ambrozie, Parc, Piata, Metrou
6
2

Dristor, Camil Ressu, Ambrozie, Parc, Piata, Metrou

Apartament cu 3 camere, luninos, semidecomandat, 6 din 10, bloc reabilitat, zona cu multiple facilitati, magazine, scoli, piata, parc, metrou. Apartamentul este decent, imbunatatiri, calorifere schimbate, aer conditionat, mobilat si utilat, locuibil. COD P1345