Dorobanti- Amman
15
5

Dorobanti- Amman

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere situat la etajul 7/10, decomandat, 41.11 mp, mobilat si utilat ca in prezentarea foto. Apartamentul este liber si se poate viziona cu o programare in prealabil cu 24-48 h inainte. Comision cumparator standard. Vizionarea se face doar în baza semnarii ...

2603 EUR/m2 | 41 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Centrala Proprie 2 Camere Decomandat Langa Parcul IOR!
15

Centrala Proprie 2 Camere Decomandat Langa Parcul IOR!

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere situat chiar lângă Parcul Alexandru Ioan Cuza (IOR), în zona Câmpia Libertății – Sector 3, una dintre cele mai apreciate și căutate zone din București. Localizare excelentă – ieșire rapidă direct către parc , ideal pentru plimbări, sport, familii cu ...

2440 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Costin Georgian
3
18

Garsoniera de vanzare in zona Costin Georgian

Oferim spre vanzare garsoniera mobilata la statia de metrou Costin Georgian , bloc de garsoniere . Este situata la etajul 5 din 9 cu o suprafata de 35 mp, an constructie 1989. Garsoniera dispunde de parchet , gresie , faianta , bloc reabilitat termic.

1686 EUR/m2 | 35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere in zona bd. Decebal stradal
10
1

Vanzare apartament 2 camere in zona bd. Decebal stradal

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere in zona bd Decebal, la etajul 6/8 decomandat, cu vederea pe fata la bulevard si intrarea direct din bulevard. Se vinde mobilat si utilat complet, iar bucataria este inchisa, NU open. Incalzirea apartamentului este de la RADET. Actele sunt la zi pregatite ...

3276 EUR/m2 | 58 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi
4
79

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi

Se ofera spre vanzare garsoniera confort I, vis-a-vis de Piata Crangasi. Se afla la etajul 2 intr-un bloc mixt, este curata, decomandata, 28mp utili.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Lujerului
6
36

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Lujerului

Oferim spre cumparare un apartament cu 2 camere, situat în zona Lujerului, aproape de Piața Veteranilor, disponibil.Cu o suprafață utilă de 50 mp,apartamentul are loc de parcare inclus si AC, apartamentul dispune de un balcon închis, perfect pentru relaxare. Zona este bine conectată, cu acces rapid la ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu
7
34

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu

Apartament cu 2 camere de vânzare la maximum 10 minute de stația de metrou Mihai Bravu. Suprafata: 50mp An Constructie 1988 Imobilul este situat la etajul 1 din 4 al unui bloc construit în anul 1989 și se mai învecinează cu:grădinița Brândușa la 260 de metri de scara de bloc,ceea ce înseamnă că vă puteți ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament cu doua camere in zona Drumul Taberei,zona Favorit
6
33

Ofer spre vanzare apartament cu doua camere in zona Drumul Taberei,zona Favorit et 6 10,cf 1,Semidecomandat,bloc pozitionat pe o alee din zona Favorit,Reabilitat Termic,foarte aproape de statia de Metrou,geam la baie,spatii de depozitare,acte la zi.Suprafata de 53mp

1547 EUR/m2 | 53 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi
7
4

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri noi Suprafata: 30mp Etaj:7 An de constructie:1985 Loc de parcare:Nu Lift:Nu Distanta de metrou: 7 minute Complet mobilat si utilat.

2267 EUR/m2 | 30 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare in Obor
5
31

Apartament de vanzare in Obor

Apartament 2 camere OBOR-COLENTINA ,la 15 minute de metrou, mobilat modern,utilat complet. Decomandat,suprafata 55 mp, etaj 9 10, bloc reabilitat termic, zona verde cu numeroase facilitati.Are centrala termica.Anul de constructie al blocului este 1980.Actele la zi!

1418 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

garsoniera de vanzare in zona Politehnica
3
13

garsoniera de vanzare in zona Politehnica

Oferim garsoniera de vanzare in zona Politehnica,situata la etajul 5,cu suprafata de 28 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata,potrivita pentru locuit sau investitie.Garsoniera este curata,cu spatiu bine organizat si balcon. In apropiere aveti metrou Politehnica la 3-4 minute de mers,Universitatea ...

2321 EUR/m2 | 28 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Berceni
5
11

Vanzare apartament 2 camere Berceni

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Berceni. Este chiar la etajul 1, cu o suprafata utila de 55mp, complet mobilat si utilat, modern cu toate cele necesare. Informatii mai multe se pot oferi la telefon pentru cei interesati de vizionari sau alte detalii. An constructie: 1990

1600 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
8
53

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Garsonieră spațioasă de 38 mp, situată în zona Berceni, la etajul 5 10 al unui bloc construit în anul 1987, cu acces rapid către stația de metrou. Proprietatea beneficiază de o compartimentare eficientă, oferind un spațiu generos și luminos, ideal pentru rezidență sau investiție. Zona este liniștită ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

apartament de vanzare cu 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou
4
37

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou. Suprafața utilă este de 51 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1984. În proximitate se află metrou Titan, piață, parc și numeroase mijloace de transport. Pentru detalii sunați la numărul ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Giurgiului
10

Giurgiului

Descriere Vand apartament 3 camere confort 1 decomandat, situat stradal pe Soseaua Giurgiului la intersectie cu Drumul Gazarului, acces rapid la mijloacele de transport in comun, LIDL, magazine, scoala, gradinita, after school, cadastru si intabulare, liber.

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Gorjulu
6
23

Garsoniera de vanzare zona Gorjulu

Garsoniera de vanzare zona Gorjului. Puncte de interes: Metrou Gorjului, Lidl Moinesti, Kaufland Militari, Lidl, Parcul Liniei, Jysk Frigocom, Autogara Militari. Zona linisita si accesibila. Dispune de 43mp2. Situata la etajul 6. Bloc cu lift inclus si loc de parcare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

Gorjului, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Calea Vitan
10
33

Garsoniera de vanzare zona Calea Vitan

Garsoniera de vanzare in sector 3 Calea Vitan vis-a-vis de Stadion Olimpia si Scoala Sincron. Garsoniera se vinde complet echipata si mobilata, cu tot ce se vede in imaginile din anunt. Suprafata de 48 m2, etaj 5 10, bloc reabilitat, zona linistita. Transport : metrou Dristor & metrou Mihai Bravu fiecare ...

1188 EUR/m2 | 48 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Crangasi , 5 minute metrou
13
1

Crangasi , 5 minute metrou

2 camere confort 1 decomandat , etaj 4 4 , bloc 1981 , cadastru ,intabulare , termopan , rulouri geam , aer conditionat , liber

1798 EUR/m2 | 52 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...