Promovat
COMISION 0%| Bucurestii Noi  | 2 Camere | Centrala | Parcare
17
3

COMISION 0%| Bucurestii Noi | 2 Camere | Centrala | Parcare

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Bucurestii Noi - Doi Cocosi. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4, finalizat in anul 2008, avand o suprafata utila de 61,54 mp. Imobilul se afla ...

2356 EUR/m2 | 62 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apart 2 camere Ozana, Trapezului
6
1

Vanzare apart 2 camere Ozana, Trapezului

Direct proprietar vanzare apart 2 camere, 35 mp, mobilat , centrala proprie, decomandat , zona Ozana, Trapezului sector 3, bloc 4 niveluri construcție 2014, 10 min de metrou 1 Decembrie 1918

1569 EUR/m2 | 35 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartament într-o clădire unică din București    Blocul Fals  | Ultracentral | 80 mp
20
1

Apartament într-o clădire unică din București Blocul Fals | Ultracentral | 80 mp

Există proprietăți bune. Și există proprietăți care spun o poveste. Acest apartament face parte din una dintre cele mai interesante și discutate clădiri din centrul Bucureștiului cunoscută informal drept blocul fals . Un detaliu arhitectural rar în București Imobilul este celebru pentru o particularitate ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Sala Palatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
3 Camere Mobilat si Utilat Modern , Gata de mutat
9
3

3 Camere Mobilat si Utilat Modern , Gata de mutat

Pozitie privilegiata chiar pe malul Lacului Fundeni, intre Colentina si Pantelimon, la 5 minute de Institutul si Spitalul Fundeni cu acces rapid la toate punctele importante din Sectorul 2: Mega Mall si Arena Nationala, Iancului, Bucur Obor, Zona comerciala Cora si metroul Costin Georgian. Localizat ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere pregatit pentru locuit
11

Apartament 2 camere pregatit pentru locuit

Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem spre vanzare un apartament superb de 2 camere confort 1, decomandat, etaj 8 din 10, renovat recent, situat in Cartierul Drumul Taberei, aproape de metrou, statia de autobuz, de Parcul ...

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Particular vand ap.2 camere, cf.1, Vigoniei
9
5

Particular vand ap.2 camere, cf.1, Vigoniei

Vand apartament etaj 3 7, doua camere, decomamdat, 50m2, gresie, faianta, termopane, calorifere, usa metalica, instalatii sanitare schimbate.Incalzire centralizata. Se vinde mobilat, utilat. Blocul NU este inca anvelopat.

1398 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

 Vinzare wpartament

Vinzare wpartament

Vind apartament 3 camere decomandat parter zona Valea Oltului drumu taberei preț 140000 euro tel

2333 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Schimb apartament 2 camere cu apartament 3-4 camere sau casa 1

Schimb apartament 2 camere cu apartament 3-4 camere sau casa

Schimb ( + diferența) apartament cu 2 camere, et 3 4, decomandat, centrala termica, 57mp, 1988, Mall Vitan, str Vlaicu Vodă 17. Mă interesează schimbul cu un apartament cu 3-4 camere sau casa in următoarele zone: Mall Vitan, Dristor, Piata Muncii, Timpuri Noi, Tineretului

2281 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat Grand Arena Mall Bloc nou
9

2 camere decomandat Grand Arena Mall Bloc nou

Apartament 2 camere decomandat Berceni Str Postalionului Mutare imediata 2 bai 07 arata numarul Bogdan 80000 euro ,P 5 ,supraf 49 mp ,bloc 2024 , dispune de 2 bai! Ești în căutarea unei locuințe noi? Acest apartament de 2 camere, situat la parterul înalt al unui imobil finalizat în 2024, este ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea  apartament 2 camere de vanzare
10
1

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea apartament 2 camere de vanzare

Galaxy Imob va propune spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Tabere Prelungirea Ghencea,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe ...

17 EUR/m2 | 3,625 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunț vânzare apartament 3 camere   Sector 6, Str. Vlădeasa, Etaj 3
5
3

Anunț vânzare apartament 3 camere Sector 6, Str. Vlădeasa, Etaj 3

Anunț vânzare apartament 3 camere Sector 6, Str. Vlădeasa, Etaj 3 Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în București, Sector 6, Str. Vlădeasa , într-o zonă bine conectată la facilități urbane. Apartamentul este amplasat la etajul 3 din 10 și are o suprafață utilă de cca. ...

1971 EUR/m2 | 70 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

PROPRIETAR Vând ap cu 2 camere și parcare subterană, S6, NEGOCIABIL
4
1

Proprietar, vând apartament cu 2 camere în sectorul 6, zona Păcii, poziționat într-o zonă de case, etaj 3 din 4, cu parcare subterană inclusă în preț. Apartamentul se află într-un bloc relativ nou, construit în anul 2022, are o suprafață utilă de 46 mp, cu balconul, 50 mp, decomandat, constând în camera ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

VANZARE 3 CAMERE TITAN - GURA PUTNEI 114 MP
15

VANZARE 3 CAMERE TITAN - GURA PUTNEI 114 MP

Va oferim spre achizitie un apartament deosebit de luminos si spatios aflat intr-un bloc construit in anul 2023.Apartamentul este decomandat si se afla la etajul 1 /P+3 etaje ,avand o suprafata totala utila de 114 mp.Accesul la terasa se face din toate camerele inclusiv din bucatarie.Apartamentul ...

2225 EUR/m2 | 80 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere + 2 bai Bloc nou Finalizat Mutare imediata
9

2 camere + 2 bai Bloc nou Finalizat Mutare imediata

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

Metrou Brancoveanu 3 camere Bloc nou finalizat
8

Metrou Brancoveanu 3 camere Bloc nou finalizat

Brancoveanu 3 camere Bloc 2025 Finalizat Finisaje Premium Apartament 3 Camere | Bloc Nou 2025 | Finisaje Premium | 8 min Metrou Brâncoveanu Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, situat într-un imobil boutique finalizat în 2025, ideal pentru o familie care își dorește confort modern ...

2961 EUR/m2 | 77 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

FAZA 4, bloc 5 Maniu 141 - Apartament 2 camere
12

FAZA 4, bloc 5 Maniu 141 - Apartament 2 camere

Apartament 2 camere, suprafata totala 65 mp, complet finisat, situat la 3 minute de statia de metrou Pacii. Ansamblul Rezidential Maniu 141 este localizat intr-o zona fara concurenta a cartierului Militari, in partea de vest a capitalei, unde ai totul la indemana: nu trebuie sa iti mai faci griji pentru ...

1862 EUR/m2 | 65 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Sos. Pantelimon (Cimitirul Armenesc) - comision 0%
5
3

Oferim spre vânzare o garsonieră curată și bine întreținută, situată pe Șoseaua Pantelimon, într-o zonă foarte bine conectată, în apropiere de Mega Mall, Arena Națională și Cimitirul Armenesc. Locuința se află la etajul 6 al unui bloc liniștit, cu vecini civilizați, și este ideală atât pentru locuit, ...

1838 EUR/m2 | 34 m2

Sector 2, Bucuresti

2 camere | Bd. Cantemir | Metrou 3 min | Reabilitat
10
1

2 camere | Bd. Cantemir | Metrou 3 min | Reabilitat

Apartament cu 2 camere, situat pe Bulevardul Dimitrie Cantemir, într-o zonă centrală, extrem de bine conectată, la 3 minute de mers pe jos de metrou. Locuința este amplasată la etajul 4 din 7, într-un bloc reabilitat termic, construit în anii 60, bine întreținut. Caracteristici principale: Suprafață: ...

2690 EUR/m2 | 50 m2

Cantemir, Sector 4, Bucuresti

3 camere Pta Progresului - vedere panoramica
13

3 camere Pta Progresului - vedere panoramica

Stii care sunt avantajele de a locui la ultimul etaj? Ce iti vine in minte prima data? Vederea panoramica as spune eu. Daca vii la vizionare la apus il vei savura in toata splendoarea, apartamentul fiind pozitionat pe Nord-Vest. Si ce poate fi mai frumos decat sa vezi din balconul tau toate anotimpurile ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Rahova
1
3

Apartament 2 camere Rahova

Proprietar, ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in strada Dunavat nr.18,in bloc de 4 etaje, apartamentul aflandu-se la etajul 2. Este proaspat renovat cu materiale de calitate. Instalatie electrica si instalatie sanitara schimbate complet, tamplarie PVC noi schimbate de noi, nu prin programul de ...

1843 EUR/m2 | 54 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament luminos cu 2 camere - Eroii Revoluției, la 3 minute de metrou
9
12

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-o zonă excelentă la Eroii Revoluției, la doar 3 minute de mers pe jos de metrou. Statii de transport in comun opresc chiar în fața blocului, deci ajungi rapid oriunde ai treabă în oraș. Apartamentul este renovat recent gresie, faianță, ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Viilor, Sector 4, Bucuresti

Promovat
New York Style Penthouse | Pipera 1 | Hobby Room+Rooftop 300Sqm
20
1

Cosmin Vasilache • Global Home Romania • Real Estate • Imobiliare • Pipera: Reprezentare Exclusiva - 0% Comision #Imaginile terasei sunt cu scop informativ #Terasa nu este amenajata in prezent NEW YORK STYLE Penthouse • Rooftop Privat 300 mp • Open View Penthouse Rar în Pipera - Voluntari Zona Porsche ...

1646 EUR/m2 | 577 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Vand garsoniera Sector 4- Studio plus residence
5
1

Vand garsoniera Sector 4- Studio plus residence

Vând garsonieră in bloc nou. A fost construită după anul 2000 și beneficiază de finisaje de calitate superioară. Se vinde complet mobilata si utilata cu incalzire in pardoseala Se vinde cu Loc de parcare

2257 EUR/m2 | 35 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

2 camere Bloc nou finalizat Str Toporasi Sector 5
10

2 camere Bloc nou finalizat Str Toporasi Sector 5

2 Camere Decomandate - Comision 0 - Constructie Premium - Toporasi Sector 5 07 arata numarul Bogdan 70200 euro + tva ,et 2 3 , 49 mp ,bloc 2024 finalizat! Direct Dezvoltator! Comision 0 ! Poze reale! Apartament cu 2 Camere cu o suprafata utila de 49 mp, cu ferestre largi ce creeaza spatii luminoase ...

1404 EUR/m2 | 50 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea