Promovat
Dezvoltator - 2 cam, decomandat Militari 61,5mp Bd. Iuliu Maniu 20 min metrou Preciziei
20
21

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1836 EUR/m2 | 61 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2449 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Victoriei
6
38

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Victoriei

Oferim spre vanzare 2 camere decomandate in zona Victoriei, recent renovat si utilat se vinde cu tot ce este in poze. Supreafata de 52 mp2, situat la etajul 2 in imobil fara bulina. acces la mijloacele de transport. Nu are bulina nu are legea 112, acte la zi.

1500 EUR/m2 | 52 m2

Piata Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Titan _Auchan - unicat, teren 1750 mp, pe colt, dubla deschidere
15
5

Titan _Auchan - unicat, teren 1750 mp, pe colt, dubla deschidere (25 m - Bratarii si 71,5 m -Cuibaru Ion), v-a-v IRAM RESIDENCE. Teren imprejmuit, toate facilitatile. Urbanism L1c, POT=60%, P+ET+M9 (R2), cu posibilitate de etaj in plus, fiind colt de strada.

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 4 camere Teiul doamnei,
7

Vanzare apartament 4 camere Teiul doamnei,

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,, situat in cartierul Teiul Doamnei, zona Luntrei, intr-un imobil construit in anul 1974 , anvelopat, disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata utila de 64 mp si suprafata totala de 66 mp. Apartament se vinde mobilat si utilat, si are Boiler ...

1859 EUR/m2 | 64 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere Tei, complet renovat si mobilat
12

Vanzare apartament 4 camere Tei, complet renovat si mobilat

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 4 camere, complet renovat cu toate instaltii si finisaje, mobilat si utilat, situat in cartierul Tei ,zona Grigore Moisil, intr-un imobil, construit in anul 1975, creditabil, anvelopat, decomandat, etaj 7 din 10, avand suprafata totala de 68 mp si suprafata utila ...

2306 EUR/m2 | 65 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Tei
16
2

Vanzare apartament 2 camere Tei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Tei, zona Ion Berindei , intr-un imobil construit in anul 1970 , disponibil la etajul 3 din 10, cu o suprafata utila de 50 mp si suprafata totala de 54 mp. --------------------------- Transform?m spa?ii, nu doar ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament lux 3 camere Herestrau, mobilat si cu parcare
12

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere,complet mobilat si utilat lux, renovat in totalitate in 2022, situat in cartierul Herastrau ,zona Strada Virgil Madgearu, intr-un imobil, construit in anul 2007, confort lux, semidecomandat, etaj 2 din 5, avand suprafata totala de 145 mp si suprafata ...

4643 EUR/m2 | 140 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Iancului Pantelimon
9

Vanzare apartament 3 camere decomandat Iancului Pantelimon

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Pantelimon, zona Mega Mall , intr-un imobil construit in anul 1976 , disponibil la etajul 4 din 10, cu o suprafata utila de 66 mp si suprafata totala de 74 mp. ID intern: 7R-3484.

1818 EUR/m2 | 66 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

 Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 – Postalionului 
3

 Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 – Postalionului 

Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 ndash; Postalionului Compartimentare moderna, etaj intermediar si acces rapid catre mijloacele de transport ndash; o alegere foarte buna atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Zona Postalionului ndash; Sector 4 STB la doar 1 minut ??????????????? ...

1952 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere | vanzare | Aleea Terasei | mobilat complet |
9
1

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat pe Aleea Terasei, intr-o zona linistita, verde si foarte bine conectata la principalele puncte de interes ale orasului. Locuinta are o suprafata totala de 69 mp si se vinde complet mobilata si utilata, fiind pregatita pentru ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp
4

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp

Ofer spre vanzare un apartament decomandat in sector 4, la aproximativ un km de Metrou Aparatorii Patriei . Disponibilitati pe etaje intermediare . Suprafata utila totala : 65 mp . Dotari : centrala proprie, incalzire prin pardoseala, tamplarie PVC Salamander trimpan . Regim inaltime : P+6, cu lift ...

1477 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou
6

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, spatios si modern, situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in anul 1964, intr-o zona linistita si foarte bine conectata, la doar 10 minute de Piata Sudului. Apartamentul are o suprafata de 70 mp si a fost renovat complet, fiind pregatit pentru ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Sector 3 Apartament 2 camere decomandat 56 mp 10 minute Metrou Titan
15

Apartament 2 camere decomandat | EXCLUSIVITATE Suprafata totala: 56 mp Balcon inchis Parter inalt Str. Tina Petre nr. 9 Bloc anvelopat | An constructie 1981 Termoficare Acces rapid catre mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, parcuri si magazine. Pret: 109.000 euro; Detalii si vizionari: ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Titan Sun Park Ap 2 camere
14

Titan Sun Park Ap 2 camere

Apartament de vanzare in complexul Titan Sun Park, sector 3, pe Drumul Gura Putnei. 2 camere decomandate, complet mobilat si utilat, loc de parcare in fata scarii, etaj 3 4 cu lift, suprafata totala 60,03 mp, constructie 2018. Acces facil la metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie: 20 min mers pe jos sau ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei
3

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei

Alliance Rezidential va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar un minut de statia de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul are o suprafata utila totala de 52,1 mp si este amplasat la parterul unui imobil cu 4 etaje. Locuinta se preda la cheie, fiind pregatita pentru mutare. Optional, ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4
6

Apartament 3 camere Sector 4

De vanzare apartament 3 camere ndash; Sector 4, zona Metalurgiei Grand Arena Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, in apropiere de zona Metalurgiei ndash; Grand Arena. Locuinta se preda complet finisata si este dotata cu centrala termica proprie, oferind confort ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare
14
1

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare

Vand vila tip Duplex cu regim de inaltime P+1+M cu o suprafata utila totala de 133 mp si teren 180.5 mp. Casele dispun pe parter de living openspace, si grup sanitar plus terasa, la etaj 2 dormitoare de aproximativ 15 mp si baie de 5.80 mp, iar la mansarda avem un openspace de 28.55 mp si baie de 6 mp. ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere
12

Metrou 10 minute Tineretului Apartament 3 camere

Apartament 3 camere decomandat | Tineretului | gata de mutare Situat pe strada Trestiana, zona linistita, la 10 minute de metrou Tineretului si 1 minut de Parcul Tineretului. Etaj 6 10, bloc din 1978 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Potrivit pentru locuit sau investitie. Pret: 170.000 euro Se ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea