Promovat
Metrou Dristor Decomandat 2 Camere
7

Metrou Dristor Decomandat 2 Camere

Apartament 2 camere decomandat, situat la etajul 10, într-un bloc anvelopat termic, pe Bd. Camil Ressu, chiar lângă metrou Dristor 2. Complet mobilat și utilat Vedere stradală Zonă excelent conectată la transport public Aproape de magazine, bănci, restaurante și multiple facilități Acces rapid către ...

2404 EUR/m2 | 52 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Iancu Nicolae- Gradina Zoologica- Jolie Ville- Loc parcare
15
2

Iancu Nicolae- Gradina Zoologica- Jolie Ville- Loc parcare

Top Home Advisors va propun spre vanzare un studio intr-un complex rezidential special Residence 5 cu o curte interioară de peste 2000 mp, spații verzi mature, loc de joacă pentru copii, pază 24 7, supraveghere video, generator electric automat pentru urgențe, spații comune largi și luminoase, placate ...

3785 EUR/m2 | 42 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament NOU 3 cam 100MP |MTM-Rond Pipera-Aviatiei |LOC PARCARE SUBTERAN CADOU
20

Apartament NOU Premium cu 3 camere si suprafata de 90 MP utili , aflat in Complex Rezidential MTM faza 2 FINALIZAT , din zona de nord a capitalei, zona rond Pipera. Pretul este 186000 euro + TVA . Apartamentul se afla la etajul 5 din 5 si este compus din hol , living spatios cu iesire in terasa si bucatarie ...

2078 EUR/m2 | 90 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Rahova
9
70

Apartament 2 camere de vanzare zona Rahova

vand apartament renovat, decomandat, situat pe Bulevardul Calea Rahove stradal,pe linia tramvaiului 32. intr-un bloc construit in anul 80, etajul 3 din 8, cu lift. bloc reabilitat -instalatii electrice si sanitare schimbate -mobilat si utilat ca in poze -decomandat -termopan peste tot -usi schimbate -aer ...

1308 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Voluntari, ansamblu rezidential, p+3, lift Bulevardul Eroilor comision 0
15

Voluntari ansamblu rezidential!foto sunt de prezentare Cladirea noastra, cu regim de inaltime P+3, ofera apartamente luminoase si spatioase, gandite pentru cei care apreciaza un stil de viata relaxat, intr-o zona linistita de case. Aici veti avea parte de intimitate si confort, dar si de acces facil ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Voluntari, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Ghencea
4
7

Garsoniera de vanzare in zona Ghencea

Drumul Taberei, Ghencea, bloc mixt, decomandata et 2 10,cf 1,Decomandata,29mp,bloc 1977,imbunatatiri decente,totul separat,acces facil la STB si Metrou(statia Favorit 3-7 min) toate actele sunt la zi,accepta credit.

1517 EUR/m2 | 29 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Auchan Drumul taberei
9
48

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Auchan Drumul taberei cu o suprafata de 53 mp situat la etajul 3 al unui imobil format din 4 etaje . Complet mobilat si utilat.

1415 EUR/m2 | 53 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Berceni
8
16

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Berceni Suprafata: 23mp Etaj:2 An de constructie:1977 Loc de parcare:Nu Lift:Nu Distanta de metrou: 20 de minute. Complet mobilat si utilat.

1522 EUR/m2 | 23 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
8
54

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Garsonieră spațioasă de 38 mp, situată în zona Berceni, la etajul 5 10 al unui bloc construit în anul 1987, cu acces rapid către stația de metrou. Proprietatea beneficiază de o compartimentare eficientă, oferind un spațiu generos și luminos, ideal pentru rezidență sau investiție. Zona este liniștită ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

 Apartament cu 2 camere  de vanzare in zona Pantelimon
4
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Pantelimon. Apartament situat intr-o zona linistita , aproape de mijloacele de transport, dispune de 50 de mp,etaj 2 10 .bloc cu lift, construit in anul 2010. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Se accepta si cu credit.

1640 EUR/m2 | 50 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Floreasca vanzare ap 2 camere Mozart-Parcul Verdi
10

Floreasca vanzare ap 2 camere Mozart-Parcul Verdi

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Floreasca - Mozart - Parcul Verdi, vanzare apartament de 2 camere, parter coborat, decomandat, suprafata 52 mp + o boxa aprox de 2-3mp, renovat total in urma cu 4 ani, toate instalatiile schimbate, centrala termica noua, um, ac, mobilat si utilat, acces rapid ...

2743 EUR/m2 | 51 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona  Colentina
4
92

Garsoniera de vanzare zona Colentina

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, confort 1, str. Cremenita, et 9 10, Bloc mixt, complet mobilat si utilat,are centrala termica proprie cu o suprafata utila de 40mp.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera zona Crangasi
4
3

Vanzare garsoniera zona Crangasi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Crangasi vis a vis de Piata Crangasi. Suprafata: 20mp Etaj: 2 cu lift Detinem loc de parcare. Acces facil la metrou , si mijloace de transport.

2500 EUR/m2 | 20 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar ,Vind apartament ,cu toate actele finalizate ,2 camere ,etaj 5 din 10 ,Luica nr 13
9

Apartamentul are toate actele finalizate ,are toate imbunatatirile ,necesita numai o zugraveala ,blocul ,construit in perioada 1977 1980 este reabilitat ,fara risc seismic,termopane noi ,intrarea ,este dinspre bulevard ,statia STB,chiar in fata blocului ,zona f. curata si civilizata ,cu toate necesitatile ...

1526 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Duplex Centrala Proprie Colentina
15
2

Duplex Centrala Proprie Colentina

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, cu compartimentare tip duplex, amplasat la etajele 5 și 6M într-un bloc anvelopat, edificat în anul 1986. Locuința are o suprafață de 70 mp și dispune de scară interioară, două grupuri sanitare și centrală termică proprie. Se vinde complet ...

1529 EUR/m2 | 70 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

 Garsoniera de vanzare zona Tineretului
5
20

Garsoniera de vanzare zona Tineretului

Va prezint un apartament cu 1 camera, de vanzare, tip compartimentare decomandat, situat in zona Tineretului din Bucuresti. Proprietatea este amplasata intr-un imobil de tip bloc, construit in anul 1991, la etajul 7 8. Dispune de o suprafata totala de 40 mp.

1500 EUR/m2 | 40 m2

Tineretului, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră situată în zona Titan
5
2

Vând garsonieră situată în zona Titan

Vând garsonieră situată în zona Titan.Locuința este curată și întreținută nu necesită renovări, luminoasă beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei si gata de locuit ideală pentru cei care doresc să se mute imediat. Zona este liniștită și bine conectată, având în apropiere mijloace ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Basarab
6
19

Vanzare apartament 2 camere Basarab

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Ion Mihalache Basarab cu o suprafata de 54mp situat la etajul 4 al unui bloc construit in anul 1986 . Complet mobilat si utilat. Pentru mai multe detalii astept telefon.

1574 EUR/m2 | 54 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere et 4 decomandat 60 mp util 1990 Tei, Circ
8
18

Propietar. Apartament 2 camere decomandat, suprafata 60 mp cu balcon inclus, et 4 8, bloc edificat 1990. Expunere solara VEST. Vecinatati: Parcul Circului, Piata Obor, Stefan cel Mare, Spitalul Colentina. Posibilitate instalare centrala termica, conducta gaz accesibila pe etaj pt bransament. (Apartamente ...