Promovat
Piața Victoriei Sos Nicolae Titulescu - Ready to move!
16

Piața Victoriei Sos Nicolae Titulescu - Ready to move!

Top Home Advisors va propune spre vânzare un apartament de 2 camere amenajat modern 2026 cu bucătărie open space, mobilat și utilat complet Nou! , mașină de spălat vase, TV LCD Qled Smart TV gen 2025, aer condiționat. Liber! La cheie! Merita văzut! Vedere panoramica. Imobilul are adăpost de protecție ...

3213 EUR/m2 | 56 m2

titulescu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
2 Cam-Finalizat- Pallady- parcul Teilor- 58mp- Centrala-Mutare rapida
19
3

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2009 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata

Se vinde garsoniera 32mp in Bucuresti, b-dul Brancoveanula etajul 10/10, cladire cu 2 lifturi. Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Va rugam sa ne sunati pentru mai multe informatii!

2141 EUR/m2 | 32 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, 62mp Metrou Aparatorii Patriei inclus loc parcare
18

Apartament 2 camere, 62mp Metrou Aparatorii Patriei cu loc parcare Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la 15 minute de mers pe jos de stația de METROU APARATORII PATRIEI. Apartamentul este locat intr-un bloc din anul 2017 cu curte interioară privată, ...

2403 EUR/m2 | 62 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro
1

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti

300,000 m2

Sector 6, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro mp
1
1

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3
1

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
7

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Tei - Parcul Circului, apartament superb, 2 camere, etaj 3, vedere stradala
14
4

Bld. LACUL TEI (bloc stradal ), vanzare apartament superb, compus din 2 camere de locuit plus dependinte, in suprafata totala utila de 53 mp. situat la etajul 3 in bloc reabilitat termic structurat pe S + P + 10E , constructie finalizata in anul 1978 cu intrare si vedere stradala. Imbunatatiri: ...

2151 EUR/m2 | 53 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Apartament  Sos  Mihai Bravu  Kaufland plan secund
5
4

Apartament Sos Mihai Bravu Kaufland plan secund

Va prezentam spre vanzare, un apartament compus din 3 camere ,decomandat ,situat la parterul unui bloc format din P+4,intr un imobil construit in anul 1981,in zona Kaufland -Sos Mihai Bravu,in plan secund ,situat la o distanta de aproximativ 7-8 minute fata de metrou Mihai Bravu sau Dristor.Are suprafata ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Mihai+Bravu, Sector 3, Bucuresti

vand apartament
5
3

vand apartament

vând apartament renovat nemobilat Teiul Doamnei 106

2000 EUR/m2 | 40 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Doamna Ghica - Brasoveni, super apartament 2 camere decomandate, mobilat utilat, etaj 4
14
1

TEIUL DOAMNEI Str. Brasoveni, vanzare apartament exceptional, compus din 2 camere decomandate, in suprafata utila de 56 mp. situat la etajul 4 in imobil bloc reabilitat termic, structurat pe S + P + 10E constructie finalizata in anul 1979. FINISAJE: gresie si faianta, parchet, tamplarie ...

2036 EUR/m2 | 56 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Parcul Circului - Tei, apartament exceptional 2 camere, etaj 3  in bloc 1978
14
2

Parcul Circului - Tei, apartament exceptional 2 camere, etaj 3 in bloc 1978

2151 EUR/m2 | 53 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Vanzare parti sociale detinute de  societatea Natura Quattuor Energia Holding

Vanzare parti sociale detinute de societatea Natura Quattuor Energia Holding

1. Capitalul social de 99% aferent companiei CODLEA BRAVO SOLAR SRL cu sediul în Municipiul Bucureşti Sectorul 2, Bulevardul DIMITRIE POMPEI, Nr. 5-7, Cladirea HBC2, Birou 12, Etaj 6, Cod fiscal 30513890 Nr. ORC: J40 8982 2012. Vanzarea se face pentru partile sociale detinute de catre NATURA QUATTUOAR ...

Sector 3, Bucuresti

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2

15,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea