Promovat
Apartament decomandat 2 camere view Lacul Morii
8

Apartament decomandat 2 camere view Lacul Morii

Apartament 2 camere, situat într-un bloc modern finalizat în 2018, cu vedere deschisă către Lacul Morii. Perfect pentru cineva care isi cauta o casa unde sa aiba un loc pentru alergat sau recreere la indemana. Suprafață utilă: 55 mp Centrală proprie Etaj superior, imobil cu lift Decomandat Bucătărie ...

2454 EUR/m2 | 55 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Berceni Ap 2 camere gata de mutare
14
5

Berceni Ap 2 camere gata de mutare

Va ofer apartament cu 2 camere decomandat, suprafata utila 44.40 mp, situat la etajul 3 din 4, in bloc construit in anul 2015. Imobilul se vinde mobilat si utilat cu parcare in cota parte. In fata ansamblului avem statia STB, iar la 4 minute de mers pe jos Kaufland si Lidl. La 10 minute distanta se ...

1932 EUR/m2 | 44 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
15 Min Metrou Aparatorii Patriei | Apartament 2 camere tip studio
11
9

Se oferă spre vânzare un apartament tip studio, cu 2 camere, situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit în anul 2017, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Aparatorii Patriei. Ideal pentru locuit sau investiție, apartamentul este bine compartimentat, luminos și eficient ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
4
46

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se vinde garsoniera confort 1, cu o suprafata de 28 mp , decomandata, zona Colentina, 4 10, an de constructie 1986 parchet, usa metalica, termopan, contor gaze, apometre, cadastru, intabulare, certificat energetic bloc izolat termic.

1357 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei
14

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare casa individuala spatioasa, situata in sectorul 4, la doar 8-10 minute de Aparatorii Patriei, cu acces rapid la metrou, autobuz si tramvai. In zona gasesti scoli, gradinite, banci si toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata utila generoasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
1

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
1

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului
7

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului

Garsoniera renovata de vanzare - Strada Perisani - Soseaua Giurgiului - Sector 4 - Bucuresti -renovata general - parchetul se monteaza de catre proprietar -an constructie 1979 -suprafata totala 26 mp -etaj 4 din 4 Pret 50.000 euro - se accepta si credit 0787 706 269 Silviu Lazar

1923 EUR/m2 | 26 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17
1

Vanzare in exclusivitate - Apartament 4 camere | Mansarda Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova - Sector 5 O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! Detalii locatie si imobil: - Etaj 3 3 ( fara lift ) - Bloc contruit in 2013 - Apartament situat la mansarda Caracteristici ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7
1

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti