Promovat
3 camere Pantelimon-Morarilor
10
2

3 camere Pantelimon-Morarilor

Apartament 3 camere decomandat, situat in zona Pantelimon-Morarilor, intr-un bloc construit in anul 1974, la etajul 5 din 11. Locuinta are o suprafata de 62 mp si se afla intr-o stare buna, fiind ideala pentru mutare imediata, fara investitii majore sau renovari necesare. Compartimentarea decomandata ...

1435 EUR/m2 | 62 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Decebal stradal
12
1

Apartament 3 camere Decebal stradal

Va oferim spre vanzare un apartament central pe bd Decebal, cu 3 camere, situat la etajul 8/9, cu o suprafață de 78 mp și o compartimentare decomandată. Interiorul este luminos si spatios. Imobilul are 2 balcoane și 2 bai. Bloc construit în anul 1995. Apartamentul necesita renovare, liftul urca ...

3000 EUR/m2 | 75 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Drumul Taberei
8
96

Apartament 2 camere de vanzare zona Drumul Taberei

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Drumul taberei suprafata e 54 de mp , etaj 2 . In zona se regasesc spatii comerciale, scoli, gradinite, acces la transport in comun. Metrou la 8 minute de mers pe jos . Pentru vizionari sunati la numarul de telefon.

1370 EUR/m2 | 54 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere , Finisaje Premium si loc de parcare subteran
15
2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, aflat în complexul rezidențial Atrium Plaza, un proiect modern și elegant, situat în apropierea Lacului Grivița. Suprafața utilă este de 56 mp, la etajul 1 din 10, într-un bloc nou cu regim de înălțime 2S+P+10E. Detalii apartament: - Living luminos ...

2710 EUR/m2 | 59 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10
1

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }
10

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , la doar 7 minute de statia de metrou Dristor 1 . Locatie : Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor 1 : 7 minute Parc IOR : 4 minute Cresa , gradinita , scoala generala : 2 minute Suprafata utila : 64 mp An constructie : 1970 Etaj : 1 4 Bloc ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

{Aparatorii Patriei} Apartament cu 3 camere, decomandat - 74 mp -
14

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 4, la aproximativ 300 m de Metrou Aparatorii Patriei . Acesta este decomandat si dispune de o suprafata utila de 74 mp . Etaj 2 din 10 . Compartimentare : hol intrare, living, bucatarie, 2 dormitoare, baie si 2 balcoane (inchise) . Imobil reabilitat ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Dristor I metrou 7 min
10
1

3 Camere Dristor I metrou 7 min

Apartament 3 camere de vanzare in Dristor ndash; locatie excelenta, ideal pentru locuit sau investitie! Situat pe strada Eufrosina Popescu, Sector 3, acest apartament confort 1, decomandat, se afla la etajul 4 din 10 intr-un bloc solid, construit in 1970 si reabilitat termic. Are o suprafata de 64,64 ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6
12

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, zona Tineretului. Se afla la etajul 6 din 10 intr-un imobil construit in anul 1978 . Dispune de o suprafata utila totala de 68 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Tineretului (700 m), STB 381, 68 (500 m). Pret ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

3 camere Cheile Turzii
15
1

3 camere Cheile Turzii

Daca vrei spatiu, pozitie excelenta si un pret greu de gasit in zona, acesta este apartamentul pe care il cauti! Situat pe Cheile Turzii la demisol inalt (luminos si bine pozitionat), acest apartament de 3 camere este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie sigura. ? Zona foarte cautata ? ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
14
1

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Tineretului ndash; mobilat complet, gata de mutare, ideal locuinta sau investitie 1. Introducere (hook comercial): Descopera un apartament primitor, situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale capitalei ndash; Tineretului. O alegere excelenta atat pentru locuit, cat si pentru ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!
13
1

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei ndash; doar 65.000euro;! Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie! Apartament cu 2 camere situat la doar 7 minute de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie. Etaj 1 10 ndash; acces facil Suprafata: 36 mp Bloc ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate Apartament 2 camere 74 mp Ghencea Parcare + Piscina
8

Apartament 2 camere de valanzare | 74 mp | Prelungirea Ghencea | Ansamblul Primavara Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament de 2 camere decomandat situat in Ansamblul Primavara, Prelungirea Ghencea nr. 94-100, sector 6. Suprafata: 74 mp Etaj 1 Bloc 2008, cu lift Balcon inchis Loc ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3
20

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3

Aduc spre vanzare locuinta cu 2 camere, situata in Sector 3, intr-o zona centrala cu acces facil catre puncte de interes urban Proprietate amplasata intr-un imobil cu caracter istoric, ce imbina arhitectura clasica cu modernizari esentiale Spatiu bine compartimentat, potrivit atat pentru rezidenta, ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
20

Apartament 3 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si bine compartimentat, cu o suprafata totala de 68 mp, situat la etajul 4 din 4 al unui imobil construit in anul 1967. Blocul are terasa recent refacuta, fara infiltratii, oferind un plus de confort si siguranta. Apartamentul a fost renovat ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata
11

Garsoniera Eroii Revolutiei I Metrou I Renovata

Garsoniera decomandata | Eroii Revolutiei | Renovata | Mutare imediata Str. Magurei ndash; Sector 5 Pret: 59.900 euro; 30 mp utili Decomandata Etaj 8 9 Bloc 1965 2 lifturi Complet renovata Bucatarie mobilata si utilata Disponibila imediat Ideala pentru locuit sau investitie Zona cu acces ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea