Promovat
Apartament 2 camere decomandat Metrou Nicolae Grigorescu / IOR
8

Apartament 2 camere, decomandat – vedere Parcul IOR, Metrou Nicolae Grigorescu Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă excelentă, la doar 5 minute de gura de metrou Nicolae Grigorescu și cu vedere către Parcul IOR. Proprietatea este luminoasă, cu geamuri mari ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Baicului
6
11

Garsoniera de vanzare in zona Baicului

Oferim spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata 40mp, Baicului,Obor Est Veranda Mall, parcuri in apropiere.Bloc reabilitat termic în 2015.Construit în 1977.Este situat la etajul 7 10

1375 EUR/m2 | 40 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Metrou Iancului 3 camere etaj intermediar
10
1

Metrou Iancului 3 camere etaj intermediar

Apartament 3 camere – Metrou Iancului | Luminos și spațios Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 7 dintr-un imobil cu 10 niveluri, construit în anul 1962 și reabilitat termic. Locuința are o suprafață de 63 mp și este compartimentată semidecomandat, fiind ideală pentru o ...

2119 EUR/m2 | 58 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Aparatorii Patriei | bloc2019 | stradal | centrala | metrou
10

Oportunitate de investitie: Garsoniera 33.81mp, situata stradal pe Str. Turnu Magurele nr. 240 la 13 min. metrou Aparatorii Patriei, etaj4 11, bloc 2019 Chirie in zona 380-400 euro. Dispune de coltar extensibil, aer conditionat, frigider, cuptor electric, plita, hota, masina de spalat rufe, baie echipata ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Casa  pret de garsoniera  35km bucuresti
5

Casa pret de garsoniera 35km bucuresti

Casă batraneasca la 35km de București in județul Giurgiu sunați direct zero șapte sase șapte cinci zero cinci patru patru opt preț 45000 euro negociabil în jur de 25-30 de minute de la Luica ,Progresu sector 4 cu mașina propie ,si ar fii 40 km de la intercontinental București ...

112 EUR/m2 | 400 m2

Sector 4, Bucuresti

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 mp deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp
9

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri
11
2

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

vila uniri rond regina maria 400 metri cu teren 200 metri

1148 EUR/m2 | 400 m2

Filaret, Sector 4, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro
1

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti

300,000 m2

Sector 6, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro mp
1
1

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3
1

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida
20
7

vand vila pallady metrou strand Pantelimon lebada 400 metri si teren 400 metri super solida pe colt cu dubla deschidere ,terasa superbazgretar de vara si garaj,

575 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Tei - Parcul Circului, apartament superb, 2 camere, etaj 3, vedere stradala
14
4

Bld. LACUL TEI (bloc stradal ), vanzare apartament superb, compus din 2 camere de locuit plus dependinte, in suprafata totala utila de 53 mp. situat la etajul 3 in bloc reabilitat termic structurat pe S + P + 10E , constructie finalizata in anul 1978 cu intrare si vedere stradala. Imbunatatiri: ...

2151 EUR/m2 | 53 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Apartament  Sos  Mihai Bravu  Kaufland plan secund
5
4

Apartament Sos Mihai Bravu Kaufland plan secund

Va prezentam spre vanzare, un apartament compus din 3 camere ,decomandat ,situat la parterul unui bloc format din P+4,intr un imobil construit in anul 1981,in zona Kaufland -Sos Mihai Bravu,in plan secund ,situat la o distanta de aproximativ 7-8 minute fata de metrou Mihai Bravu sau Dristor.Are suprafata ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Mihai+Bravu, Sector 3, Bucuresti

vand apartament
5
3

vand apartament

vând apartament renovat nemobilat Teiul Doamnei 106

2000 EUR/m2 | 40 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Doamna Ghica - Brasoveni, super apartament 2 camere decomandate, mobilat utilat, etaj 4
14
1

TEIUL DOAMNEI Str. Brasoveni, vanzare apartament exceptional, compus din 2 camere decomandate, in suprafata utila de 56 mp. situat la etajul 4 in imobil bloc reabilitat termic, structurat pe S + P + 10E constructie finalizata in anul 1979. FINISAJE: gresie si faianta, parchet, tamplarie ...