Promovat
Centrala proprie decomandat parcare boxa 3 camere Dna Ghica
20

Centrala proprie decomandat parcare boxa 3 camere Dna Ghica

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona Doamna Ghica, la etajul 9 din 10 al unui imobil construit în anul 1974 și anvelopat termic. Apartamentul are o suprafață de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și bucătăria generoasă, ideală pentru familii sau ...

2151 EUR/m2 | 65 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor, Scolarilor, Metrou, Renovat
4

Dristor, Scolarilor, Metrou, Renovat

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, etajul 9 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, instalatiile sanitare si electrice schimbate, renovat complet, acte la zi.

2727 EUR/m2 | 55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujerului aproape de metrou
3
9

Garsoniera de vanzare in zona Lujerului aproape de metrou

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului aproape de metrou. Garsoniera situata in zona linistita, in apropierea mijloacelor de transport,are o suprafata de 30mp , etaj2. Bloc construit in anul 1990. 10 minute de mers pe jos pana la metrou. Pentru mai multe detalii sau vizionari sunati la numarul ...

1816 EUR/m2 | 38 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Soseaua Giurgiului / Drumul Gazarului
15

Apartament 2 camere Soseaua Giurgiului / Drumul Gazarului

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere,decomandat, cu o suprafata totala de aproximativ 50 mp. Caracteristici: -etaj 3/7 -dispune de balcon si spatii de depozitare -compartimentare decomandata -renovat recent -mobilat -exista si uscatorie pe etaj -blocul se va reabilita in 2-3 ...

1499 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon
20
7

Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon structura beton

573 EUR/m2 | 400 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro
1

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti

300,000 m2

Sector 6, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Berceni, Bd. Alexandru Obregia, stradal, 5 minute de Kaufland, 10 de metrou
10
60

Se vinde doar pentru investitie cu preluarea chiriasului, 270 euro. Bloc mixt, fara risc seismic, curat, civilizat, tubulatura ghena noua, statie STB in fata scarii, STB 73 direct la Piata Unirii (20 minute), Sun Plaza la 10 minute pe jos, 17 mp, et. 1 din 10, sd., apa calda si caldura Termoenergetica, ...

2529 EUR/m2 | 17 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare 13 Septembrie
8
21

Garsoniera de vanzare 13 Septembrie

13 Septembrie semistradal garsoniera cf 1 decomandata etaj 4 din 8.Suprafata 42mp utili.In apropiere avem Prosper Mall. Zona linistita. Scara blocului este foarte curata.Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

1667 EUR/m2 | 42 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

Berceni, Brancoveanu, str. Boccaccio, ocazie!
6
55

Berceni, Brancoveanu, str. Boccaccio, ocazie!

15 mp, parter, necesita renovare, acte si vecini ok, agentie. Vizionarile se fac in baza unui contract pentru vizionare semnat anterior in valoare de 100 lei cu documente de incasare. Daca se achizitioneaza locuinta aceasta suma se scade din comision.

1800 EUR/m2 | 15 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2

15,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului
7
22

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului,aproape de Piața Veteranilor. Cu o suprafață utilă de 50 mp,etajul 3 din 4, apartamentul dispune de un balcon închis,bucătăria este complet utilată,situat la 5 minute de metrou lujerului.

1600 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp
1
1

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp

vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vand cladire decebal p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro
5

vand cladire bulevardul decebal formata din p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro

2500 EUR/m2 | 500 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vand apartamente decebal sector 3 lux 2000 euro metru patrat faomat din s+p+3 constructie lux
14
2

1154 EUR/m2 | 130 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

vand teren meriot 881 metri cut 70% pot 3,5 s+p+14 zona m2 deschidere 35 metri
1

881 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Giurgiului, Piata Progresul, 12 minute metrou Eroii Revolutiei, ocazie!
7
40

cf. 1, 27 mp, et. 8 din 10, sd., acte si vecini ok, agentie, comision 2% Vizionarile se fac in baza unui contract pentru vizionare semnat anterior in valoare de 100 lei cu documente de incasare. Daca se achizitioneaza locuinta aceasta suma se scade din comision.

1852 EUR/m2 | 27 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea