Promovat
Apartament 2 camere în vilă | Ultracentral | Dacia – Toamnei
17
4

Mihai Dragusin ^ Global Home Romania ^ Macin ^ Real Estate Consultant Apartament 2 camere în vilă interbelică – Strada Toamnei | Zonă Armenească – Dacia Global Home România vă propune spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai apreciate zone semicentrale ale Bucureștiului, pe Strada ...

2614 EUR/m2 | 44 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Metalurgiei
5
64

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Metalurgiei

Garsoniera cf 1 decomandata, zona Metalurgiei, etaj 1 6 an constructie 1989, 31 mp utili + balcon, imbunatatiri,se vinde mobilat utilat,garsoniera modificata, bucatarie open space + DORMITOR,toate actele la zi,zona foarte accesibila.

1419 EUR/m2 | 31 m2

Metalurgiei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 5 camere Armenesc - Corbeni
18

Apartament 5 camere Armenesc - Corbeni

Apartament spațios cu 5 camere, situat la etajul 3 al unei vile mari, elegante, cu regim redus de înălțime și doar două apartamente pe nivel, oferind intimitate și confort. Imobilul se află în zona istorică a cartierului Armenesc, în imediata apropiere a bulevardului Carol și a Căii Moșilor—o locație ...

1561 EUR/m2 | 114 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, spatios,  Ozana / Salajan, renovat modern
6

Apartament 2 camere, spatios, Ozana / Salajan, renovat modern

Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, mobilat si utilat, intr-un bloc reabilitat, situat in Sector 3, Salajan, pe str Plt. Petre Ionescu, la cateva minute de Statia de metrou 1 Decembrie 1918. - suprafață utilă 56,4 mp - etaj 9/10 - an 1979 - decomandată - mobilat și utilat - apartament ...

1920 EUR/m2 | 56 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Unirii
7
31

Garsoniera de vanzare in zona Unirii

Garsonieră de vânzare în zona Unirii, cu o suprafață de 39 mp, situată la etajul 2 10 al unui imobil construit după anul 1985. Locuința beneficiază de loc de parcare și se află la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou. Poziționarea centrală și accesul rapid la transport, magazine și ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon
20
7

Vand Vila metrou pallady 400 metri utili teren 400 mp metrou pantelimon structura beton

573 EUR/m2 | 400 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București
15
8

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București

vanzari casa container 20 mp la 5600 Euro București Vând Container 20 mp Utili , pereți de 7cm grosime pereți exteriori din tabla galvanizata ,vata sticla de 5cm ,cadru de lemn de jur împrejur și tavan ,pal melaminat , podeaua din OSB de 2.5cm ,linoleum trafic ,mocheta trafic intens noua , polistiren ...

280 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro
1

vand 30 hectare teren comasat militari pentru balastiera pret 10.0000.000 euro se poate sapa la 20 metri adancime ,deschidere de 500 metri la dn 1,București..pitesti

300,000 m2

Sector 6, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Berceni, Bd. Alexandru Obregia, stradal, 5 minute de Kaufland, 10 de metrou
10
60

Se vinde doar pentru investitie cu preluarea chiriasului, 270 euro. Bloc mixt, fara risc seismic, curat, civilizat, tubulatura ghena noua, statie STB in fata scarii, STB 73 direct la Piata Unirii (20 minute), Sun Plaza la 10 minute pe jos, 17 mp, et. 1 din 10, sd., apa calda si caldura Termoenergetica, ...

2529 EUR/m2 | 17 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare 13 Septembrie
8
21

Garsoniera de vanzare 13 Septembrie

13 Septembrie semistradal garsoniera cf 1 decomandata etaj 4 din 8.Suprafata 42mp utili.In apropiere avem Prosper Mall. Zona linistita. Scara blocului este foarte curata.Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

1667 EUR/m2 | 42 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

Berceni, Brancoveanu, str. Boccaccio, ocazie!
6
55

Berceni, Brancoveanu, str. Boccaccio, ocazie!

15 mp, parter, necesita renovare, acte si vecini ok, agentie. Vizionarile se fac in baza unui contract pentru vizionare semnat anterior in valoare de 100 lei cu documente de incasare. Daca se achizitioneaza locuinta aceasta suma se scade din comision.

1800 EUR/m2 | 15 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2

15,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului
7
22

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului,aproape de Piața Veteranilor. Cu o suprafață utilă de 50 mp,etajul 3 din 4, apartamentul dispune de un balcon închis,bucătăria este complet utilată,situat la 5 minute de metrou lujerului.

1600 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp
1
1

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp

vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vand cladire decebal p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro
5

vand cladire bulevardul decebal formata din p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro

2500 EUR/m2 | 500 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vand apartamente decebal sector 3 lux 2000 euro metru patrat faomat din s+p+3 constructie lux
14
2

1154 EUR/m2 | 130 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

vand teren meriot 881 metri cut 70% pot 3,5 s+p+14 zona m2 deschidere 35 metri
1

881 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea