Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni in bloc nou
4
19

Garsoniera de vanzare in zona Berceni in bloc nou

Garsoniera în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Bloc nou, cu design modern și izolație excelentă; An constructie: 2019 Suprafata: ...

1397 EUR/m2 | 39 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Lujerului
7
69

Vanzare garsoniera Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Laborator
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Laborator

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, construit in 2016, scara civilizata, etajul 5 din 10, decomandata, luminosa, spatiosa, 44mp, complet mobilata si utilata, centrala termica proprie, acte pregatite pentru vanzare

3818 EUR/m2 | 44 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat
12

Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat

Apartament cu 4 camere zona Brancoveanu - Piata Sudului (Șos. Olteniței nr. 162) - Etaj 9/10 - Vedere Sud Apartament situat pe Șos. Olteniței nr. 162, la etajul 9 din 10, cu vedere sudică și compartimentare practică. Proprietatea este liberă și poate fi preluată imediat. Locuința este nerenovată, oferind ...

1801 EUR/m2 | 83 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat
5
14

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Biserica Marcuta, Nr. 1, Bl. 34, Et 4 11, vis a vis de Spotalul Sfantul Pantelimon, bloc din 1974, are aprobata reabilitarea termica urmand sa intre in proces de reabilitare, 41 mp, recent renovat, parchet nou, gesie noua, prize si intrerupatoare noi Panasonic, ...

1537 EUR/m2 | 41 m2

Sector 2, Bucuresti

teren de vanzare
4
1

teren de vanzare

Teren de vanzare in zona , Sos.Giurgiului , c-a reper , langa benzinaria Mol. Terenul este la 200 m , de Sos.Giurgiului , are descidere de 14 ml , continuat cu inca 4 ml pentru Alee , care duce la terenul din spate. Sunt doua loturi , unul de 567mp , si unul de 400mp. Se vinde separat , s-au total. Terenul ...

967 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Timpuri noi
8
31

Apartament 3 camere de vanzare in zona Timpuri noi

De vânzare apartament spațios cu 3 camere, situat în zona Timpuri Noi, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone ale Capitalei. Locuința are o suprafață generoasă de 98 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort și spațiu bine compartimentat. Apartamentul dispune ...

1173 EUR/m2 | 98 m2

Timpuri Noi, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare  2627 mp teren+ depozit
5

Vanzare 2627 mp teren+ depozit

B-North Real Estate vă propune spre Vanzare , Spatiu Industrial , depozit., cu teren intravilan situat in VOLUNTARI B-ul PIPERA , județul Ilfov. Potrivit pentru activitati de productie , depozitare, logistica sau alte multiple posibilitati de dezvoltare. Proprietatea beneficiaza de acces facil pentru ...

2028 EUR/m2 | 986 m2

pipera, Sector 2, Bucuresti

Teren intravilan Casa 809 mp Sat Valea Roșie Jud Călărași la 60 km fata de București
5

Se vinde teren intravilan pentru Casa cu o suprafata de 809 mp in Sat Valea Rosie Jud Călărași la o distanta de circa 60 de km fata de București. Din Bucuresti se ajunge pe soseaua DN 4 București-Oltenita avand legatura la iesirea din București si cu Centura A0 Este un Sat linistit cu foarte multe ...

809 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Theodor Pallady
5
6

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 Camere| Complet Mobilat și Utilat | Zonă Ultracentrală
18

Apartament spațios de 4 camere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone centrale ale Bucureștiului – zona Strada Grigore Cobălcescu, ideal pentru locuire confortabilă sau investiție. Proprietatea se predă complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind pregătită pentru mutare imediată. Locuința ...

2875 EUR/m2 | 80 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Pajura, Sector 1
6

Apartament 3 camere Pajura, Sector 1

Apartament 3 camere in zona Pajura, situat la etajul 4 in bloc P+4 , constructie 1963, cu suprafata utila de 53 m.p., semidecomandat, neamenajat, bloc reabilitat termic, liber. Repere imobiliare: Str. Pajurei, Oficiul Postal Pajura, Metrou Jiului, Bucurestii Noi, Pod Constanta.

2093 EUR/m2 | 54 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea