Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Parc IOR- Str. Rotunda
14

Apartament 3 camere zona Parc IOR- Str. Rotunda

Apartament 3 camere zona Parc IOR - Str. Rotunda, etaj 1 din 10, conf 1, semidec. supraf. 73 mp. an constructie 1966 are structura beton armat , bloc anvelopat, apartamentul are instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet mobilat si utilat. 65,8 mp utili / 73,5 mp total ...

1808 EUR/m2 | 73 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere - Aparatorii Patriei - Str Democratiei
14
1

Apartament cu 4 camere, renovat în 2025, situat pe Strada Democratiei nr. 4, în zona Apărătorii Patriei – o alegere excelentă pentru familii sau pentru cei care își doresc confort, liniște și acces rapid către oraș. Locuința este amplasată la etajul 10/10 al unui bloc construit în 1986, pe o stradă ...

1926 EUR/m2 | 73 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camer3 zona Thedor Pallady - 1 Decembrie 1918
8

Apartament 3 camer3 zona Thedor Pallady - 1 Decembrie 1918

Apartament 3 camere zona Theodor Pallady - 1 Decembrie 1918, etaj 1 din 4, conf 1, decomandat, supraf. 70 mp. an constructie 2020, apartamentul are centrala termica proprie, gresie, faianta, termopan, parchet, se vinde mobilat si utilat. Loc de parcare in Complex care intra in pretul apartamentului. Profi ...

2071 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament in vila interbelica | singur pe etaj
20
1

Apartament in vila interbelica | singur pe etaj

Apartament distins într-o vilă interbelică – unic pe etaj, cu farmec clasic și rafinament atemporal Vă invităm să descoperiți un apartament remarcabil, situat la etajul 1 al unei vile interbelice cu regim de înălțime P+2, ce îmbină armonios eleganța arhitecturii de epocă cu funcționalitatea modernă. ...

2070 EUR/m2 | 97 m2

Sector 3, Bucuresti

OPORTUNITATE | 3 CAMERE | DECOMANDAT | LOC DE PARCARE | 2025
15

Acest apartament modern de 3 camere, situat într-un bloc nou finalizat în 2025, la etajul 2 al unei clădiri cu regim de înălțime P+4, oferă o suprafață utilă de 74,2 mp, la care se adaugă un balcon spațios de 6,8 mp, ajungând la o suprafață totală de 81 mp. Proiectat pentru confort și funcționalitate, ...

2487 EUR/m2 | 74 m2

baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Vânzări apartamente 2

Vânzări apartamente

Direct Proprietar, persoane fizica, exclus intermediari vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București punct de reper Metro Berceni, apartamentul este nou are 56 m, balcon de 8 metri pătrați, etaj 1 preț 110000 euro negociabil

1964 EUR/m2 | 56 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare
7
12

Casa de vanzare

Casă de vânzare 120 mp utili, Sector 1, zonă excelentă (Direct proprietar) Se oferă spre vânzare o casă primitoare, ideală pentru o familie, situată pe strada Almaș, în Sector 1, la doar 100 de metri de Piața 16 Februarie, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința are o suprafață utilă de ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro
7

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, in Bucuresti, Sectorul 6, pe Drumul Ciorogarla , cu o suprafata totala de 50 mp. Apartamenul se vinde asa cum se poate observa in fotografii si are si loc de parcare propriu intabulat , la pretul de ...

2 EUR/m2 | 54 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Proprietar,vand garsoniera semidecomandata sector 2,Dimitrov

Garsoniera Sector 2 Pret 57000 Descriere Strada Oborul Nou 13, etaj 10 10, Sector 2 suprafata totala 31 mp. Imobilul este amplasat intr-o zona linistita in spatele Colegiului Național Iulia Hasdeu Garsoniera se află la ultimul etaj al unui bloc tip S+P+10E beneficiind de lumina naturala abundenta ...

2036 EUR/m2 | 28 m2

Dimitrov, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

2 camere decomandat, balcon + 2 debarale, renovat complet, bloc anvelopat
10
4

Vând apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, etaj 6 10, bloc 1981 anvelopat. Renovat complet, balcon închis, 2 debarale, scară curată si renovata. Se vinde nemobilat, iar la cerere se poate vinde si mobilat, contra cost. Localizare excelentă: este situat intre str. Petre Ispirescu si str. Sebastian ...

1891 EUR/m2 | 55 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere semidecomandat zona Rahova
1
1

Apartament 3 camere semidecomandat zona Rahova

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, ideal pentru familie sau investiție. Caracteristici: mobilat și utilat complet compartimentare semidecomandată etajul 4 din 4 suprafață utilă: 35 mp centrală proprie, termopan, aer condiționat loc de parcare în fața blocului Situat în ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
2

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, parter din 4, Dobroesti, Fundeni, Marului
20
4

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat, renovat, Piata Romana
14

Apartament 3 camere decomandat, renovat, Piata Romana

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Magheru, ca punct de reper Piata Romana, intr-un imobil cu lift, construit in anul 1958 , fara risc seismic, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 73 mp. Apartamentul a fost renovat, instalatia electrica si sanitara ...

3209 EUR/m2 | 67 m2

magheru, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere semidecomandat 3

Apartament 2 camere semidecomandat

Ap 2 cam,baie,bucătărie,balcon închis cu termopan,gresie,faianță, parchet,centrală termică, aer conditionat

1000 EUR/m2 | 45 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere circular
10
23

Apartament 3 camere circular

Apartament compus din doua dormitoare, o sufragerie, o baie, bucatarie si doua balcoane. Este situat la etajul 4 4. Suprafata este 67 mp. Are vedere pe ambele parti ale blocului. Este renovat partial, termopane, aer conditionat. Ca amplasare se afla in cartierul Berceni, Piata Sudului, zona Emil Racovita. ...

1343 EUR/m2 | 67 m2

Piata%252bSudului, Sector 4, Bucuresti

Movilița| Teren extravilan| 24000 Mp.
2
1

Movilița| Teren extravilan| 24000 Mp.

Teren Movilița, județul Ialomița, tarla 402 4, cu deschidere de 82 m la asfalt.

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, la 5 minute de Mega Mall
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Pantelimon, intr-un imobil construit in anul 1983, disponibil la etajul 7 din 10, cu o suprafata utila de 58 mp, doua balcoane. ID intern: ROI0018901.

1810 EUR/m2 | 58 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vânzare teren 100 euro mp
1
1

Vânzare teren 100 euro mp

Vând teren, în suprafață de 5.000 mp, la prețul de 100 euro mp, negociabil. Terenul este situat în zona cuprinsă între Drumul Fântâna Oilor și Drumul Coasta Măgurii - Parcela 35, Tarlaua 43, Giulești Sîrbi, București, sector 6. Terenul nu dispune de utilități.

5,000 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

0% Comision Ap 3 camere Drumul Taberei Metrou Valea Ialomiței – 115000
9

0% Comision Client Apartament 3 camere decomandat – Drumul Taberei – Metrou Valea Ialomiței – 115.000€ Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, confort lux, situat în Drumul Taberei, între Bd. Timișoara și Valea Ialomiței, la doar aproximativ 100 m de stația de metrou Valea Ialomiței. ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

Particular,vând apt.3cam,zona Tei,etaj 4  8 ,an constructie1986
8

Particular,vând apt.3cam,zona Tei,etaj 4 8 ,an constructie1986

Lacul Tei .Particular vând ap 3 camere, semidecomandat, etaj 4 8 .An construcție 1986, wc serviciu,baie .Renovat recent.Nu dorim colaborare cu firme de imobiliare.VA MULTUMESC.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea