Imobiliare Sector 1 Bucuresti

Promovat
Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare în zona Calea Calarasilor
10
30

Vă propunem spre vânzare o superbă casă construită în 1908, renovată complet în anul 2019, amenajată, mobilată și utilată. Complet mobilata si utilata, exact cum apare in fotografii. Proprietatea se află central, între Calea Călărașilor și Bd. Unirii. Toate actele sunt în regulă și la zi, astfel încât ...

1800 EUR/m2 | 89 m2

Calea Calarasilor, Sector 1, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament de vanzare zona Mihalache/Chibrit/Domenii 2 camere
8

Vânzare Apartament 2 camere – Zona 1 Mai | Bloc Reabilitat | Etaj 7/7 | 2 Debarale Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona 1 Mai, o locație strategică ce oferă acces rapid către centrul Capitalei și zona de nord. Locuința se află la etajul 7 al unui imobil cu ...

2333 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere 111,78 mp - Cl. Victoriei - Nicolae Iorga
18

Comision 0% Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere cu suprafata totala de 111,78 mp, dintre care 86,21 mp utili + 18,15 mp cele 2 balcoane + 7,42 mp boxa la subsol, situat la ultimul etaj al unui imobil de 5 niveluri + un al saselea etaj retras care nu acopera apartamentul nostru, aflat ...

2158 EUR/m2 | 86 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Bucurestii- Noi - zona Bazilescu, str. Pietei
9
14

Bucurestii- Noi - zona Bazilescu, str. Pietei

Bucurestii- Noi - zona Bazilescu, str. Pietei, teren 341 mp, deschidere - 11,21. Zona case -Vile , toate facilitatile. Exista constructii demolabile. Urbanism L2a, POT= 450%, CUT = 1,3 P+2ET. Prin PUD, se poate Mansarda 60%.

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Primaverii apartament 2camere
1
4

Primaverii apartament 2camere

Primăverii vav liceul Jean Monnet bloc reabilitat termic 2 camere etaj 1 din p +3 decomandat neamenajat Preț 185000 euro Proprietar

3700 EUR/m2 | 50 m2

Primaverii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere Sisesti
8
20

Apartament 2 camere Sisesti

Vand apartament 2 camere situat in Atrium Plaza - Gheorghe Ionescu Sisesti nr 96. Constructia este finalizata in procent de 95%. Finisajele sunt incadrate in categoria premium . Locuind aici veti simti ca sunteti clienti ai unui hotel de 5 *. Pretul este de 150000 tva inclus!!!! Suprafata 58 mp

2586 EUR/m2 | 58 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Spatii comerciale de vanzare in cartier rezidential zona Baneasa, Nord
13

Imobiliar Expert Grup va prezinta: Spații Comerciale de Vânzare – 238 mp și 250 mp – Băneasa, București Locație Premium – Zona de Nord, Băneasa Suprafață: 238 mp și 250 mp Vitrină stradală: 9 ml si mai mult, fiind pozitionate astfel incat au 3 laturi la exterior ️ Situate în incinta unui cartier ...

2500 EUR/m2 | 238 m2

baneasa, Sector 1, Bucuresti

Vand Teren Izvorani Locatie Top
4
2

Vand Teren Izvorani Locatie Top

portunitate excepțională de investiție: Teren intravilan 4513 mp în Izvorani, lângă Pădurea Snagov Vă propunem spre vânzare un teren intravilan generos, în suprafață de 4513 metri pătrați, situat în una dintre cele mai exclusiviste și liniștite zone din nordul capitalei Izvorani, pe strada Mareșal ...

Sector 1, Bucuresti

Vând teren Băneasa Dobrogeanu Gherea 4

Vând teren Băneasa Dobrogeanu Gherea

Vând teren intravilan băneasa, Dobrogeanu Gherea,acte valabile in regulă,valabile, aproximativ 791 metri pătrați,detalii la