Imobiliare Sector 1 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, et 3/10,Parc Bazilescu
8

Apartament 3 camere de vanzare, et 3/10,Parc Bazilescu

Vânzare Apartament 3 camere – Parc Bazilescu (langa metrou) | Bloc Reabilitat | Etaj 3 Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Parc Bazilescu, o locație privilegiată ce îmbină accesul rapid către nordul Capitalei cu proximitatea zonelor verzi. Locuința se află la etajul 3 al ...

2083 EUR/m2 | 60 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Teren Bulevardul Bucuresti Noi de vanzare | 426mp
6
4

Teren Bulevardul Bucuresti Noi de vanzare | 426mp

Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu o suprafață de 426 mp, cu front stradal generos de 22 mp, situat pe Bulevardul Bucureștii Noi, Sector 1, aflat la 5 minute de statia de metrou Straulesti. Amplasarea oferă vizibilitate excelentă, acces facil, locatie bine conectata la transportul public, ...

426 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
3 camere | 131 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE
20
1

3 camere | 131 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE

Vă prezentăm spre vânzare, un apartament spectaculos cu 3 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Green Lake, aflat lângă lacul Grivița. O locuință ce oferă confort de lux, spațiu generos și un stil de viață rafinat, într-un cadru natural de excepție, în imediata ...

3411 EUR/m2 | 158 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vilă individuală Băneasa, lângă lac, aproape de Herăstrău, zona Nord, direct proprietar
10
3

Vă propun spre vânzare o vilă individuală situată într-una dintre cele mai apreciate zone din Nordul Capitalei Băneasa, la doar 50 m de faleza Lacului Băneasa și la câteva minute de Parcul Herăstrău Locație excelentă, pe străzi liniștite, cu trafic redus, între Str. Gârlei și Bd. Dobrogeanu Gherea, ...

2116 EUR/m2 | 250 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Intravilan în zona superba de deal
10
11

Intravilan în zona superba de deal

Direct de la proprietar, toate actele la zi. Se vinde teren intravilan în suprafață de 2700 mp, în sat Glambocelu, comuna Bogati, judetul Arges. Terenul se afla într-o zona superba și liniștită a comunei Bogati, fiind la intrare în localitate, primul sat din comuna Bogati, la 100 km de București, 30 ...

Sector 1, Bucuresti

Universitate - Kogalniceanu
5
2

Universitate - Kogalniceanu

Universitate - Kogalniceanu, pozitie deosebita, fara imbunatatiri, balcon, adiacent Cismigiu, Calea Victoriei, Bd. Regina Elisabeta, 5 minute Metrou Izvor

2500 EUR/m2 | 50 m2

Piata+Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, parter, curte comună închisă, ultracentral
10

Apartament cu 2 camere, compartimentare decomandat, amplasat la parterul unui ansamblu de case cu regim P+1, construit în 1950, în zona ultracentrală a Bucureștiului. Suprafața utilă de 50 mp se pretează atât pentru locuit, cât și pentru investiție cu randament bun. Cele 2 camere sunt separate — zi ...

2900 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

vand teren bucuresti 96.000 metri patrati zona m3 sector 1 pret super ieftin 99 euro metru patrat
9
2

vand teren București 96.000 metri patrati zona m3 sector 1 pret super ieftin 99 euro metru patrat,drept de construcție amprenta 32000 metri patrati x 2.5 cur pot 35% zona m3 inaltime 15 mh se pot construi 80.000 metri patrati posibil extindere 0,6

96,000 m2

Băneasa, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament mobilat Balcescu -Magheru
10
1

Apartament mobilat Balcescu -Magheru

Particular vând apartament situat pe bulevardul Nicolae Bălcescu nr 33 mobilat și utilat complet la etajul 5 10 într-un imobil cu centrală termică proprie fără risc , fără urgență. Apartamentul are o suprafață de 45 mp utili și balcon de 6 mp,instalație electrică refăcută , sanitară, calorifere noi,2 ...

3444 EUR/m2 | 45 m2

Magheru, Sector 1, Bucuresti

Giurgiului, Piata Progresului, intrarea Plopeni
10
5

Giurgiului, Piata Progresului, intrarea Plopeni

Giurgiului, Piata Progresului, intrarea Plopeni, zonă de case si vile, 2 camere, demisol din D+ P+3 etaje, decomandat, luminos, imobil construit în 2008, centrala termică de apartament, zugravit recent.

1129 EUR/m2 | 58 m2

Giurgiului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Dorobanti- Amman
16
2

Dorobanti- Amman

Top Home Advisors va propune spre vanzare un apartament de 2 camere situat la etajul 7/10, decomandat, 43 mp, mobilat si utilat ca in prezentarea foto. Apartamentul este liber si se poate viziona cu o programare in prealabil cu 24-48 h inainte. Comision cumparator standard. Vizionarea se face doar în ...

2488 EUR/m2 | 43 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Dorobanti- Amman
13
4

Dorobanti- Amman

Top Home Advisors va propune spre vanzare un apartament de 2 camere situat la etajul 7/10, decomandat, 43 mp, mobilat si utilat ca in prezentarea foto. Apartamentul este liber si se poate viziona cu o programare in prealabil cu 24-48 h inainte. Avem si prezentare video. Nu ezitati sa ne contactati! Comision ...

2488 EUR/m2 | 43 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere, decomandat, Baneasa - Horia Macelariu
18
1

Apartamentul se află la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+11E, situat lângă hotelul Phoenicia Grand Hotel, în zona bulevardelor Ficusului și Aerogării. Este decomandat, are o suprafață de 123 mp și este complet orientat către est. Are un living cu balcon integrat și bucătărie deschisă, cu suprafața ...

3130 EUR/m2 | 123 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament 2 camere, parter/2, 62mp, Zona Grivita/Ion Mihalache
4

Vânzare Apartament 2 camere – Zona Grivița / Mihalache | Bloc Nou | Centrală Proprie | Parter Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Grivița - Ion Mihalache, o locație deosebită ce îmbină farmecul cartierelor consacrate cu avantajele unei construcții noi. Locuința se află la ...

2742 EUR/m2 | 62 m2

turda, Sector 1, Bucuresti

Vinzare garsoniera Militari
11

Vinzare garsoniera Militari

Vinzare garsoniera confort1 semidecomandata fara îmbunătățiri recente bloc anvelopat la metrou Gorjului,scoli,grădinițe ,piata Gorjului vizavi mijloace de transport în comun..scara bloc impecabila fara datornici..

2125 EUR/m2 | 32 m2

Sector 1, Bucuresti

Baneasa - Teisani, vila P+1E, 6 camere, suprafata utila 212 mp
15

Baneasa - Teisani, vila P+1E, 6 camere, suprafata utila 212 mp, (suprf. construita 250 mp), an 2008, teren 553 mp, deschidere 30 m, trei grupuri sanitare, garaj, centrala termica, in apropierea padurii, intabulat, comision 0, pret vanzare 650.000 EUR negociabil

3066 EUR/m2 | 212 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament 3 camere, terasa 40 m, garaj langa Padurea Baneasa   Comision 0%
10
1

Vanzare apartament 3 camere, terasa 40 m, garaj langa Padurea Baneasa Comision 0%

Vanzare apartament 3 camere, gata de mutare, spațios și luminos, situat în zona de nord a Bucurestiului, in apropiere de Padurea Baneasa, Mall Baneasa, scoli si gradinite internationale. Cu o suprafață utilă de 100 mp și o terasă impresionantă de 40 mp, această proprietate oferă cadrul ideal pentru ...

3350 EUR/m2 | 100 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Spatiu comercial situat central, cu vitrina & vizibilitate. Ideal Investitie
18
4

Am placerea sa va ofer spre vanzare acest spatiu comercial situat central, in Calea Plevnei nr 11-13, in apropiere de parcul Cismigiu si Izvor, Piata Kogalniceanu, cu trafic pietonal intens si acces la mijloace de transport in comun. Spatiul este situat la Parter si Subsol de bloc (fara clasa de risc ...

1876 EUR/m2 | 266 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea