Imobiliare Sector 1 Bucuresti

Vanzare garsoniera zona Banu Manta
4
34

Vanzare garsoniera zona Banu Manta

Banu Manta langa Primarie Sectorului 1 surafata de 30 mp2, zona Banu Manta, langa primaria Sector 1, etaj 2, utilata, mobilata complet, termopane, gresie, parchet, AC. Pretul include tot. Se accepta si credit noua casa, actele pregatite.

2067 EUR/m2 | 30 m2

Banu Manta, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Duplex premium 4 camere | Lift privat | Curte 50mp | 2 Parcari | Dorobanţi
20

Duplex premium cu 4 camere (3 dormitoare + living), proiectat pentru locuire personală, nu pentru investiție. Execuție fără compromisuri, materiale autentice și soluții tehnice avansate. Suprafețe: - 132,3 mp utili - 204 mp construiți - curte proprie 50 mp - terasă parter + terasă ...

5971 EUR/m2 | 132 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament luxos,luminos,foarte spatios in Erou Iancu Nicolae-Oferta atractiva
20

Areea imobiliare va propune spre cumparare un apartament cu doua dormitoare ce este situat intr-un imobil finalizat in anul 2012. Adresa imobilului este pe str Erou Iancu Nicolae nr 75. Va rog sa va uitati si la video. Va stam la dispozitie la orice ora de luni pana duminica . Configuratie apartament: - ...

3333 EUR/m2 | 105 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat Piata Resita Sector 4
7

Apartament 2 camere decomandat Piata Resita Sector 4

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat pe strada Resita in Sector 4 Suprafata 37 mp Etaj 10 Blocul este reabilitat termic Instalatiile electrice si sanitare sunt schimbate ceea ce ofera un mare plus Se preda mobilat-utilat Actele sunt pregatite pentru vanzare, mutare imediata! Comision ...

1756 EUR/m2 | 37 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat - Piata Progresul / Soseaua Giurgiului
8

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat in spatele Pietei Progresul / Soseaua Giurgiului - Sector 4 - Bucuresti - suprafata utila 53 mp, 3 camere, baie cu geam - etaj -10/etaj tehnic deasupra , bloc 1977 - urmeaza reabilitarea termica - renovat ultima data in 2017, usor ...

1410 EUR/m2 | 53 m2

Giurgiului, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera Centrul Vechi
10

Garsoniera Centrul Vechi

Ramiro Imob va ofera spre vanzare garsoniera in zona Centrul Vechi Imobilul nu are risc seismic Situat la Parter din 2 Suprafata utila 20 mp Mobilat si utilat Pret 62000 Euro negociabil Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Viorel 0763026362 Comision standard Oferim ...

3099 EUR/m2 | 20 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Drumul Taberei
9

Apartament 3 camere Drumul Taberei

Ramiro Imob va ofera spre vanzare apartament 3 camere Drumul Taberei Situat la 5 minute de metrou Etaj 8/10 Suprafata aproximativ 63 mp Bloc anvelopat Mobilat si utilat Pret 119500 Euro negociabil Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Viorel 0763026362 Comision standard Oferim ...

1927 EUR/m2 | 62 m2

Drumul Taberei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Constantin Brancoveanu Sector 4
10

Apartament 3 camere Constantin Brancoveanu Sector 4

VA OFERIM SPRE VANZARE UN APARTAMENT DE 3 CAMERE PE BULEVARDUL CONSTANTIN BRANCOVEANU. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5 ,blocul este anvelopat si mansardat. Apartamentul mai dispune si de o boxa dubla si loc de parcare. In vecinatate se afla magazine scoala, statie de autobuz. Distanta pana la ...

1695 EUR/m2 | 46 m2

Brancoveanu, Sector 1, Bucuresti

Cladire pentru clinica/sediu firma, ID 12892
4

Cladire pentru clinica/sediu firma, ID 12892

Cladire de birouri construita in 2014, inchiriata partial, disponibila pentru vanzare. Cladirea se preteaza pentru sediu propriu de firma, clinica, investitie etc.

2658 EUR/m2 | 602 m2

Ferdinand, Sector 1, Bucuresti

OCAZIE GARSONIERA SOS OLTENITEI METROU AP PATRIEI
8
1

OCAZIE GARSONIERA SOS OLTENITEI METROU AP PATRIEI

VA prezentsam spre vanzare o garsoniera situata pe soseaua oltenitei renovata recent complet, pana la zidarie, intalatie electrica noua, instalatie sanitara noua. In afara de masina de spalat, absolut tot ce se vede in imagini este nou, detin facturi de achitizie. Se vinde complet utilata si mobilata, ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Oltenitei, Sector 1, Bucuresti

Apartament premium 3 camere Baneasa
13

Apartament premium 3 camere Baneasa

Ramiro Imob va ofera spre vanzare apartament 3 camere Imobilul are acces rapid la Baneasa/Otopeni Finisaje de lux, spatios cu un desing modern Etajul 4/5 Bloc nou Suprafata utila 99 mp Mobilat si utilat produse Premium Cartierul are paza 24/7 Loc de joaca pentru copii Pretul 162500 euro negociabil Inchiriere ...

1636 EUR/m2 | 99 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Cladire de birouri pentru investitie, 8% yield, ID 5057
6

Cladire de birouri pentru investitie, 8% yield, ID 5057

Cladire de birouri care genereaza venituri, inchiriata pe 5 ani. Posibilitate parcare Grad ocupare cladire: 100 % Stare imobil: modernizat

2926 EUR/m2 | 376 m2

Titulescu, Sector 1, Bucuresti

Spatiu birou Aviatorilor-Herastrau, ID 13200
6

Spatiu birou Aviatorilor-Herastrau, ID 13200

Spatiu de birou situat la parterul unui bloc pretabil pentru utilizator final. Spatiul este dispus pe parter 8 camere cu suprafetele 2*38 mp, 22 mp si 5*17 mp, receptie, chicineta si demisol 2 camere cu suprafetele de 74 mp si 16 mp.

4023 EUR/m2 | 348 m2

Aviatorilor, Sector 1, Bucuresti

Structura cladire de birouri pentru investitie, ID 13823
4

Structura cladire de birouri pentru investitie, ID 13823

Structura de cladire dispusa pe S+P+8E cu suprafata utila de 3050 mp disponibila pentru vanzare. Posibilitate parcare

1967 EUR/m2 | 3,050 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat Margeanului
9

Apartament 2 camere decomandat Margeanului

Ramiro Imob va ofera spre vanzare apartament 2 camere decomandat Imobilul necesita renovare Clasa energetica A Etaj 4/8 Suprafata utila 51 mp An 1984 Bloc anvelopat Pret 80000 euro negociabil Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Viorel 0763026362 Comision standard Oferim ...

1568 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Cladire de birouri disponibila pentru sediu propriu, ID 4595
13

Cladire de birouri libera de sarcini pretabila pentru sediu de companie, clinica etc. Posibilitate parcare Terasa

2665 EUR/m2 | 938 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa de vanzare Rahova
8

Casa de vanzare Rahova

Ramiro Imob va ofera spre vanzare casa individuala situata in Rahova Renovata interior Casa a fost consolidata Imobilul dispune de: beci, put de apa, magazie Suprafata construita aproximativ 120 mp Suprafata teren 300 mp Mobilat si utilat Pret 178000 Euro negociabil Pentru mai multe detalii, vizionări ...

1780 EUR/m2 | 100 m2

Salaj, Sector 1, Bucuresti

Imobil de birouri de vanzare, Grozavesti, ID 3173
6

Imobil de birouri de vanzare, Grozavesti, ID 3173

Pe langa amplasarea la numai 2 minute de statia de metrou Grozavesti si de statii de RATB, avantajele cladirii de birouri de inchiriat sunt numeroase: zona dispune de restaurante si centre comerciale, dar si de locuri de parcare si mai ales proximitatea Politehnicii care este importanta pentru firmele ...

1538 EUR/m2 | 6,500 m2

Grozavesti, Sector 1, Bucuresti

Pentru vanzare cladire de birouri, zona Domenii,  ID 5940
10

Pentru vanzare cladire de birouri, zona Domenii, ID 5940

Cladire structurata pe subsol, parter si patru etaje. Fiecare etaj are 150mp suprafata utila. Cladirea este amplasata pe o strada secundara, fara trafic intens, la 3 minute de mers pe jos de statia de metrou Grivita. Dotări și finisaje Ferestre deschise Tavan suspendat Cablare perimetrala Parchet Chicineta Restaurant ...

1667 EUR/m2 | 660 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Office building de vanzare,  zona Dimitrie Pompei, ID 6652_1
14

Office building de vanzare, zona Dimitrie Pompei, ID 6652_1

Dotări și finisaje Cortina sticla Ferestre deschise Tavan Tavan suspendat Podea inaltata Mocheta Restaurant in zona CCTV Priza voce-date Cablare Voce Date Sistem de detectie a incendiilor Hidranti Internet Sistem 2 tevi Aer Centrala termica

1496 EUR/m2 | 7,021 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Birou de vanzare in zona Mihai Bravu, ID 13966
7

Birou de vanzare in zona Mihai Bravu, ID 13966

Dotări și finisaje Ferestre deschise Cablare perimetrala Parchet Restaurant in zona CCTV Cablare Voce Date Sistem de detectie a incendiilor Control acces Internet Sistem 2 tevi Aer

2451 EUR/m2 | 1,183 m2

Mihai Bravu, Sector 1, Bucuresti

OCAZIE Apartament 2 camere langa METROU Piata Sudului
6

OCAZIE Apartament 2 camere langa METROU Piata Sudului

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere aflat la etajul 2/8 situat la 3 minute de gura de Metrou Piata Sudului. Imobilul se vinde complet mobilat si utilat Pentru mai multe detalii, vizionări sau oferte similare, contactați-mă! Marius 0728613654 Comision standard Oferim suport complet în ...

2436 EUR/m2 | 55 m2

Oltenitei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat Constantin Brancoveanu
5

Apartament 3 camere decomandat Constantin Brancoveanu

Ramiro Imob va ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat Situat in zona Constantin Brancoveanu Etajul 1 din 4 Suprafata utila 60 mp Centrala proprie Bloc anvelopat Mobilat si utilat Pret 125.000 Euro negociabil Locația este excelentă, aproape de grădinițe, creșe, școli, supermarketuri. Stația ...

2083 EUR/m2 | 60 m2

Brancoveanu, Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea