Imobiliare Sector 1 Bucuresti

Promovat
Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp
9
1

Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp

Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp(2241 mp suprafata utila), d= 69 m la drum de servitute. Zona L1c - P+2e+R3, POt = 45%. Facilitatile zonei.

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vilă elegantă în zona Primăriei Sector 1 - la 10 minute de Piața Victoriei
10
3

Situată într-o zonă rezidențială exclusivistă, liniștită și sigură, chiar în apropierea Primăriei Sectorului 1, această casă modernă, construită în 2015, îmbină perfect confortul urban cu intimitatea unei locuințe private. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către Piața Victoriei, Șoseaua Kiseleff ...

3492 EUR/m2 | 126 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Arhitectură, tehnologie și lifestyle premium într-o vilă spectaculoasă
20

Îți dorești un stil de viață într-o casă care îmbină armonios tehnologia inteligentă cu eleganța contemporană și contribuie activ la un consum eficient de energie? Atunci ai ocazia să descoperi o locuință unică, care răspunde perfect nevoii tale de modernitate, libertate și estetică arhitecturală curată. Această ...

2320 EUR/m2 | 344 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Piata Victoriei complet renovat
7

Apartament 2 camere Piata Victoriei complet renovat

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere situat în inima Capitalei, pe strada Dr. Iacob Felix, la doar câteva minute de mers pe jos de Piața Victoriei. ​ Caracteristici Principale: ​Suprafață: 41 mp utili. ​Etaj: 1 din 10 (ideal pentru acces rapid). ​An construcție: 1976 (bloc solid, fără ...

3390 EUR/m2 | 41 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Ultracentral - Magheru
8

Apartament 2 Camere Ultracentral - Magheru

Vă prezentăm un apartament modern de 2 camere ( complet renovat 2025 ), cu o suprafață totală de 50 mp (inclusiv balcon închis), situat la etajul 8/8 al unui imobil construit în 1960, neîncadrat în nicio clasă de risc seismic. Poziționat chiar în inima Capitalei, acest apartament este alegerea ideală ...

3809 EUR/m2 | 47 m2

magheru, Sector 1, Bucuresti

Vand Teren Izvorani Locatie Top
4
2

Vand Teren Izvorani Locatie Top

portunitate excepțională de investiție: Teren intravilan 4513 mp în Izvorani, lângă Pădurea Snagov Vă propunem spre vânzare un teren intravilan generos, în suprafață de 4513 metri pătrați, situat în una dintre cele mai exclusiviste și liniștite zone din nordul capitalei Izvorani, pe strada Mareșal ...

Sector 1, Bucuresti

Garsoniera Ministerul transporturilor
9

Garsoniera Ministerul transporturilor

Proprietar vând garsoniera cf1 Gara de Nord București lingă ministerul transporturilor bloc stradal 30mp.et8 centrala termica semimolata ideală ptr investiție închiriat în regim hotelier etc Bloc stradal cu R.S aprobat de primaria capitalei pentru consolidare reabilitare termica

1786 EUR/m2 | 28 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament Doua Camere Luminos Bucurestii-Noi Chitila Mall Colosseum
7
2

Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Soseaua Chitilei, intr-o zona in plina dezvoltare, foarte bine conectata la restul orasului. Proprietatea este amplasata la etajul 4 din 5, intr-un imobil nou, finalizat in 2019, si este ideala atat pentru locuire imediata, cat si ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Drumul Taberei 82 etaj 1 din 8 - Materna, an 1979
10
2

Apartament 3 camere semidecomandat, suprafata utila 61,2 mp + balcon 13 mp, suprafata totala 74,13 mp Constructie inceputa februarie 1978 (avem documentul de incepere constructie), la 1 an dupa marele cutremur, structura super solidă cu grinzi mari, late, in fiecare camera și pe hol. Baclonul este ...

1688 EUR/m2 | 74 m2

Sector 1, Bucuresti

Central Plevnei (Vizavi de  Orhideea Gardens)
10

Central Plevnei (Vizavi de Orhideea Gardens)

Central Plevnei in vila constructie 2007 vand 3 camere semidecomandat , balcon 12mp. vedere panoramica (Orhideea Gardens) centrala proprie apometre gaze catv net mobilat utilat loc parcare riverani etc.

2875 EUR/m2 | 80 m2

Plevnei, Sector 1, Bucuresti

vand ap 2c

vand ap 2c

vand ap 2c confprt 1 super amenajat parer bloc de caramida parchey din lemn stratificat cu izolati din pluta mobilat toate noi, climatizor obloane centrala propie noua 2 holuri un vestibul cat o caera amenajat cu canapea tv si foto tapet super frumos bpxa la subsol amenajata cu dulapuri de depozitare ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Dămăroaia, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 Camere| Complet Mobilat și Utilat | Zonă Ultracentrală
18

Apartament spațios de 4 camere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone centrale ale Bucureștiului – zona Strada Grigore Cobălcescu, ideal pentru locuire confortabilă sau investiție. Proprietatea se predă complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind pregătită pentru mutare imediată. Locuința ...

2875 EUR/m2 | 80 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Oferte vanzari 3 camere 22

Oferte vanzari 3 camere

Titulescu metrou Basarab ap în vila 3 camere parter cca 52m.p. , intretinere mica are centrala , 2 întrări termopan, aer conditionat zona super aproape parc Herăstrău 122300 euro eventual plus pivnita 5500 euro depozitare 5.80 m.p. și mai avem în aceiași vila inca un ap 2 camere 98800 euro

40767 EUR/m2 | 3 m2

Sector 1, Bucuresti

Dinicu Golescu  (Gara de Nord
8
28

Dinicu Golescu (Gara de Nord

Dinicu Golescu confort I semidecomandat parter liber bloc fără risc seismic reabilitat termic aproape piață metrou ratb renovat complet.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Pipera Drumul Potcoavei Apart 2 camere Complex La Gloire
20

Pipera Drumul Potcoavei Apart 2 camere Complex La Gloire

Oferta cu 0% comision pentru cumpărător!!! Apartament cu 2 camere situat pe strada Vlad Țepeș in complexul rezidențial La Glorie Pipera, lângă strada Drumul Potcoavei sau OMV Pipera cu acces facil către autostrada A3 București Ploiești si cartierul Aviației. Foarte aproape de zona de scoli și grădinițe ...

3192 EUR/m2 | 52 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament 4 camere Baneasa
1
2

Vanzare apartament 4 camere Baneasa

Proprietar Vand apartament 4 camere zona Baneasa (EXCLUS AGENTII) Et 3 4 , An 1980 Bloc anvelopat (apartamentul este dublu anvelopat: exterior si interior, foarte calduros) Consum mic de energie termica Costuri mici intretinere lunara Vecini foarte linistiti Lume civilizata Dotari Gresie ...

3543 EUR/m2 | 82 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Cișmigiu Proprietar, vând apartament
1
9

Cișmigiu Proprietar, vând apartament

Cișmigiu, Proprietar, vând ap. 2 camere, decomandat,mobilat, utilat,62 mp.,et.1 5,garaj subteran optional, lift, bl. 2021,zona civilizata, acces, ratb, metrou, tramvai, centru vechi, centru civic,cismigiu etc.

5806 EUR/m2 | 62 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

casa 4 camere
5
4

casa 4 camere

casa 4 camere , sector 1 , zona soseaua Chitilei, st 135 m , SC 90m , toate utilitățile , preț8 190000euro. 2 camere sunt consolidate cu plasa de Buzău și tencuite, iar celelalte 2 sunt construite in 2006 cu fundație făcută pentru constructie etaj.Particular.

2111 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

Dorobanti_Floreasca, bloc 2016, Proprietar
8
2

Dorobanti_Floreasca, bloc 2016, Proprietar

Apartament 2 camere decomandate zona Dorobanti, Strada Dionisie Fotino, in bloc tip Boutique, P+3, an constructie 2016, luminos, spatios, bine compartimentat, cheltuieli mici de intretinere. Mobilat, utilat, gata de mutat.

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 1, Bucuresti

TEREN și  casă  de vânzare în Sectorul 1 Băneasa 4

TEREN și casă de vânzare în Sectorul 1 Băneasa

Teren de vânzare in cartier Băneasa sectorul 1 In prezent are o construcție, casa plus anexe, din anii 80 ,pe o suprafață de 450 mp., restul suprafeței este compus dintr-o livadă pomi. Terenul are o suprafață de 976 mp ,deschdere 13.6 m liniari. Conform certificat urbanism,se poate construi imobil cu ...

976 m2

Sector 1, Bucuresti

Vânzare teren Mogosoaia
5
10

Vânzare teren Mogosoaia

Ofer spre vânzare teren intravilan în suprafață de 250 mp La un km. de sos București-Târgoviște, în partea opusa Palatului Brâncovenesc.Zona linistita

Mogosoaia, Sector 1, Bucuresti

Vila pretabila rezidenta office la Bulevard  Iancu Nicolae
18

Vila pretabila rezidenta office la Bulevard Iancu Nicolae

Excelenta prin experienta! Va prezentam o vila situata pe Bd. Erou Iancu Nicolae pretabila pentru rezidenta sau office cu acces rapid catre DN1 sau Bd. Pipera. Regimul de inaltime este P+1+M, astfel compartimentarea fiind urmatoarea: Parterul este format dintr-un living spatios si luminos, bucatarie, ...

Sector 1, Bucuresti