Imobiliare Sector 1 Bucuresti

Promovat
Apartament modern cu curte proprie, Herăstrău – Șoseaua Nordului
20

Descoperă un apartament exclusivist de 2 camere, situat pe Șoseaua Nordului, într-una dintre cele mai dorite zone ale Capitalei, la doar câțiva pași de Lacul Herăstrău. Apartamentul este compus din sufragerie, bucătărie închisă, balcon, dormitor și baie cu cadă și are următoarele caracteristici: Suprafață ...

4056 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Penthouse modern, mobilat complet – Voluntari Central
20

Penthouse modern, mobilat complet – Voluntari Central

Un apartament spectaculos, tip penthouse, situat într-o zonă liniștită și centrală din Voluntari, ce îmbină confortul urban cu spațiul generos al unei case. Proprietatea este complet mobilată și utilată, pregătită să fie locuită imediat. ✨ Caracteristici principale: Suprafață generoasă: 3 camere spațioase, ...

1839 EUR/m2 | 212 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Reședință elegantă in zona Iancu Nicolae
20
3

Reședință elegantă in zona Iancu Nicolae

Îți prezint o casă deosebită ca poziție și atmosferă, situată pe strada Șerban Cantacuzino, pe o stradă privată, , oferind un nivel rar de liniște, intimitate și siguranță. Proprietatea se află într-o zonă exclusivistă , cu acces rapid către principalele artere ale orașului, restaurante, școli, zone ...

2438 EUR/m2 | 240 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp
9
1

Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp

Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp(2241 mp suprafata utila), d= 69 m la drum de servitute. Zona L1c - P+2e+R3, POt = 45%. Facilitatile zonei.

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament deosebit în vilă interbelică   109 mp   Cişmigiu   Grigore Cobălcescu   Garaj + Terasă
10
5

Apartament deosebit în vilă interbelică 109 mp Cişmigiu Grigore Cobălcescu Garaj + Terasă

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și elegant, situat într-o vilă interbelică construită în anul 1930, în zona ultracentrală a Bucureștiului, pe Strada Gheorghe Lazăr nr. 9, în apropiere de Parcul Cişmigiu și Grigore Cobălcescu. Apartamentul este amplasat la parter înalt și are o suprafață ...

1835 EUR/m2 | 109 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Giurgiului, Piata Progresului, intrarea Plopeni
10
5

Giurgiului, Piata Progresului, intrarea Plopeni

Giurgiului, Piata Progresului, intrarea Plopeni, zonă de case si vile, 2 camere, demisol din D+ P+3 etaje, decomandat, luminos, imobil construit în 2008, centrala termică de apartament, zugravit recent.

1129 EUR/m2 | 58 m2

Giurgiului, Sector 1, Bucuresti

Piata Victoriei, apartament 2 camere renovat, etajul 1 10
7
2

Piata Victoriei, apartament 2 camere renovat, etajul 1 10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Piata Victoriei, reper Dr. Felix, intr-un imobil construit in anul 1976 , reabilitat termic, disponibil la etajul 1 din 10, cu o suprafata de 41 mp. Apartamentul a fost renovat, instalatia electrica si sanitara schimbata. ...

3658 EUR/m2 | 38 m2

piata victoriei, Sector 1, Bucuresti

Stradal Mendeleev 80mp
12
1

Stradal Mendeleev 80mp

Ultracentral demisol 80 mp spatiu in imobil tip vila situat stradal pe strada Mendeleev cu posibilitati multiple de utilizare .

1824 EUR/m2 | 85 m2

magheru, Sector 1, Bucuresti

apartament in casa p+1, ultracentral 6

apartament in casa p+1, ultracentral

Direct proprietar. Pret promotional. Apartament la etaj intr-o casa parter + 1. Ultracentral, Berthelot, curte mare, locuri de parcare, casa este la distanta mare de strada. Beci comun. Pod uscat, in stare buna. Luminoar pe scari. Anul constructiei: 1939. De renovat. Putem recomanda un constructor ...

1867 EUR/m2 | 90 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Teren Paradisul Verde | Corbeanca | 442MP | Toate Utilitatile
6

Va propunem spre vanzare un teren intravilan construibil in interiorul complexului Paradisul Verde situat Bulevardul Paradisul Verde, avand o suprafata de 442 mp. Terenul este imprejmuit si beneficiaza de toate utilitatile - curent, apa curenta din put de mare adancime cu statie de filtrare, gaz, canalizare ...

442 m2

Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Romana
11
1

Vanzare apartament 2 camere Romana

Va propunem spre vanzare apartament ultracentral cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat langa metrou din Piata Romana, intr-un imobil construit in anul 1960 , disponibil la etajul 2 din 8, vedere pe spate, catre est, cu o suprafata utila de 44 mp si suprafata totala de 49 mp. Se poate vinde mobilat ...

2725 EUR/m2 | 44 m2

Sector 1, Bucuresti

CASA SI TEREN PRIMARIE SECTOR 1
3
4

CASA SI TEREN PRIMARIE SECTOR 1

Casa + teren zona Primaria Sector 1 - 210 mp teren, S+P+1+pod, oportunitate investitie Se ofera spre vanzare in exclusivitate casa cu teren situata in apropiere de Primaria Sectorului 1, intr-o zona centrala si foarte bine cotata, cu acces rapid la toate facilitatile urbane. Proprietatea dispune de ...

1087 EUR/m2 | 184 m2

Sector 1, Bucuresti

Teren intravilan 490 mp, Calea Plevnei 64-66   Zona Premium Opera Nationala Bucuresti
3

Teren intravilan 490 mp, Calea Plevnei 64-66 Zona Premium Opera Nationala Bucuresti

Direct PROPRIETAR. Teren intravilan cu o suprafață de 489,34 mp, situat într-una dintre cele mai dorite și accesibile zone din București pe Calea Plevnei nr. 64-66 (Lotul II). Detalii proprietate: Suprafață: 489,34 mp (conform măsurătorilor și schiței cadastrale) Deschidere: 8,21 metri liniari direct ...

490 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand sau schimb casa curte sector 1 Bucuresti
3
17

Vand sau schimb casa curte sector 1 Bucuresti

Vand sau schimb casa curte Bucuresti sector 1 cu 3 apartamente cu 3 camere in zona sau Crangasi. Casa parter foarte inalt, suprafata utila 93mp, teren total 247mp, situata in perimetrul Bd. Titulescu-str Turda. Pretul pentru vanzare este 390000euro.

4194 EUR/m2 | 93 m2

Sector 1, Bucuresti

Vânzări 2 camere 26

Vânzări 2 camere

Ion Mihalache primarie sector 1 ap în vila cu intretinere mica are centrala parter +etaj1 2 cu 2 grupuri sanitar 58 m.p. intrare separata din curte Ocazie preț 98800euro În aceiași vila mai avem încă un ap de vânzare 3 cam 121000și o pivnita 5500 contoare individualebpt tot : apa și curet start, ...

2016 EUR/m2 | 49 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Complexul Felicity este localizat langa padurea Baneasa la cca 150m si detine paza proprie cu intrare selectiva. Detine 2 locuri de joaca utilate pentru copii si un teren de sport. Apartamentul are: centrala proprie, dresing atasat dormitorului, baie plus un grup sanitar,terasa inchisa 10 mp inclusa ...

1931 EUR/m2 | 72 m2

Sector 1, Bucuresti

Spatii comerciale de vanzare in cartier rezidential zona Baneasa, Nord
13

Imobiliar Expert Grup va prezinta: Spații Comerciale de Vânzare – 238 mp și 250 mp – Băneasa, București Locație Premium – Zona de Nord, Băneasa Suprafață: 238 mp și 250 mp Vitrină stradală: 9 ml si mai mult, fiind pozitionate astfel incat au 3 laturi la exterior ️ Situate în incinta unui cartier ...

2500 EUR/m2 | 238 m2

baneasa, Sector 1, Bucuresti

2 camere, etaj 7, vedere panoramică – Bd. Ion Mihalache | 1 Mai, bloc reabilitat
18

Laurentiu Situ ^ Global Home Romania ^ Real Estate Agency ^ Imobiliare: Apartament luminos cu vedere panoramică | cămin primitor pe Bd. Ion Mihalache Vă propunem un apartament luminos, situat pe Bulevardul Ion Mihalache nr. 158, la etajul 7, ce oferă o panoramă deschisă asupra orașului. Poziționarea ...

2157 EUR/m2 | 44 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Apararment de vanzare Sala Palatului!
5

Apararment de vanzare Sala Palatului!

Vând apartament de 3 camere, 72 mp utili, situat pe Strada Ion Brezoianu, în imediata apropiere de Parcul Cișmigiu și Calea Victoriei. Apartamentul se află la etajul 5, are orientare nord-est și este renovat complet: instalații electrice și sanitare înlocuite; pereți finisați, gresie modernă; ...

2069 EUR/m2 | 72 m2

Sector 1, Bucuresti

Vând casă Bucurestii Noi
10
1

Vând casă Bucurestii Noi

De vânzare casă în București Noi, vis-a-vis de Parc Bazilescu, strada Berveni. Proprietatea are 539 mp cu o deschidere la stradă de 18 m. - 119,4 mp are casa construită în anul 1939 , din cărămidă arsă și beton armat. Casa are în total 4 camere , 2 băi , 2 bucătării, pod și pivniță. Poate fi folosită ...

3750 EUR/m2 | 120 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Casa 3 camere zona Grivita-1 Mai-Piata Chibrit(Clabucet)
6
11

Casa 3 camere zona Grivita-1 Mai-Piata Chibrit(Clabucet)

Casa cu suprafata utila de 60 mp si un teren de 230mp. Casa este compartimentata eficient, oferind un spatiu intim si functional, ideal atat pentru locuit cat si pentru desfasurarea unor activitati comerciale. Compartimentare: 3 camere, hol, bucatarie(partial mobilata) baie utilata. Curte libera 170 ...

4000 EUR/m2 | 60 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand apartament 4 camere Proprietar
9
1

Vand apartament 4 camere Proprietar

Vă propunem spre vânzare o ofertă exclusivă. Apartament spațios cu 4 camere, decomandat, complet mobilat și utilat, gata să devină noua dumneavoastră locuință. Proprietatea se vinde la cheie, fără a necesita nicio renovare sau investiție suplimentară, fiind perfect pregătită pentru a vă oferi confortul ...

2732 EUR/m2 | 97 m2

Bucureștii Noi, Sector 1, Bucuresti

Particular - gara de nord - 70.000 euro
5
3

Particular - gara de nord - 70.000 euro

PARTICULAR - GARA DE NORD - 70.000 euro Sector 1, Zona A, 2 camere, semidecomandat; suprafata 47 mp, confort 1, et 8 9, 2 lifturi, bloc anvelopat, fara risc seismic. Pentru mai multe informatii, nu trimiteti mesaje, sunati.

1489 EUR/m2 | 47 m2

Gara%252525252bde%252525252bNord, Sector 1, Bucuresti

Apartament Sala Palatului!
5

Apartament Sala Palatului!

2069 EUR/m2 | 72 m2

Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea