Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere-Centrala Proprie
15
1

Apartament 2 camere-Centrala Proprie

HomeKey vă invită să descoperiți un apartament care îmbină confortul modern cu liniștea unei comunități restrânse. Situat într-un bloc solid de beton construit în anul 1989, acest imobil de la etajul 1 (din 4) este varianta ideală pentru cei care caută o locuință „la cheie”, pregătită de mutare imediată. ✨ ...

2356 EUR/m2 | 55 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere Circului
15
4

Vanzare apartament 4 camere Circului

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, confort 1, situat langa Parcul Circului zona Lacul Tei, intr-un imobil construit in anul 1981 ,anvelopat, disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata utila de 82 mp si suprafata totala de 95 mp cu cele 2 balcoane mari. Actualmente apartamentul ...

2499 EUR/m2 | 82 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2
7

Floreasca, apart 2 cam decomandat et 2

Violor Invest va prezenta spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in suprafata de 47 mp, situat la et. 2 3, in bloc reabilitat constructie 1962, confort 1, renovat, cu imbunatatiri, instalatii electrice si sanitare schimbate, parchet, termopan, gresie, faianta, usi interior noi. Scara este ...

2702 EUR/m2 | 47 m2

Barbu+Vacarescu, Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 camere 95 MP - 2 bai Evocasa Ferdinand 58 Foisorul de Foc + Parcare
20
2

Apartament 2 camere decomandat complex Evocasa - B-dul Ferdinand nr. 58, suprafata utila 95 mp, situat la etajul 4 al unui imobil cu 10 etaje, compus din doua camere - living si bucatarie open space, dormitor 18mp cu dressing si 2 bai. Apartamentul este dotat cu centrala termica de bloc, climatizare ...

2789 EUR/m2 | 95 m2

ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Stefan cel Mare-Obor
5
28

Garsoniera de vanzare zona Stefan cel Mare-Obor

Stefan cel Mare-Obor,1min metrou,parc si piata,semicentral,ocazie,pozitionat pe al 2-lea rand de blocuri,liniste,an 1986,in bloc mixt,reabilitat termic,etaj ideal 1 din 8, decomandata,confort 1 sporit 39 mp,

1795 EUR/m2 | 39 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare in Obor
5
29

Apartament de vanzare in Obor

Apartament 2 camere OBOR-COLENTINA ,la 15 minute de metrou, mobilat modern,utilat complet. Decomandat,suprafata 55 mp, etaj 9 10, bloc reabilitat termic, zona verde cu numeroase facilitati.Are centrala termica.Anul de constructie al blocului este 1980.Actele la zi!

1418 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament de 2 camere de vanzare in zona Colentina aproape de Parcul Plumbita
4
19

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Colentina, Sector 2. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 3 10, bloc construit în 1985. Locație avantajoasă, cu acces rapid la mijloace de transport, supermarketuri și Parcul Plumbuita. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișa ...

1489 EUR/m2 | 47 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Floreasca
5
3

Garsoniera zona Floreasca

Garsoniera de vanzare in zona Floreasca. Suprafata de 34 mp. Situata la etajul 3 al unui bloc construit in 1977. Compartimentare eficienta si luminozitate naturala. Zona linistita cu acces facil la mijloace de transport in comun. Pret de 78.000 EUR. Ideala pentru locuit sau investitie. Cartier cunoscut ...

2294 EUR/m2 | 34 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa
5
29

Garsoniera de vanzare zona Vatra Luminoasa

Va prezentam o garsoniera situata la Etajul 2 8 decomandata bloc reabilitat termic mixt. Este spatioasa, camera avand 25mp, bucatarie mare patrate, intrare stradala , vedere spate, ferita de zgomotulk strazii. Se vinde mobilata si utilata ca in foto. Este situata chiar vis a vis de parcul National. Pozitie ...

1960 EUR/m2 | 25 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona  Doamna Ghica
5
86

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Doamna Ghica

Oferim 2 camere zona Doamna Ghica, str. Popa Nicolae, decomandat, confort 1, mobilat, utilat, et.1 4. Zona linistita, acces usor catre mijloacele de transport in comun.

1170 EUR/m2 | 53 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina
5
17

Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina

Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina. Vecinitati-Piata Cremenita, Parcul Plumbuita, Veranda Mall, Kaufland Bucur Obor. Se afla in apropierea metroului si a mijloacelor de transport. Suprafata utila 64mp2. Situat la etajul 6. Bloc construit in anul 1980. Lift inclus. Loc de parcare.

1328 EUR/m2 | 64 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Iancului
5
90

Garsoniera de vanzare in zona Iancului

Se vinde garsoniera in zona Iancului, la etajul 2 din 10 cu suprafata de 36mp2. Dispunerea este ideala datorita accesului facil atat la majoritatea mijloacelor de transport in comun cat si magazine si supermarket. Blocul este foarte calduros, fiind complet reabilitat termic si tehnic in anul 2016. Dispune ...

1361 EUR/m2 | 36 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere Piata Iancului
8

Apartament 3 camere Piata Iancului

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, in zona Piata Iancului, in apropiere de Metrou Piata Iancului, intr-un imobil finalizat in 1970. Apartamentul este situat la etajul 9 din 10, este semidecomandat, are o suprafata totala de 65 mp. Apartamentul este in stare buna, partial ...

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Obor
7
21

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Obor

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere decomandat in zona Obor , 51 mp,etaj 5 din 10, zona Obor (Sos. Colentina nr. 21, vizavi de Kaufland Colentina), la 5 minute de metrou, mijloace de transport, piata Obor, Mall Veranda, etc. Bloc reabilitat termic si boiler la baie , clasa energetica A, stradal, ...

1706 EUR/m2 | 51 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Mosilor-Foisorul de Foc
3
14

Garsoniera de vanzare in zona Mosilor-Foisorul de Foc

Oferim spre vânzare o garsonieră situată în zona Moșilor Foișorul de Foc, Sector 2, într-un bloc construit în anul 1986. Suprafața utilă este de 30 mp, situată la etajul 1 din 8. Proprietatea se vinde complet mobilată modern și este pregătită pentru mutare imediată. În apropiere se află Piața Obor, ...

1967 EUR/m2 | 30 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica
5
11

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Doamna Ghica. Situat la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, are o suprafață de 50 mp și o compartimentare decomandata. Locuința este luminoasă, bine întreținută și se vinde mobilată si utilata, în funcție de preferințe. Blocul este curat, cu lift. Zona este ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

Doamna%252bGhica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Baicului
7
17

Apartament 2 camere zona Baicului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere amplasat la etajul 1 2 fara lift, intr-un imobil nou din anul 2009, intinzandu-se pe o suprafata utila de 52 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire prin calorifere,complet mobilat si utilat modern pentru confortul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica
6
23

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica

Va prezint oferta de vanzare a unui apartament de 2 camere aflat pe strada Ion Berindei, la 5 minute de mers pe jos de Parcul Plumbuita, zona Dna. Ghica, cu acces facil catre punctele de interes, parcuri, restaurante, cafenele, magazine, piata, scoala, mijloace de transport in comun, etc. Apartamentul ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor
5
33

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor

Se ofera un apartament de 2 camere spre vanzare in zona obor. Se afla la o distanta foarte mica de piata Obor. Dispune de 50mp2. Etaj intermediar. Bloc mixt. Blocul este fara risc seismic. Pentru o vizionare ne puteti contacta telefonic.

1440 EUR/m2 | 50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

 Garsoniera zona  Delfinului
4
10

Garsoniera zona Delfinului

Garsonieră de 29 mp în zona Delfinului, etaj 4, la 49.000 euro. Detalii: Preț: 49.000 euro, competitiv pentru zonă. Locație: Aproape de transport public și facilități. Etajul 4: Ideal pentru liniște, fără a fi prea sus. Verifică starea apartamentului și eventualele renovări.

1690 EUR/m2 | 29 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
30

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Colentina
7
38

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Colentina

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Colentina, cu o suprafata utila de 51mp ,situat la etajul 5 10.Intr un bloc reabilitat termic mobilat si complet utilat,anul constructiei este 1977.Aveti acces util catre mijloacele de transport in comun si Supermarketuri

1667 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Colentina, spatiu comercial, ideal investitie
3

Colentina, spatiu comercial, ideal investitie

Colentina, spatiu comercial situat la parter, in suprafata totala de 87,5 mp. Spatiul este inchiriat catre un supermarchet cu valabil până în 2034, cu o chirie lunară de 2.000 EUR. - Include 2 locuri de parcare, fiecare având o suprafață de 10 mp,

3563 EUR/m2 | 87 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea