Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Cișmigiu, vedere parc, etaj 7, luminos
18
2

Apartament 2 camere Cișmigiu, vedere parc, etaj 7, luminos

Dacă vrei să locuiești unde Bucureștiul chiar contează… oprește-te. Apartamentul ăsta e la 1 minut de Cișmigiu Sunt apartamente care oferă spațiu. Și sunt apartamente care oferă o stare. Acesta este unul dintre ele. La doar un minut de Parcul Cișmigiu, acest apartament de 2 camere decomandate îți oferă ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

cismigiu, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera, 44 mp, bloc 2021, finisata lux, mobilata, parcare, boxa, Dobroesti, Fundeni
20
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Colentina Obor
3
42

Vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Colentina Obor. Imobilul este amplasat într-un bloc de apartamente construit în anul 1980, fără risc seismic, aflat la etajul 5 din 10. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp În imediata apropiere se găsesc centre comerciale, bănci, farmacii, clinici ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Iancului
8
15

De vanzare garsoniera in zona Iancului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Iancului Suprafata: 35mp Etaj:2 An de constructie:1980 Loc de parcare:Nu Lift:Da Distanta de metrou: 11 minute Complet mobilat si utilat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
4
46

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se vinde garsoniera confort 1, cu o suprafata de 28 mp , decomandata, zona Colentina, 4 10, an de constructie 1986 parchet, usa metalica, termopan, contor gaze, apometre, cadastru, intabulare, certificat energetic bloc izolat termic.

1357 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei
4
86

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Tei, 35 mp,apropiata de parcul Circului, Maica Domnului, Facultatea de Constructii, etaj 1 4, 100 m de statia de autobuz 182 si 282, 10 min metrou Stefan Cel Mare.

1286 EUR/m2 | 35 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
6
19

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon Etaj:2 Suprafata: 28mp An constructive: 1980 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Da Lift:Da

1786 EUR/m2 | 28 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Pantelimon
5
53

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Pantelimon, suprafata totala de 48 mp , etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale , transport in comuna,scoli gradinite . Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

1396 EUR/m2 | 48 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei
8
32

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona tei, decomandat, la etajul 7 din 10, confort 2,vedere pe fata. An construcție: 1980, bloc reabilitat,Suprafață utilă 48 mp,Confort 2,la 5 minute de lacul tei.

1521 EUR/m2 | 48 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti