Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Locuință spectaculoasă cu potențial de business – 730 mp, sector 2
20

VILĂ CU 5 NIVELURI ȘI 730 MP – LOCUINȚĂ DE FAMILIE SAU INVESTIȚIE VERSATILĂ – SECTOR 2, STRADA BUȘTENI O proprietate cu adevărat impresionantă, situată într-o zonă urbană liniștită din sectorul 2, București – Strada Bușteni. Cu un aer nobil și o construcție solidă desfășurată pe 5 niveluri, această ...

1697 EUR/m2 | 501 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT CU TERASA GENEROASA SI VEDERE UNICA CATRE LAC
11
2

APARTAMENT CU TERASA GENEROASA SI VEDERE UNICA CATRE LAC

APARTAMENT CU TERASA GENEROASA SI VEDERE DIRECTA CATRE LAC! Pozitie de exceptie chiar pe malul lacului Fundeni, retras de la zgomotul si traficul zonei, la doar cateva minute de Spitalul si Institutul Fundeni, Spitalul Malaxa, Spitalul Sf. Pantelimon si zona comerciala cu Penny, Lidl, Jysk, Pepco, Kaufland. ...

1608 EUR/m2 | 90 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
6
125

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Apartament de 2 camere, 55 mp, disponibil la etajul 3 din 8, într-un bloc construit în 1982, în zona Pantelimon. Proprietatea beneficiază de lumină naturală din plin, are balcon generos și multiple spații de depozitare. Se află într-o zonă bine conectată, la câteva minute de școli, magazine și mijloace ...

1136 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
3 Camere Mobilat si Utilat Modern - Complex pe Malul Lacului
15
6

Pozitie privilegiata chiar pe malul Lacului Fundeni, intre Colentina si Pantelimon, la 5 minute de Institutul si Spitalul Fundeni cu acces rapid la toate punctele importante din Sectorul 2: Mega Mall si Arena Nationala, Iancului, Bucur Obor, Zona comerciala Cora si metroul Costin Georgian. Localizat ...

1398 EUR/m2 | 89 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona Obor
3
25

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Parcul Florilor - Hatisului
12

Parcul Florilor - Hatisului

Apartament cu 2 camere spatios, decomandat, situat la etajul 3 intr-un imobil construit in 1984, reabilitat complet, cu vedere spre Parcul Florilor. Apartamentul se renoveaza in prezent . Pozitia sa ofera acces facil la numeroase servicii, precum mijloace de transport in comun, magazine diverse, farmacii, ...

2089 EUR/m2 | 55 m2

morarilor, Sector 2, Bucuresti

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe
9

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe

Descoperă oportunitatea perfecta de a deveni proprietar al unei case spațioase și versatile situata într-o zona liniștită din București zona Fundeni Detalii propietate:casa cu 2 etaje(parter etaj 1 si etaj 2) foarte solida construita din cărămidă. Suprafața utila a casei este de 340 mp. Proprietatea ...

726 EUR/m2 | 620 m2

Sector 2, Bucuresti

Propietate  cu 3 constructii in zona Fundeni
5

Propietate cu 3 constructii in zona Fundeni

Proprietate cu 3 construcții din cărămidă zona Fundeni 588 mp teren preț 360.000 negociabil Proprietar, vând proprietate compusă din 3 construcții individuale, toate din cărămidă, intabulate, situată în zona Fundeni, într-o zonă liniștită și bine dezvoltată. Teren total: 588 mp C1 clădire ...

765 EUR/m2 | 588 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Baicului
6
11

Garsoniera de vanzare in zona Baicului

Oferim spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata 40mp, Baicului,Obor Est Veranda Mall, parcuri in apropiere.Bloc reabilitat termic în 2015.Construit în 1977.Este situat la etajul 7 10

1375 EUR/m2 | 40 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou
10

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou

propietar vând ap2 cam sdec Mihai Bravu stradal 1min metrou et7 9 an1988 vedere spate spre centru (palatul parlamentului)necesită renovare mobilat utilat 2ap AC acte în regulă

2364 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina
5
12

Apartament 2 camere de vanzare zona Colentina

Oferim spre vanzare un apartament renovat, zona linistita, statia de 282 langa bloc,mega image non stop la 5 minute de bloc, pe strada Rascoala din 1907. Este complet mobilat si utilat, cu centrala proprie. Apartamentul vine la pachet cu un loc de parcare si o boxa la subsol. Suprafata utila este de ...

1489 EUR/m2 | 45 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsoneira de vanzare in zona Doamana Ghica
3
9

Garsoneira de vanzare in zona Doamana Ghica

Garsonieră de vânzare în zona Doamna Ghica, în apropiere de Parcul Plumbuita și Șoseaua Colentina. Are aproximativ 30 mp și este situată la etajul 3 din 10 dintr-un bloc cu mai multe niveluri. Este îngrijită și pregătită pentru locuit. Zona este accesibilă, cu legături bune către mijloacele de transport, ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Colentina
7
21

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Garsoniera zona Colentina de vanzare,se afla in apropiere de mijloace de transport in comun. Dispune de loc de parcare,centrala proprie confort 1,este situata la etajul 2,dispune de 42mp2. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

1595 EUR/m2 | 42 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera zona Baicului
4
33

Vanzare garsoniera zona Baicului

Oferim spre vanzare garsoniera zona Baicului, stradal, etaj 2 din 4, 30 mp, mobilata si utilata. Bloc reabilitat, complet utilata, usa metalica, gaze.

1333 EUR/m2 | 30 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera Obor
3
3

Vanzare garsoniera Obor

Oferim spre vanzare garsoniera in Colentina.Anul de constructie este 1985. Suprafata este de 38mp, spatios complet utilata si mobilata,are aer conditionat si centrala termica proprie bloc reabilitat si renovat,este situata la etajul 4 10.

1737 EUR/m2 | 38 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare duplex in vila, 3 camere, mobilat si utilat  Plumbuita, cu CT
13
3

Vanzare duplex in vila, 3 camere, mobilat si utilat Plumbuita, cu CT

Vand Apartament 3 camere, 2 bai in vila, in parcul Plumbuita, zona Colentina. Apartamentul se vinde mobilat si utilat cum se vede in poze. Apartamentul este pe 2 etaje (1+Mansarda) ale unui imobil de P+1+Mansarda construit in 2006 intr-o zona de case si vile. Acesta are un total de 79m2 si este compartimentat ...

1329 EUR/m2 | 79 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Iancului
5
8

Vanzare garsoniera Iancului

Descoperă confortul și versatilitatea acestei garsoniere moderne, situată la doar 7 minute de mers pe jos de stația de metrou Iancului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, această locuință se află la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, construit în anul 1982, oferindu-ți atât liniște, cât și accesibilita ...

2219 EUR/m2 | 32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Metrou Iancului 3 camere etaj intermediar
10
1

Metrou Iancului 3 camere etaj intermediar

Apartament 3 camere – Metrou Iancului | Luminos și spațios Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 7 dintr-un imobil cu 10 niveluri, construit în anul 1962 și reabilitat termic. Locuința are o suprafață de 63 mp și este compartimentată semidecomandat, fiind ideală pentru o ...

2119 EUR/m2 | 58 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2019, parter, parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera foarte spatioasa, bloc 2021, parcare si boxa, in Dobroesti, Fundeni, Marului
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
1

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea