Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 80 mp/ 2 bai/2 balcoane/ Doamna Ghica/ Sector 2
8

Oferim spre vânzare apartament spațios de 80 mp construiți, compartimentat eficient, ideal pentru familie sau investiție. ✔ 3 camere luminoase ✔ Bucătărie open space cu living generos ✔ 2 băi ✔ 2 balcoane ✔ Complet mobilat și utilat – se vinde exact ca în poze Apartamentul este bine întreținut, cu spații ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere Tei, complet renovat si mobilat
12

Vanzare apartament 4 camere Tei, complet renovat si mobilat

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 4 camere, complet renovat cu toate instaltii si finisaje, mobilat si utilat, situat in cartierul Tei ,zona Grigore Moisil, intr-un imobil, construit in anul 1975, creditabil, anvelopat, decomandat, etaj 7 din 10, avand suprafata totala de 68 mp si suprafata utila ...

2306 EUR/m2 | 65 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere |  Armeneasca Ultracentral
14

Apartament 2 camere | Armeneasca Ultracentral

Caracteristici principale: Suprafaţă utilă: 83 mp Dispunere: Parter, decomandat Design elegant: Faţade cu detalii de piatră atent lucrate, integrate armonios în peisajul local. Estetică tradiţională: Materiale, culori şi texturi alese pentru a menţine un aspect estetic în armonie cu stilul arhitectural ...

4759 EUR/m2 | 83 m2

armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Colentina
7
174

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Colentina

Oferim spre vanzare garsoniera in Colentina.Anul de constructie este 1987. Suprafata este de 42mp, spatios complet utilata si mobilata,are aer conditionat si centrala termica proprie bloc reabilitat si renovat,este situata la etajul 4 10.

1071 EUR/m2 | 42 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou
5

Titan, Basarabia, McDonald's, Metrou

Apartament cu 2 camere, etajul 8, renovat, avand CENTRALA de apartament, luminos, spatios, bine compartimentat, mobilat si utilat, aer conditionat, balcon inchis, bun de mutat. COD P2059

2130 EUR/m2 | 54 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare in Tei
9
22

Apartament de vanzare in Tei

Oferim spre vanzare apartament de doua camere zona Tei. Dispune de loc de parcare si lift inclus . Situat la etajul 4 al blocului. Apartamentul are 60mp2. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telefonic.Este situat in proximitatea parcul Circului

1357 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

 Garsoniera de vanzare zona Tei
3
18

Garsoniera de vanzare zona Tei

Se ofera spre vanzare garsoniera str. Luntrei, etaj 5 din 10, anvelopat, pozitie pe mijloc. Garsoniera se vinde mobilata. Suprafata utila este de 22 mp . Nu ezitati sa ne contactati pentru mai multe informatii!!

1818 EUR/m2 | 22 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Vând apartament cu 2 camere
8
2

Vând apartament cu 2 camere

Proprietar, vand apartament cu 2 camere semidecomandat, parter, zona Pantelimon, renovat, toate utilitățile, aproape de metrou stb, magazine și hipermarket Detaliila telefon .

1921 EUR/m2 | 38 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Spre vanzare Studio Garsoniera aproape de Spitalul Floreasca
7
7

Ofer spre vanzare garsoniera de tip studio cu o suprafata de 42mp situat la etajul intermediar . Complet mobilat si utilat in apropierea Spitalului Floreasca.

2024 EUR/m2 | 42 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Pantelimon Lic. Lucian Blaga
4
38

Pantelimon Lic. Lucian Blaga

Proprietar, vand garsoniera parter din 4, mobilata si utilata, apa calda si caldura RADET, gaze in apartament, intretinere mica, preț avantajos, perfecta pentru locuință proprie sau pentru investiție, acte în regula

1500 EUR/m2 | 16 m2

Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
5

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Colentina
7
174

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Colentina

1071 EUR/m2 | 42 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat in zona Colentina
8
9

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere decomandat cu o suprafata de 57mp situat la un etaj intermediar , complet mobilat si utilat . an de constructie 1980. Pentru mai multe de detalii sunati la numarul de telefon.

1228 EUR/m2 | 57 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoneira de vanzare in zona Colentina
6
30

Garsoneira de vanzare in zona Colentina

Garsoniera Colentina in apropiere de metrou si mijloace de transport. Garsoniera este situata la etajul 6 10. Situat in apropiere de magazine si supermarketuri. Garsoniera dispune de loc de parcare. Blocul dispune de lift. Suprafata utila 48mp2.

1229 EUR/m2 | 48 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

 garsoniera de vanzare  în zona Colentina   Doamna Ghica,
3
41

garsoniera de vanzare în zona Colentina Doamna Ghica,

ofer spre vânzare o garsonieră în zona Colentina Doamna Ghica, Sector 2, într-un bloc construit în anul 1985. Suprafața utilă este de 30 mp, etaj 3 8. Proprietatea se vinde mobilată și beneficiază de acces la transport public, Parcul Plumbuita și supermarketuri. Se acceptă credit.