Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE  - MEGA MALL
15

APARTAMENT 2 CAMERE - MEGA MALL

Va prezentam un apartament de 2 camere decomandate situat la etajul 5 al unui bloc construit in Pantelimon chiar langa Mega Mall, cu suprafata totala de 59mp. Apartamentul are 2 camere, living si dormitor , baie , 2 debarale , bucatarie, balcon mare. Comfortul ...

1683 EUR/m2 | 52 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 54 mp Soseaua Iancului Bucuresti sect2  proprietar
10
1

Apartament 2 camere 54 mp Soseaua Iancului Bucuresti sect2 proprietar

Vedere Panoramică Arena Națională] Apartament 2 Camere, Design Modern Șos. Iancului SE ACCEPTA CREDIT IPOTECAR ! Vand apartament care îmbină confortul unei locuințe recent renovate cu o vedere spectaculoasă, neobturată, către Arena Națională. Situat pe Șoseaua Iancului, acest spațiu a fost gândit ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Pantelimon - Hățișului, 3 camere bloc 1982, decomandat cu 2 băi
20
2

Vânzare apartament cu 3 camere Pantelimon, strada Hățișului, în bloc din 1982, la parter 4, decomandat, cu două grupuri sanitare, 68.2 mp, cu balcon. Interiorul e îmbunătățit cu gresie, faianță, parchet, ferestre din termopan, ușă metalică. Băile au instalațiile sanitare noi pe cupru. Apartamentul a ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare teren Viitorului - cu PUD - P+5
6

Vanzare teren Viitorului - cu PUD - P+5

Teren Intravilan cu PUD aprobat de vanzare in Bucuresti - Eminescu, reper Viitoruluii, avand o suprafata de 300 mp si deschiderea de 10 ml la 1 strada. Caracteristici teren zona M3, POT 51 % , CUT 2,4. Se pot construi aproximativ 720 mp, cu Regim de inaltime p+4+5r

300 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare  Fundeni-Dobroiesti
5
5

casa de vanzare Fundeni-Dobroiesti

afacere, birouri sau locuinta | 210 mp construiti | 150.000 Euro Se ofera spre vanzare imobil versatil, situat pe teren in suprafata de 162 mp, avand constructie cu amprenta la sol de 105 mp si etaj mansarda de 105 mp. Proprietatea a avut initial destinatie de locuinta, iar ulterior a fost utilizata ...

714 EUR/m2 | 210 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
4
44

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se vinde garsoniera confort 1, cu o suprafata de 28 mp , decomandata, zona Colentina, 4 10, an de constructie 1986 parchet, usa metalica, termopan, contor gaze, apometre, cadastru, intabulare, certificat energetic bloc izolat termic.

1357 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
4
37

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera zona tei ,la 3 minute de facultatea de constructii,mobilata modern,utilata complet. suprafata 42 mp,etaj 2 10,bloc reabilitat termic,zona verde cu numeroase facilitati.

1381 EUR/m2 | 42 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Apartament superb 1 cameră, Cismigiu, 53 mp, ideal birou Airbnb, fără risc
9

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament generos cu o cameră, situat într-un bloc solid, fără risc seismic, în zona Cismigiu. Proprietatea are o suprafață utilă de 53 mp și este amplasată la etajul 2, oferind lumină naturală și confort sporit. Locuința este decomandată, cu hol spațios, baie ...

2830 EUR/m2 | 53 m2

Cismigiu, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Doamna Ghica
7
8

Garsoniera de vanzare zona Doamna Ghica

Garsoniera are o suprafata de 38 mp si se afla la etajul 7 al unui bloc cu regim de inaltime P + 10, cu o singura scara, finalizat in 1976-1977 Se vinde complet utilata si mobilitata. Garsoniera beneficiază de încălzire de la rețeaua curentă, dar fără nicio problema cu apa calda sau caldura deoarece ...

1711 EUR/m2 | 38 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Doamna Ghica
9
17

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Doamna Ghica

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă centrală și bine conectată, în apropiere de Doamna Ghica, ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o locație accesibilă, cu facilități și transport public la îndemână. Suprafață: 50 m Etaj: 3 8 La doar 10 minute de mers pe jos de stația de metrou ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Obor
4
41

Apartament 2 camere de vanzare zona Obor

Va oferim spre achizitie un apartament semidecomandat, situat intr-o zona extrem de bine pozitionata Obor, recunoscuta pentru accesibilitatea sa exceptionala si gama larga de facilitati din imediata apropiere. Proprietatea se afla la doar cateva minute de mers pe jos de statia de metrou Obor, linii ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Casa 3 camere zona Baicului
3
9

Casa 3 camere zona Baicului

Casă de vânzare Strada Plutonier Ion Niță, Sector 2 Proprietatea oferă 3 camere luminoase, o bucătărie primitoare în care îți poți începe ziua în liniște, o baie funcțională și o magazie utilă pentru depozitare. Curtea liberă, de aproximativ 60 mp, reprezintă un spațiu excelent pentru relaxare, grădinărit ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
25

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
5
70

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Apartament de 2 camere în Pantelimon Mega Mall, 55 mp, situat la etajul 6 din 10 într-un bloc din 1984. Spațiul este decomandat, având living, dormitor, bucătărie separată și balcon. Se vinde mobilat parțial, cu acces imediat la centre comerciale și transport public.

1255 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina
3
17

Garsonieră de vanzare situată în zona Colentina

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Colentina, aproape de mijloacele de transport și de magazine. Dispune de o suprafață utilă de 28 mp, este situată la etaj 2 și se vinde mobilată. Ideală pentru investiție sau locuit, se acceptă achiziție prin credit.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere premium, Aviatiei, mobilat lux, prima utilizare, 53 mp
19

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern de 2 camere, complet renovat și amenajat premium, situat într-una dintre cele mai căutate zone din nordul Capitalei – Aviatiei. Proprietatea are o suprafață utilă de 53 mp și este amplasată la parterul unui imobil cu regim redus de înălțime, ...

3755 EUR/m2 | 53 m2

Aviatiei, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Iancului
4
32

Apartament 2 camere de vanzare zona Iancului

Apartament spre vanzare in zona Iancului. Suprafata lui fiind de 50mp2. In apropiere regasim liceul Iulia Hasdeu. Este la o distanta de 5 minute de metrou si 5 minute de scoala. Bloc fara risc seismic. Dupa 1977 an constructie. Lift si parcare proprie.

1600 EUR/m2 | 50 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

SunLake Residence, Mobilat Utilat, Gata de Mutat
11
1

SunLake Residence, Mobilat Utilat, Gata de Mutat

Zona linistita cu spatii verzi, pe malul Lacului Fundeni, situata intre Colentina si Pantelimon, la doar cateva minute de Spitalul si Institutul Fundeni. Apartament modern, mobilat si utilat complet, bine compartimentat, amplasat intr-un bloc nou. Interior elegant, bucatarie deschisa, camere inalte, ...

2010 EUR/m2 | 57 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon   Mega Mall
3
15

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon Mega Mall

Garsonieră de vânzare în zona Pantelimon Mega Mall, Sector 2, într-un imobil construit în anul 1986 și reabilitat termic. Suprafața utilă este de 31 mp, situată la etajul 4 10. Locuința dispune de balcon, se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Zona este bine ...

1516 EUR/m2 | 31 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Obor
3
51

Garsoniera de vanzare in zona Obor

Vand garsoniera, semideocamdata, renovata recent, confort 1, bucatarie utilata plus masina de spalat rufe, acte la zi. Suprafata 26mp situata la etajul 3 din 10

1346 EUR/m2 | 26 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, parter din 4, Dobroesti, Fundeni, Marului
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera foarte spatioasa, bloc 2021, parcare si boxa, in Dobroesti, Fundeni, Marului
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea