Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
Doamna Ghica - Brasoveni, super apartament 2 camere decomandate, mobilat utilat, etaj 4
14
1

TEIUL DOAMNEI Str. Brasoveni, vanzare apartament exceptional, compus din 2 camere decomandate, in suprafata utila de 56 mp. situat la etajul 4 in imobil bloc reabilitat termic, structurat pe S + P + 10E constructie finalizata in anul 1979. FINISAJE: gresie si faianta, parchet, tamplarie ...

2036 EUR/m2 | 56 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera finisata modern de vanzare in zona Delfinului
6
48

Garsoniera finisata modern de vanzare in zona Delfinului

vand garsoniera situata la etajul 4 intr-un bloc mixt (garsoniere + 2 camere), construit dupa 1980, etaj 3,in zona Mega Mall, aproape de Delfinului, Basarabia, Diham, Morarilor. In apropiere se regasesc Arena Nationala, Parcuri (National si Morarilor), Spitalul Judetean Ilfov, Mega Mall, Scoala Waldorf, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
4
45

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se vinde garsoniera confort 1, cu o suprafata de 28 mp , decomandata, zona Colentina, 4 10, an de constructie 1986 parchet, usa metalica, termopan, contor gaze, apometre, cadastru, intabulare, certificat energetic bloc izolat termic.

1357 EUR/m2 | 28 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
COMISION 0% 3 Camere Popa Nan | Centrala | AC | Balcon | Parcare |
7

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 3 camere, decomandat, in zona Popa Nan- Foisorul de Foc, in proximitatea magazinului Kaufland Popa Nan, zona fiind foarte bine conectata la mijloacele de transport in comun. Imobilul este situat la etajul 1 intr-un bloc ...

3006 EUR/m2 | 90 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare 2 camere Basarabia - Arena Nationala
11

Vanzare 2 camere Basarabia - Arena Nationala

Apartamentul este amplasat la parterul unui bloc reabilitat, cu regim de inaltime P+10 E, situat în zona Basarabia, pe strada Herta. Este decomandat, luminos, renovat complet, dispune de gresie, faianta, instalatii sanitare noi, usa metalica, loc de parcare ADP si posibilitate de balcon mare. Apartamentul ...

2280 EUR/m2 | 50 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Pantelimon aproape de Mega Mall
5
4

Apartament 2 camere Pantelimon aproape de Mega Mall

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Sector 2, zona Pantelimon, la aproximativ 800 m de Mega Mall, într-o zonă liniștită, cu acces facil către mijloacele de transport în comun. Locuința este amplasată la etajul 2 din 8 al unui imobil anvelopat, dotat cu lift. Compartimentarea decomandată oferă ...

1611 EUR/m2 | 45 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere  Doamna Ghica
8
2

Apartament 3 camere Doamna Ghica

Vând apartament 3 camere decomandat et1 , ca îmbunătățiri are, ac ,rulouri geam , geamuri termopan ,usa metalica noua abia montata, mobila bucătărie , amenajat parțial. mai multe detalii va rog sunati.PROPRIETAR.Se acceptă și credit.NU FIGUREAZA PE LISTA CU RISC SEISMIC

1699 EUR/m2 | 67 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand apartament vila 4 camere teren 97 chirie cinema scala 102 metri la demisol la 99000 e
20
4

vand apartament in vila 4 camere si teren 97 mp chirie curte la cinema scala 102 metri la demisol la 99000 euro la vila

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 2, Bucuresti

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, bloc 2017, liber, parcare proprie
7
3

Colentina - spital fundeni, stradal doua camere decomandat, 61 mp cu balcon de 4 mp, bloc din 2017 unic proprietar - renovat recent, etaj 3 3+ pod izolat si cu scara interioara ce poate fi folosit pt depozitare cumparat cu acte, loc de parcare cumparat in acte in curtea interioara cu deschidere din telecomanda, ...

21700 EUR/m2 | 5 m2

Sector 2, Bucuresti

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe
9

Vila de vânzare (parter etaj 1 etaj 2)si anexe

Descoperă oportunitatea perfecta de a deveni proprietar al unei case spațioase și versatile situata într-o zona liniștită din București zona Fundeni Detalii propietate:casa cu 2 etaje(parter etaj 1 si etaj 2) foarte solida construita din cărămidă. Suprafața utila a casei este de 340 mp. Proprietatea ...

726 EUR/m2 | 620 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere
8
3

Apartament de vanzare 2 camere

Apartament de vanzare 2 camere decomandat

1778 EUR/m2 | 54 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere - Bd. Basarabia sec 2 - Proprietar
9
2

Apartament 2 camere - Bd. Basarabia sec 2 - Proprietar

De vânzare apartament 2 camere Bld. Basarabia Ideal pentru renovare și personalizare ! Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, etaj 8 din 9, situat într-un bloc liniștit,, cu o suprafață de 51 mp. (47 mp s.u.) Caracteristici: - Suprafață: 51 mp (47 mp s.u.) - Compartimentare: 2 camere, 1 baie, ...

1830 EUR/m2 | 47 m2

Morarilor, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
16
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 79.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, 64 mp, bloc nou, finisaje lux, Dobroesti, Str Parului, Fundeni
19
3

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 64 mp., situat in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 88.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta in 2024, apartamentul ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Aviatiei- Barbu Vacarescu- Fabrica de Glucoza- Belvedere Rezidence
16
2

Top Home Advisors va propune spre inchiriere un superb apartament de 3 camere situat in complexul Belvedere Rezidence la etajul 1, mobilat si utilat complet, cu 2 grupuri sanitare si loc de parcare inclus. Termen minim de inchiriere 12 luni, avans 1 +1 garantie Pret: 1.100 euro TVA inclus si loc de ...

15 EUR/m2 | 73 m2

aviatiei, Sector 2, Bucuresti

Garsonieră de vânzare proprietar
9
1

Garsonieră de vânzare proprietar

Garsonieră decomandată, 15 mp, 4 ok 4, centrala de apartament, mobilata, gresie faianță, termopan, ușă metalică. Al. Pantelimon. Foarte aproape de mijloacele de transport - stb 14, 36, 55, 102, 104, la 2 stații de autobuz este metroul - Costin Georgian. 32000 euro

2133 EUR/m2 | 15 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsonieră 42 mp Lacul Tei, investiție funcțională, bloc reabilitat
10
2

Garsonieră spațioasă, cu suprafață totală de 41 mp (aprox. 35 mp utili + balcon generos de 6 mp), situată în cartierul Tei, la etajul 8 din 10, într-un bloc reabilitat termic, cu 2 lifturi funcționale (unul dublu, de marfa). Proprietatea se vinde complet funcțională, fără investiții suplimentare, fiind ...

2021 EUR/m2 | 42 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX
8

Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament premium | 4 camere | ONE LAKE CLUB Lacul Tei Suprafata Totala 175 mp Suprafata Apartament 156,5 mp Suprafata Terasa 18,5 mp An finalizare constructie 2026. Apartamentul este pe persoana juridica . Pretul este 540.000 € PLUS TVA Se poate ...

3086 EUR/m2 | 175 m2

Sector 2, Bucuresti

Spatiu com   casa - Sos Petricani
6
17

Spatiu com casa - Sos Petricani

Casa spatiu com. stradal. 150mp teren 65 mp utili cladire. Proprietar, cadastru, carte funciara. An constructie cladire 2000. La 2 min de A3 In prezent este mag alimentar functional. Posibilitate vanzare afacere. Detalii la cerere.

2292 EUR/m2 | 65 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere. La doar 1,5 km de sector 2 Bucuresti. Acceptam plata in Rate la Dezvoltator!
10
1

Pretul pentru vanzarea in rate se va calcula in fuctie de avans si perioada plati ratelor dar nu mai mult de 24 luni Preturile afisate nu includ Tva! GARSONIERA SI APARTAMENTE DOUA CAMERE Bucuresti Fundeni la 1,5 km de sector 2. Dobroesti Fundeni ilfov. Str. Trifoiului nr. 45 COMISION 0% Suprafata:.mpu ...

1246 EUR/m2 | 69 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartamente 2 camere si Garsoniere. Dobroesti Fundeni la doar 1,5 km de sector 2. Pret Promotional
10

Vânzare Apartamente Noi Complex Rezidențial Modern cu Finisaje Premium Dobroești, Ilfov. Visezi la un cămin modern, confortabil și accesibil? Descoperă 6 blocuri de apartamente noi într-un complex rezidențial exclusivist, situat în Dobroești, Ilfov, la doar câteva minute de București. Fie că ești ...

1261 EUR/m2 | 59 m2

Sector 2, Bucuresti

Spațiu comercial stradal – Pache Protopopescu – Mihai Bravu