Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE LACUL TEI
8

APARTAMENT 3 CAMERE LACUL TEI

Va oferim spre vanzare un apartament 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Lacul Tei, in suprafata de 63 mp, chiar vis-a -vis de Parcul Tei. Apartamentul se compune din living, 2 dormitoare, bucatarie, baie, grup sanitar, si un balcon de 17 mp. ...

2353 EUR/m2 | 68 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere cochet in zona Basarabia/Arena Nationala
9
5

Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 3 camere cochet, cu pozitionare ideala intre parcuri, situat in zona Basarabia/Arena Nationala. Caracteristici cheie: Suprafata utila: 62.53mp | 1 living luminos, 2 dormitoare, 1 bucatarie, 1 grup sanitar, 1 balcon inchis (total 68.17mp) Mobilare si ...

1599 EUR/m2 | 63 m2

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament direct dezvoltator  Stefan cel Mare
11

Apartament direct dezvoltator Stefan cel Mare

Situat pe Strada Radu de la Afumați nr. 69, în Sectorul 2 București, Premium Plaza este un proiect rezidențial de tip boutique, creat pentru cei care își doresc mai mult decât un simplu apartament – un cămin cu personalitate, într-o comunitate atent gândită. Proiectul îmbină eleganța arhitecturală cu ...

3913 EUR/m2 | 67 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casa individuala P+1+pod*218 mp*Teren 600 mp*Pe colt*Andronache-Ropotului
15
3

Avem placerea sa va prezentam o casa P+1+pod, situata pe strada Ropotului nr.24, la intersectia cu strada Tesatoarelor, in cartierul Andronache/ Colentina. Proprietatea beenficaza si de un teren de aprox. 600 mp, din care liber este 460 mp. Imobilul este amplasat pe colt, la intersectia strazilor Tesatoarelor ...

1830 EUR/m2 | 218 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 2 camere
8
2

Vând apartament cu 2 camere

Proprietar, vand apartament cu 2 camere semidecomandat, parter, zona Pantelimon, renovat, toate utilitățile, aproape de metrou stb, magazine și hipermarket Detaliila telefon .

1921 EUR/m2 | 38 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, parter, bloc 2019, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
5

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Pantelimon - Hățișului, 3 camere bloc 1982, decomandat cu 2 băi
20
3

Vânzare apartament cu 3 camere Pantelimon, strada Hățișului, în bloc din 1982, la parter 4, decomandat, cu două grupuri sanitare, 68.2 mp, cu balcon. Interiorul e îmbunătățit cu gresie, faianță, parchet, ferestre din termopan, ușă metalică. Băile au instalațiile sanitare noi pe cupru. Apartamentul a ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

vand teren agricol,com. Toporu,jud.Giurgiu 2

vand teren agricol,com. Toporu,jud.Giurgiu

teren agricol in comuna Toporu,jud.Giurgiu,16250 mp,deschidere 28ml,drum de acces,toate actele necesare conform Legii 17,proprietate personala,se vinde numai prin notariat,un euro mp.

16,250 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE LACUL TEI
8

APARTAMENT 3 CAMERE LACUL TEI

2353 EUR/m2 | 68 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE LACUL TEI-PARCUL CIRCULUI
3
1

APARTAMENT 4 CAMERE LACUL TEI-PARCUL CIRCULUI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate in suprafata de 82,5 mp si 2 balcoane de 12,35 mp pe Bulevardul Lacul Tei chiar Parcul Circului. Apartamentul este spatios si situat intr-un bloc solid construit in anul 1981, fara risc seismic ...

2500 EUR/m2 | 82 m2

Sector 2, Bucuresti

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , str. Făinari 53 , sector 2 2

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , str. Făinari 53 , sector 2

Vând teren cu casă renovabilă demolabilă , 223m2 , str. Făinari , 53 , sector 2 , apă , canal , curent , gaze la poartă , deschidere mică 2m , (alee de servitute) , acte în regulă . Tel. . Sunați după ora 14.30 .

223 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Vand teren cu casa renovabila zona fainari-lizeanu 57

Vand teren cu casa renovabila zona fainari-lizeanu

Vand teren cu casa renovabila demolabila zona fainari-lizeanu s.t.223m2, unic proprietar, toate actele, curent, apa, canalizare, gaze la poarta, 170000euro . Sunati dupa ora 14.30

762 EUR/m2 | 223 m2

Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2019, parter, parcare, Dobroesti, Fundeni, Dragonul Rosu
19

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Anunț  loc de veci   cavou
3
1

Anunț loc de veci cavou

ANUNȚ LOC DE VECI CAVOU Se oferă spre vânzare loc de veci concesionat pe durată nelimitată (veșnică), situat în Cimitirul Progresul, Str. Eternității nr. 24, Sector 5, București. Date de identificare: Figură: 6 Parcelă: 49 Cimitir: Progresul Caracteristici: Tip: cavou subteran Capacitate: ...

Sector 2, Bucuresti

Boxa   Spatiu de depozitare 5 m patrati, strada Batistei, zona Universitate
4
6

Boxa Spatiu de depozitare 5 m patrati, strada Batistei, zona Universitate

Boxa Spatiu de depozitare 5 m patrati, strada Batistei, zona Universitate Boxa se afla la subsolul unui bloc de 3 etaje + mansarda, blocul e incadrat la U3 Boxa are fereastra intr-o curte interioara, necirculata. Are si curent electric, nu are grup sanitar.

Sector 2, Bucuresti

Vânzare   concesionare loc de veci in cim. PANTELIMON 2
2

Vânzare concesionare loc de veci in cim. PANTELIMON 2

Concesionez loc de veci și vând amenajările (bordură și cruce piatră) cu 2000E, în cimitirul Pantelimon 2, la mijl, în dreapta, zonă civilizată. Tel. .

Sector 2, Bucuresti

2 camere 52mp, complet renovat 2026, et. 10 10, Tei ,15  metrou, Proiect design interior
10
1

2 camere 52mp, complet renovat 2026, et. 10 10, Tei ,15 metrou, Proiect design interior

Direct proprietar Vindem apartamentul nostru proaspat renovat complet in 2026, in urma unei decizii de relocare. In urma renovarii, au fost aduse urmatoarele imbunatatiri: Decopertare integrala pereti Turnare sapa Inlocuire termopane interioare Schimbare completa instalatie sanitara Schimbare completa ...

2017 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera, 44 mp, bloc 2021, finisata lux, mobilata, parcare, boxa, Dobroesti, Fundeni
20
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Armeneasca, apart 5 cam 180 mp
10
1

Armeneasca, apart 5 cam 180 mp

Armeneasca, Central, va prezentam spre vanzare in Vila Interbelica D+P+1+POD, constructie 1940, un apartament 5 camere decomandat, in suprafata de 180 mp, situat pe intreg etajul 1. Apartamentul este renovat, instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, fatanta, parchet lemn masiv, usi interior ...

1294 EUR/m2 | 180 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Stefan cel Mare apartament nou
13

Stefan cel Mare apartament nou

4744 EUR/m2 | 50 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament direct dezvoltator  Stefan cel Mare
11

Apartament direct dezvoltator Stefan cel Mare

3913 EUR/m2 | 67 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vanzare la Dezvoltator apartament Stefan cel Mare
11

vanzare la Dezvoltator apartament Stefan cel Mare