Imobiliare Sector 2 Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE - 62 MP - Sos. Mihai Bravu - Calea Mosilor - Bloc Nou
10

Va propun spre achizitie un apartament cu 2 camere, in suprafata de 62 mp + 35 mp terasa, decomandat, situat la parter inalt intr-un imobil nou, constructie 2025, format din doua corpuri cu regim mic de inaltime S+P+2+3R. Apartamentul este configurat cu bucatarie inchisa, living luminos, dormitor cu ...

2799 EUR/m2 | 62 m2

Ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Delfinului
6
91

Vanzare garsoniera zona Delfinului

vand garsoniera situata la etajul 4 intr-un bloc mixt (garsoniere + 2 camere), construit dupa 1980, etaj 3,in zona Mega Mall, aproape de Delfinului, Basarabia, Diham, Morarilor. In apropiere se regasesc Arena Nationala, Parcuri (National si Morarilor), Spitalul Judetean Ilfov, Mega Mall, Scoala Waldorf, ...

1167 EUR/m2 | 42 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Piata Muncii, Maior Coravu, Parcul National
12

Filado Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera confort 1 situata in cartierul Vatra Luminoasa pe strada Maior Coravu, intr-un imobil construit in anul 1968, disponibila la etajul 7 din 10, semidecomandata avand o suprafata totala de aproximativ 31 mp. Garsoniera este renovata recent (parchet, ...

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera, 44 mp, bloc 2021, finisata lux, mobilata, parcare, boxa, Dobroesti, Fundeni
20
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Stefan Cel Mare
6
12

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Stefan Cel Mare situat pe Soseaua Stefan cel Mare (parcul circului), bloc reabilitat termic, retras fata de bulevard cu spatii verzi si gradini amenajate, etajul 8 din 9, suprafata de 55mp utili,se ofera cu loc de parcare.

1636 EUR/m2 | 55 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Iancului
5
8

Vanzare garsoniera Iancului

Descoperă confortul și versatilitatea acestei garsoniere moderne, situată la doar 7 minute de mers pe jos de stația de metrou Iancului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, această locuință se află la etajul 6 dintr-un bloc cu 10 etaje, construit în anul 1982, oferindu-ți atât liniște, cât și accesibilita ...

2219 EUR/m2 | 32 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona  Pantelimon
4
5

Garsoniera zona Pantelimon

Garsoniera de 27 mp, situata la etajul 2 intr-un bloc de apartamente in zona Pantelimon. Locuinta este functionala si ofera posibilitatea de a fi amenajata dupa preferinte. Dispune de o camera spatioasa, baie si bucatarie separata. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata la transportul ...

1407 EUR/m2 | 27 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera, 44 mp + gradina 100 mp, bloc nou, Dobroesti, Fundeni, Parului
8
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera, spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp. si gradina proprie de 100 mp, situata in Dobroesti, pe strada Parului, Fundeni, la 2 minute de statia STB. Pret: 80.000 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in ...

1818 EUR/m2 | 44 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera Obor
3
3

Vanzare garsoniera Obor

Oferim spre vanzare garsoniera in Colentina.Anul de constructie este 1985. Suprafata este de 38mp, spatios complet utilata si mobilata,are aer conditionat si centrala termica proprie bloc reabilitat si renovat,este situata la etajul 4 10.

1737 EUR/m2 | 38 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera zona Baicului
4
33

Vanzare garsoniera zona Baicului

Oferim spre vanzare garsoniera zona Baicului, stradal, etaj 2 din 4, 30 mp, mobilata si utilata. Bloc reabilitat, complet utilata, usa metalica, gaze.

1333 EUR/m2 | 30 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Colentina
7
21

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Garsoniera zona Colentina de vanzare,se afla in apropiere de mijloace de transport in comun. Dispune de loc de parcare,centrala proprie confort 1,este situata la etajul 2,dispune de 42mp2. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

1595 EUR/m2 | 42 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsoneira de vanzare in zona Doamana Ghica
3
9

Garsoneira de vanzare in zona Doamana Ghica

Garsonieră de vânzare în zona Doamna Ghica, în apropiere de Parcul Plumbuita și Șoseaua Colentina. Are aproximativ 30 mp și este situată la etajul 3 din 10 dintr-un bloc cu mai multe niveluri. Este îngrijită și pregătită pentru locuit. Zona este accesibilă, cu legături bune către mijloacele de transport, ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera zona Fundeni
5
2

Garsoniera zona Fundeni

Garsoniera moderna, 36 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc nou construit in 2020. Locuinta beneficiaza de finisaje moderne, camera spatioasa si luminoasa, bucatarie utilata, baie moderna. Imobilul se afla intr-o zona linistita, dar bine conectata, aproape de mijloace de transport (autobuz, tramvai) ...

1847 EUR/m2 | 36 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

spatiu comercial zona dedeman   carrefour colentina 120 mp
4
14

spatiu comercial zona dedeman carrefour colentina 120 mp

120 mp spatiu comercial ideal birou, depozit zona Dedeman Carrefour Colentina, in bloc nou construit, amenajat rigips, gaz,curent, apa, str. Salciilor nr. 7, 2 intrari, una cu rampa la 135.000 euro spatiu comercial cartier 23 August , 400 mp, Dedeman - bucuresti; strada Rosu Nicolae 24, complexul ...

1107 EUR/m2 | 122 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Iancului aproape de metrou
4
11

Garsoniera de vanzare in zona Iancului aproape de metrou

Garsonieră de vânzare în zona Iancului, în apropiere de stația de metrou Piața Iancului. Are aproximativ 36 mp și este situată la etajul 4 dintr-un bloc cu 10 etaje. Este mobilată, curată și pregătită pentru mutare. Zona este bine conectată, cu acces rapid la mijloace de transport în comun, magazine ...

1556 EUR/m2 | 36 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare in Pantelimon
5
51

Apartament de vanzare in Pantelimon

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere zona Pantelimon. Dispune de 50 mp2 si este situat la etajul 2 al blocului. Dispune de loc de parcare si se afla intr-o zona accesibila si linistita.Anul de constructie al blocului este 1980.Va asteptam la vizionari!

1300 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Colentina
3
47

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Garsonieră de 35 mp, disponibilă pentru vânzare în zona Colentina, situată la etajul 4 al unui imobil cu 8 niveluri, construit în anul 1985. Proprietatea este complet mobilată și utilată, beneficiind de o compartimentare practică ce oferă confort și funcționalitate. Dispune de bucătărie separată, ...

1357 EUR/m2 | 35 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare garsoniera Iancului
5
17

Vanzare garsoniera Iancului

Garsonieră modernă și confortabilă oferă un spațiu optimizat, perfect pentru o persoană sau un cuplu. Este intr-un bloc de aprtamente mari si familii (nu este in bloc de garsoniere ), extrem de sigur si linisit, in plus garsonira are doar 1 vecin (peretele este izolat fonic atat la garsoniera cat si ...

2000 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

casa de vanzare  Fundeni-Dobroiesti
5
4

casa de vanzare Fundeni-Dobroiesti

afacere, birouri sau locuinta | 210 mp construiti | 150.000 Euro Se ofera spre vanzare imobil versatil, situat pe teren in suprafata de 162 mp, avand constructie cu amprenta la sol de 105 mp si etaj mansarda de 105 mp. Proprietatea a avut initial destinatie de locuinta, iar ulterior a fost utilizata ...

714 EUR/m2 | 210 m2

Sector 2, Bucuresti

RESTAURANT DE VANZARE zona ARMENEASCA
15

RESTAURANT DE VANZARE zona ARMENEASCA

Restaurant de vânzare – zonă Armenească / Piața Gemeni O oportunitate rară: restaurant complet funcțional, se vinde împreună cu imobilul! Situat la parterul unei case boierești autentice, acest spațiu elegant de 170 mp este pregătit să-și primească oaspeții. Complet mobilat și utilat, include: ✅ Bucătărie ...

3750 EUR/m2 | 160 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Colentina
4
2

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Cu o suprafață de 36 mp, garsoniera de la etajul 1 este aproape de Spitalul Colentina și de parc. Distanța față de stația de metrou Nicolae Teclu este de 9 minute. An constructie: 1980

1667 EUR/m2 | 36 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vanzare in Tei
6
21

Apartament de vanzare in Tei

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere zona Tei. Apartamentul dispune de o suprafata de 52mp,apartamentul este mobilat ultra modern,pregatit pentru rbnb investitie sau pentru achizitie proprie. Se afla la 12 minute de metroul Stefan cel Mare.Anul blocului este 1985.

1731 EUR/m2 | 52 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Colentina
7
79

Garsoniera de vanzare in zona Colentina

Se oferă spre vânzare o garsonieră de 40 mp, situată în zona Colentina, la etajul 2 al unui bloc de 10 niveluri, construit în anul 1983 și prevăzut cu lift. Locuința este complet mobilată și utilată, oferind un spațiu practic și funcțional, potrivit atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Beneficiază ...